Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Ботокс (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7349)

mishelle1607 11th June 2011 22:55

Цитирай:

Първоначално написано от M.I.K (Публикация 743044)

:2043:

Мариса 14th June 2011 17:19

На мен лично ми изглежда прекалено хубаво,за да е истина и то само за 1000 и то завинаги:D

mishelle1607 14th June 2011 18:21

Аз лично ще се радвам да има алтернатива на ботокса,намирам го за отживелица и напълно излишен риск за здравето....

Мариса 14th June 2011 18:45

Цитирай:

Първоначално написано от mishel1607 (Публикация 743907)
Аз лично ще се радвам да има алтернатива на ботокса,намирам го за отживелица и напълно излишен риск за здравето....

Да и аз така мисля,ами освен да почнат да вкарват с някакъв уред хайвер и тем подобни антиейдж агенти:D
Идея си нямам как действат тези серии на Ля Прери с платина,хайвер и тн.Тази клетъчна козметика би трябвало да е доста повече от обикновените антиейдж продукти.И би следвало да се ползват преди увреждането на кожата според мен,защото при вече налично отпускане само скалпела помага.

merrillyn 29th June 2011 14:34

Има ли странични ефекти хиалуронова киселина?

The Shadow 18th September 2013 12:22

Цитирай:

Първоначално написано от merrillyn (Публикация 746296)
Има ли странични ефекти хиалуронова киселина?

Има да. Ако си алергична, но само тогава. При алергичните се пие антихисматик няколко дни преди интервенцията и два дни-три дни след нея. Но това е едно на 1000000случаи. И те са специфични.

The Shadow 18th September 2013 12:53

За ботокс:
1. С ботокс ако не се прекалява, няма нищо вредно/той все пак е измислесен за козметични цели въз основа на количеството/дозата е тази която прави качеството от даден продукт/
2. Когато се прави на време в времето, като се почне от превенция /тоест може да се почне на определен период на задълбочаване на бръчките в достатъчен времеви диапазон. тогава е полезен, защото: Когато се инжектира на най-познатите зони: чело,гневна бръчка, пачи крак. Напр. веднъж годишно и след това с правилна поддръжка, нещата се забавят във времето. Един ботокс ефект за поне 6-7 месеца /тоест боцкане веднъж годишно в тези зони или поне в зоните от описаните в които има нужда/ стопира задълбочаването на бръчката. Тоест Ако за една година задълбочаването на мимическата бръчка е 100% ботокса инжектиран на правилното място стопира процеса за 6 месеца / 60% / което се явява доста добра превенция като цяло / тоест за 1 година остаряваш в зоните, зоната с 40% а не със 100% / защото иначе преминаваме към по-драстични мерки. Е все някой ден и това ще настъпи, но винаги, винаги, винаги:ПРЕВЕНЦИЯТА е за предпочитане от колкото драстичните мерки в последствие. Това не е мое мнение само. И на лекари но всеки си предценява сам за себе си. Какво е необходимо занего и дали има нужда от него и кога е по-важното! :)

Аз правя ботокс 1 път в годината!

ina.ina 11th October 2013 14:49

Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow (Публикация 792521)
При алергичните се пие антихисматик няколко дни преди интервенцията и два дни-три дни след нея.

С риск да бъда "сритана", ще поправя че се пие антихистамин (т.е. противоалергично лек-во). :D Може и да е грешка на перото. :D

pepi_simeonova 10th April 2014 14:18

И аз искам да знам...

Inko 10th June 2014 19:05

Аз не искам да се мешам с категоричност, а само с въпрос - тук някой в край на сметка патил ли е от прекаляване с ботокса и виждал ли е върху себе си или върху свои близки ефекта от дългогодишно прекаляване? Защото уж четох темата, но тъй като попропуснах 5-6 страници, без да съм сигурна - не видях някой да е написал нещо от сорта, че "след дългогодишно слагане"... това и това се получи с лицето ми. Само питам - някой патил от собствено име (освен тези с неправилното поставяне и падналите клепачи за известно време) има ли тук?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.