Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пластична хирургия за релефно тяло при мъжете (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12011)

kick_man 7th May 2011 13:48

Пластична хирургия за релефно тяло при мъжете
 
Здравейте,
Това е една изцяло нова тема във форума или поне аз лично не прочетах нещо относно имплантите при мъжете тук. (не че има мъж,който би си признал) В България за сега май не е много разпространен този метод за тунинговане на мъжкото тяло, така че да изглежда досущ като Аполон без натрупани години във фитнеса и поглъщането на огромно количество добавки. Мнозина ще си кажат "Айде бе, я си ходи да блъскаш във фитнеса" , е да то хубаво ма аз например не съм от хората, които ще изпуснат една трета от живота си, за да го прекарат във фитнеса... пък си и обичам да си хапвам глезотийки разни... :candy:

леля мичИ 8th May 2011 00:57

Цитирай:

Първоначално написано от kick_man (Публикация 737275)
Здравейте,
пък си и обичам да си хапвам глезотийки разни... :candy:

Според мен тази "метод" е за хора които се поддържат, но на някои места са ощетени природно.
Например прасец или гърди, просто част от тялото която не се влияе от тренировки.
Ти мислиш че ще те тунинговат цялостно ли ? .... НикогаШ ! Най-много две три зони, но пак ще си личи отпуснатото тяло.
Иначе пък, много приятно ше изглеждаш - дебел с шкембе и за украса върху шкембето плочки :2009:

Нелка 8th May 2011 02:23

Не знам защо се дърпаш от тренировки, аз пък завиждам на мъжете, че не им трябва много зор (поне не колкото на жените) за да направят прилично тяло. Въобще не става въпрос за 1/3 от живота ти, освен ако не си се заел да ставаш проф атлет. Друг е въпроса, че хората киснат по залите, щото си намират лафче и няма кво друго да правят..(като мен :D)

Иначе тези импланти са наистина за усилено трениращи и то културисти, най-вече за прасците. На нетрениращ биха стоели гротескно, както Мисссс каза.

kick_man 8th May 2011 08:33

Аз си тренирам имам стегнато тяло но просто нямам достатъчно време и нерви за да направя това което искам да бъде, а и не си падам по това да пия добавки за да се напомпат мускулите, както искам да изглеждат. Ходя два пъти седмично на тренировки, но явно нещо не се получава. Доколкото гледах по чуждите сайтове, както и едно интервю с д-р Стоянов, се слагат импланти на гърди бицепс, структурира се корема и евентуално ако ти липсват прасци..,. По клиповете и снимките "Преди" и "След" изглеждаше доста обещаващо,а и след това можеш отново да си тренираш нормално. Въпроса е, че разбрах, че има такива мъже, които са се подлагали на тази операция в България.

Armand 8th May 2011 09:24

споко ве

само 30% от жените си падат по мускулести мъже...

няма файда да се напиняш за плочки :)

kick_man 8th May 2011 09:30

:2055: Ха Ха вярно си е ма да ти кажа аз искам като се погледна в огледалото аз да си се харесвам то другите неща са си чиста химия.

Armand 8th May 2011 09:33

не те знам колко тренираш, кво целиш и т.н.

но обикновено нещата, дето на пръв поглед изглеждат лесни и бързи

се оказва, че не са такива :)

-> повече повторения, по-големи тежести.. :) това е начина

kick_man 8th May 2011 09:41

Абе и ти си прав, ма шом са го измислили хората, значи има защо. Иначе на жените щяха да им дават да пият боза наведени напред- значително по евтино и безболезнено. Все още не съм на 100% сигурен дали ще се подложа на тази процедура, но ако се реша със сигурност ще кача някоя друга снимка с резултата.
Все пак в повечето страни това вече е една нормална процедура както в момента е нормално за жените.

Armand 8th May 2011 09:48

жените са в безизходица, нема как да им пораснат циците, ако не се оперират :)

докато ти можеш да си напомпиш тялото с труд и пот, ляля.. :)

kick_man 8th May 2011 10:00

http://4.bp.blogspot.com/_SRGq8o8W5N.../Male+Pecs.jpg Ето ти един линк към снимка преди и след операцията, за която говоря.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.