Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Най-добрият продукт с/у целулит с изглаждащ ефект? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1952)

norin 6th July 2006 20:58

Относно антицелулитния крем на Нивеа, аз останах изненадана. Никак не е лош. Кожата става много гладка и мека. Честно казано не очаквах, но смятам, че за тази цена е доста добър и има ефект колкото и на Галеник, поне при мен е така.

Ratt 6th July 2006 22:15

Искам, да ви кажа, че съм изпробвала почти всичко, което е на пазара. Ефект от кремовете има само повърхностен, те действат до едно ниво ,в наи-горния слой на кожата, а от тама нантък целулита си остава в дълбочина. Единственото, което може да разбие целулита в дълбочина са ръчните антицелулитни масажи, подводния масаж апарати тип целутрон, професионални маски и др. Ако няма механичен натиск , нямам какво да разбие гадния целулит. Вендузите също много помагат. Аз ходя на масажи, където ми правят вендузи и подводни масажи с маски. По-скъпичко е отколкото да си куписш крем и сам да се мажеш, но поне наистина има ефект. Аз лично предпочитам да дам повече пари, но да знам за какво ги давам.
:D

frutty 7th July 2006 09:08

А моят май е наистина само повърхностен, отдолу имам доста здрави мускули...но мисля, че колкото повече те изпъкват, толкова повече личи и целулита. Някакси по-релефно изглежда, а иначе слоят му е тънък(на малки топчици). Някой дали е ползвал Аура слим термо гел? Вчера го гледах в една аптека, имал много силно загряващ ефект и се чудех дали да не си го взема за да го ползвам по време на фитнес.

eklektica 7th July 2006 22:16

казаха ми,че от РЕГал всички били много доволни.
До тук добре обаче като чета мненията ви се притеснявам да не би като се мажа и след като спра да не се появи целулит отново
Какво бихте ми казали по въпроса ?
И От всеки крем антицелулитен ли става такъв обратен ефект ?

lqlqlqlq 7th July 2006 22:21

Цитирай:

Първоначално написано от eklektica
казаха ми,че от РЕГал всички били много доволни.
До тук добре обаче като чета мненията ви се притеснявам да не би като се мажа и след като спра да не се появи целулит отново
Какво бихте ми казали по въпроса ?
И От всеки крем антицелулитен ли става такъв обратен ефект ?

Ако ядеш здравословно и спортуваш мисля че няма да се появи отново.

summer_68 7th July 2006 22:22

бъди почти сигурна че като спреш да се мажеш пак ще се попояви :(
та нали тези продукти действат само в повърхностния слой на кожата но не и в дълбочина .за мен най добър ефект имат анти-целулитните масажи пък били те и с масло ''икаров''.......

jito7 8th July 2006 11:23

колко струва този антицелулитен на Регал и гел ли е,крем ли е,колко е голяма опаковката..?

karine 10th July 2006 08:06

Цитирай:

Първоначално написано от jito7
колко струва този антицелулитен на Регал и гел ли е,крем ли е,колко е голяма опаковката..?

Aз си го купих за 5лв, иначе опаковката е 100мл :) а да гел е , не е крем

Cleopatra 10th July 2006 08:42

На Регал не са ли два вида и крем и гел???? Аз поне бегло зърнах в един магазин две опаковки....

karine 10th July 2006 08:49

Цитирай:

Първоначално написано от Cleopatra
На Регал не са ли два вида и крем и гел???? Аз поне бегло зърнах в един магазин две опаковки....

Да, така е :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.