Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Премахване на подмишничните потни жлези (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1561)

maariaa 12th March 2007 21:15

Е, то блокирваш изпотяването само под мишниците, иначе нормално си се охлажда тялото. Много "черно" си представил/а/ нещата:)

junglegirl 13th March 2007 14:52

A някой подлагал ли се е на блокиране на потенето с инжектиране на ботокс?Ставало и за длани,и за подмишници. :roll:

BuBitoo 19th March 2007 09:04

Цитирай:

Първоначално написано от maariaa
Е, то блокирваш изпотяването само под мишниците, иначе нормално си се охлажда тялото. Много "черно" си представил/а/ нещата:)

колко време го ползваш вече и какви са ти отзивите, защото мисля и аз да си го взема тея дни

BeBo_1990 25th September 2007 09:32

оф незнам вече ко да прая, имам много големи проблеми със изпотяването, едвам едвам слагам някоя блузка по прилепнала...защото много ме е срам, не дай боже си дигна ръката нещо хората ще избягат от мене! :( много ми е мъчно бих напраила всичко за да спре мъчението ми :( :( :( :cry: :cry: моля помогнете, дайте ми съвет, не стана с онази сода :cry: вече имам чувството че имам няква болест на потните си жлези

Puppito 25th September 2007 11:02

а пробва ли одорекс? аз също имах проблем с потенето, но откакто го ползвам се чувствам много по-добре.
другото , което можеш да направиш е да си направиш едно изследване на щитовидната жлеза и да видиш дали от там няма някой проблем, недай си боже :)

BeBo_1990 26th September 2007 10:25

0о да да само туй ми трябва, незнам от една страна ме е страх и то много, ще пробвам и с това "одорекс", обаче ме е страх да не остана разочарована! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

through 20th November 2007 14:19

да, спираш да се потиш и хващаш рак от натрупаните токсини!
 
Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Ефекта с ботокса е същия,като при операция- спираш да се изпотяваш под мишниците, потта избива на други места :?

те хората по света вече спират да ползват антиперспирантите,а позлват само дезодоранти, защото е доказано вече, че ако спреш да се потиш токсините остават в тъканите и правят рак на гърдата...а наште хирурзи открили начин да махнат самите жлези?!?!?!

ужас

diastemma 20th November 2007 23:14

Re: да, спираш да се потиш и хващаш рак от натрупаните токси
 
Цитирай:

Първоначално написано от through
те хората по света вече спират да ползват антиперспирантите,а позлват само дезодоранти, защото е доказано вече, че ако спреш да се потиш токсините остават в тъканите и правят рак на гърдата...а наште хирурзи открили начин да махнат самите жлези?!?!?!

ужас

Е, хайде, не обобщавай.
Първо, връзката с токсините от потта и рака на гърдата не е напълно доказана, иначе щеше да го пише на всички дезодоранти, както на цигарите.
Второ, премахването на потните жлези не е патент на български хирурзи, прави се по цял свят.

BeBo_1990 1st December 2007 09:22

Еми ко да ви кажа, освен едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!...без вас не бих разбрала за това "Odorex" само че ся пък ме е страх като спра да го ползвам там 10-14 дни, да не стане пак някой фал???

valkata 8th May 2008 14:57

А Одорекса има ли миризма? И другия въпрос ми е като си напръскам мишниците с него после мога ли да се напръскам пак там с някакво ароматно дезодорантче или не ми се налага?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.