Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Премахване на подмишничните потни жлези (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1561)

emisof 16th January 2007 16:40

Мн.популярно е и инжектирането с ботокс в областта на подмишниците, парализират се потните жлези и спираш да се потиш за няколко месеца :?

apoklistika 16th January 2007 16:48

Ефекта с ботокса е същия,като при операция- спираш да се изпотяваш под мишниците, потта избива на други места :?

emisof 16th January 2007 17:52

Хммм, това не го знаех, а къде избива? Някъде около областта, която си третирал ли :shock: или просто на другите места, които ти се потят се увеличава потенето :?:

apoklistika 16th January 2007 18:27

При моя приятелка резултата беше потене под гърдите,което е много по-грозно дори и от потенето под мишниците.Може да избие и по дланите, врата, дупето... :?

BuBitoo 19th February 2007 23:34

ако някои има проблем с потенето да отиде при специалист дерматолог може прекомерното отделяне на секрети да е на хормонална основа и да бъде лечимо с подходящите медикаменти

аз лично съм ходила на такъв специалист по повод изпотяване на дланите на ръцете но бях прекалено малка за такива лекарства защото бях всеоще тинейджърка и доктора ми каза че е възможно да го израстна и че всичко се дължи на пуберитета - беше много прав!

alvina 20th February 2007 00:36

Не мисля че при толкова много видове козметика... медикаменти...от скъпи по-слъпи и от ефикасни по-ефикасни се нуждаем от операция и тук :) Пък и до сега не съм чувала за потене което няма начин да бъде потиснато... дали с дезодорант или ако е по-сериозно - с хормонални лекарства, има начини :)

lubov2 20th February 2007 10:03

аз използвам ОДОРЕХ и искам да ви кажа че съм доволна...рядко се използва и има ефект.Аз го поръча по интернет и ми го доставиха,но вече фо има и в повечето аптеки.

Celine 20th February 2007 10:07

Цитирай:

Първоначално написано от jaki27
аз използвам ОДОРЕХ .

нещо повече , как изглежда, на коя фирма е ?

Renkata 20th February 2007 10:28

:D Български е,едно малко флаконче,с червената капачка е за тяло,а със синята за крака. Това е нещо уникално и наистина върши работа.Взех го от САНИТА,около 6-7 лв е.Аз имам проблеми с щитовидната жлеза и нали се сещате ,че потенето е неконтролируемо в такъв случай,даже и кучи студ да е,аз съм все цялата вода!!!Е те ти тоя Одорекс спаси положението :wink:

vansss 25th February 2007 23:14

одорекс е решението хора!!! аз имах ужасен проблем с това потене и нищо ама нищо не ми помагаше докато от интернет не разбрах за това чудо. Има го в повечето аптеки струва 6-7лв, пръска се 3 поредни вечери като на сутринта се измива и след това не се потиш доста време (между 10 и 14 дни), когато действието му премине започваш съвсем малко да се изпотяваш пръскаш пак и готово :) не мислете за скъпи и вредни операции има и по-лесен вариант :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.