Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

леля мичИ 25th January 2007 18:09

katie, на обяд хапнах 1 филия от Бонус-а с карнитина, а тя нали е двойна... Може би от кивито съм гладна, щото е кисело....:roll:
Сега за вечеря се лакомя да изям 2двойни филийки :oops: , ама това не е ли ужасно много...?

katie 25th January 2007 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
katie, на обяд хапнах 1 филия от Бонус-а с карнитина, а тя нали е двойна... Може би от кивито съм гладна, щото е кисело....:roll:
Сега за вечеря се лакомя да изям 2двойни филийки :oops: , ама това не е ли ужасно много...?

Защо да е много? 2 филиики хляб? неличка пише, че може колкото искаме, ако наистина е само въглехидратно! Според мен трябва да си хапнеш колкото искаш на вечеря, недей да гладуваш, как ще издържиш иначе утре? ще вземеш да умреш от глад и ще се откажеш...
:(

Никси, какво имаш впредвид? Ами най-обикновенно - варя пълнозърнести макарони, al денте. После запържвам леко 1 нарязана скилидка чесън в 1 лъжица зехтин, добявям нарязани домати от консерва, сол, пипер и сушен (ако имам пресен) босилек. След 5 мин. слагам предварително бланшираните зеленчуци, каквито имаш - тиквички, брокколи, карфиол, грах и т.н. След още 5-7 мин. соса е готов, макароните се изсипват вътре и се смесват със соса. Можеш да им поръсиш пармезан отгоре, но днес ядох без, нали трябва да е въглехидратно...

Никси 25th January 2007 18:24

Точно това имах предвид, интересуваше ме технологията на приготвяне ... понеже нали са пълнозърнести, а аз такива до сега не съм правила :oops:

katie 25th January 2007 18:26

Ама те от магазина се купуват пълнозърнести, после можеш да ги правиш както си искаш. :) Не съм те разбрала явно.

виж тук

Никси 25th January 2007 18:30

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Ама те от магазина се купуват пълнозърнести, после можеш да ги правиш както си искаш. :) Не съм те разбрала явно.

виж тук

Да де ... то ясно, че от магазина. Аз по принцип в кухнята не влизам, па представи си да почна и макарони да си "произвеждам" сама. :1242: Съвсем точно ме разбра първия път и благодаря за разяснението :kiss_me:

neli4ka 25th January 2007 18:45

Аз днес хапнах 2 картофчета и за вечеря пак същото.Тия вечери мнооого ме дразнят. :2010:

леля мичИ 26th January 2007 10:01

Вчера бях съвестна, изпълних си диетката точно по разписание. :wink:
Днес пак съм на таратор, ммммм :D , много ми е вкусно... :wink:
Айде, който спазва, да се отчита :twisted: :wink:

jedira 26th January 2007 11:33

Само да ви дам една идейка за млечния ден,с малко прясно мляко се маже лицето,и така колкото пъти се сетите през целия ден,има много хубав хидратиращ ефект,а така и така сте на мляко днес 8)

katie 26th January 2007 13:03

Аз вчера тренирах, не бях много уморена, сигурно защото през деня си хапнах добре. Днес пак съм се заредила с моркови, кисело мляко и билков чай. Засега съм OK.

А къде се загуби Denise? И neli4ka, да ни каже как е спаначената супа?

Denise 26th January 2007 16:29

Ето ме,все още съм жива и се чувствам наистина добре.Вчера не можах да спазя часовете,т.е.пропуснах обяда,но вечерта си хапнах едно малко варено картофче и салата.Днес съм много послушна,спазвам си всички часове,а за утре съм си приготвила рибка,че ми се повдига от пиле вече. neli4ka как се прави този спанак,никога не съм купувала такова нещо,пък и не обичам много такива зелени неща,но искам да пробвам сама да си го приготвя.Може аз като си го направя да ми е вкусно.Миленка как се казва немския хляб,който си взимаш.Аз винаги купувам от един вид Landgut,но от 2 седмици го няма в магазина кадето пазарувам и за втори път попадам на много гаден.Толкова е кисел и горчив,че чак ми е сладникъв..Уфффф..дано ме разбрахте.Жалко че тук няма бонус.Много ми липсва това хлебче. :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.