Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Някакво инфо за браулифтинг и блефаропластика...? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5159)

gwendoline 9th October 2007 19:24

Някакво инфо за браулифтинг и блефаропластика...?
 
Момичета, някой може ли да ми каже колко струват тези процедури, има ли доволни и за снимки също бих помолила... Моя приятелка ме пита, но аз май разбирам само от цици :P :oops: (не толкова, де)... Пък и мен ме интересува някъде в близко-далечното бъдеще ;)

Enerdji 9th October 2007 20:13

Re: Някакво инфо за браулифтинг и блефаропластика...?
 
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Момичета, някой може ли да ми каже колко струват тези процедури, има ли доволни и за снимки също бих помолила... Моя приятелка ме пита, но аз май разбирам само от цици :P :oops: (не толкова, де)... Пък и мен ме интересува някъде в близко-далечното бъдеще ;)

браулифтинг -това не беше ли на дупето?
Иначе аз съм с блефаропластика, но нямам такива снимки преди и след. Ефекта е поразителен! Това е пластиката ми от която съм най-доволна! И нямам никакви белези!
Цените при всички лекари са различни. И зависи дали долна, горна или и двете. От 400 евро до 1400. Даже някъде май и повече ми искаха...
Имам и лифтинг на лицето, но не класически, а с резорбируеми конци (забравих му името:oops: ). Нова техника, но е подходяща само за леко отпускане. Без разрези! около 900евро е цената, трайност приблизително 2 години, моя е на 1 месец...

diastemma 10th October 2007 06:39

Брау-лифт (brow-lift) - лифтинг на чело и вежди.

gwendoline 10th October 2007 13:45

Бенджи, благодаря ти за подробния "ценоразпис" :wink: - сега поне имам някаква насока... Изкушавала съм се самата аз да си направя блефаропластика преди да си сложа гърди, но така и не посмях, заради някои неуспешни и повече от ококорени снимки, на които бях попаднала... А сега вече пък нямам парите. Но знам, че един ден - може би след година или две ще го направя - все пак го обмислям около 10 години... :roll:

лилия 10th October 2007 13:57

Аз ще си правя на горните клепачи другия месец. Млада съм, а пък са ми ужасно увиснали.

Enerdji 10th October 2007 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
заради някои неуспешни и повече от ококорени снимки, на които бях попаднала...

Смятам че моите са супер естествени. Добре че не съм видяла ококорени, можеше и аз да се откажа :lol: Или пък добре че попаднах на лекар, който знае как се прави :wink:

Лилия, желая ти успех!
Пиши след операцията! При кой лекар ще е?
А отпускането е по скоро генетика от колкото възраст. С годините разбира се се задълбочава проблема:(

gwendoline 11th October 2007 02:03

Лилия, желая ти всичко да мине успешно - и моля те, не забравяй да споделиш. Интересува ме всичко на тази тема!! :roll: :!: :idea:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.