Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Дете и куче? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10503)

miranda_ema 19th March 2010 11:34

Дете и куче?
 
Аз имам и от двете :D
Много е забавно вкъщи, само за мама е по-трудно от хигиенна гледна точка, размахвам здраво парцала :lol:

trigers 19th March 2010 23:59

мдам и аз имам вече и двете... лудница
кучето се срамуваше от бебето и се страхуваше да го подуши (отдалече поне исках да и я покажа)... стоеше на 2-3 м от мен :) голям смях

Иначе е забавно с парцала да- ужас и безумие след всяка раходка... добре че е мъж ми да се погрижи за 4те мръсни крака, въпреки че стоят само в коридора или на балкона... но така в началото ще да е по-трудничко. Нямам търпение Яна да попорастне, за да потормози кучето :twisted: че има нужда ... голяма игра ще пада

ето го черно-белия идиот
http://trigers.snimka.bg/baby/yana.483040.17873540

Armand 20th March 2010 00:04

нито едно от 2те неам

дете със сигурност, като му дойде времето

ненам защо изобщо седят като избор тези двете работи...

trigers 20th March 2010 07:59

в аккъв смисъл като избор...?

apoklistika 20th March 2010 15:29

Сигурно има предвид, че много жени като забременеят още и се започва с дилемата- да оставим ли животното или не... мойта съседка например си разкара кучето... ама да кажем, че в нейния случай с близнаци наистина би дошло в повечко...
Ние в момента нямаме животно вкъщи, но ако имахме едва ли щях да се чудя, прекалено много се привързвам към животните си, за да се разделя с тях заради бебето... и те са ми като деца :lol:

miranda_ema 20th March 2010 15:42

И аз си имах куето от преди, не съм се замислила и за момент. Колкото и странно да звучи за някой, за мен и кучето си ми е рожба, пак носиш отговорност. Чух разни подмятания, че правя грешка, че кое било по-важно за мен?! Сега кучо сигурно съжалява, че не се е отървала тя самата, голям тормоз пада :lol:

trigers 20th March 2010 19:29

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Сигурно има предвид, че много жени като забременеят още и се започва с дилемата- да оставим ли животното или не... мойта съседка например си разкара кучето... ама да кажем, че в нейния случай с близнаци наистина би дошло в повечко...
Ние в момента нямаме животно вкъщи, но ако имахме едва ли щях да се чудя, прекалено много се привързвам към животните си, за да се разделя с тях заради бебето... и те са ми като деца :lol:

да аз също като разбрах че съм бременна леко се уплаших за кучето, защото всички повтаряха че трчбва да го разкарам... даже тема бях пуснала :D
сега съм сигурна че даже е добре за детето... няма как да живее в стрилна среда така или иначе

trigers 20th March 2010 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от miranda_ema
И аз си имах куето от преди, не съм се замислила и за момент. Колкото и странно да звучи за някой, за мен и кучето си ми е рожба, пак носиш отговорност. Чух разни подмятания, че правя грешка, че кое било по-важно за мен?! Сега кучо сигурно съжалява, че не се е отървала тя самата, голям тормоз пада :lol:

да и за мойта милата... вече в коридора - а като малка живееше на дивана- изгриза го и ме изсели от него :shock:

ама вече е на 2 и малко и е помъдряла леко, та се ядва... беше голямо диване. Ако ще имаш дете и куче не трябва и двете да са бебета че става мазало сигурно

miranda_ema 22nd March 2010 08:23

Trigers, имаш страшно сладък кучо :P Вярвам, че беба е още по-сладка:))
Аз бях чела някъде, за едни изследвания на американски учени. Те сочат, че дете, което израства с домашен любимец, риска да е алергично е около -70%, а дете гледано на село с много животни- 90%.
Така, че смятам не бъркаме, в наше време повечето деца страдат от алергии. Много по-лошо е да вземеш животно в последствие и да трябва детето да се адаптира на една друга възраст.
Сега наша кучка Кока е на три, а беба Емма на 1.6 :lol:

trigers 22nd March 2010 11:29

мерси, ти изкара 90 процента от селянчетата алергични ли? Или не схванах..
аз всяко лято съм си била на село при животни (тогава имаше) и нямам алергии никакви


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.