Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Съобщения от админа (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2305)

liophy 31st August 2006 09:23

Съобщения от админа
 
Тук ще се публикуват новини от Админа за промените във форума, както и за някои негови решение.

леля мичИ 31st August 2006 09:41

Аз имам въпрос:

защо понякога триеш мнения, които не нарушават правилата...?
П.п. надявам се до КОЛЕДА да ми отговориш :lol:

liophy 31st August 2006 09:52

Аз мнения за удоволствие не трия. Трият се само мнения, които:

-се отклоняват от темата (макар да не смогвам да почиствам всичко, все пак прекалено големите отклонения).

-които са на латиница

-които могат да обидят някого или да създадат конфликт

-които са очевидна реклама (това важи най-вече за новите и непознати потребители)

-които препоръчват вредни за здравето експерименти (тъй като не съм лекар е малко трудно да се определи със сигурност кои са точно тези неща, но все пак има такива, които са повече от ясни)

Lady1357 31st August 2006 10:13

А за похвали къде да пишем? :lol:

HATE 31st August 2006 11:52

Аз имам един въпрос/молба.
Възможно ли е да се активира функцията на форума за динамични аватари или поне да големината им да се увеличи до 30-40К ?

BoXko 31st August 2006 12:00

liophy, защо не пуснеш тема в която да те насочваме чрез линкове кои постове според нас трябва да бъдат изтрити било то спам , реклами и тн. ?

liophy 31st August 2006 12:09

Цитирай:

Първоначално написано от BoXko
liophy, защо не пуснеш тема в която да те насочваме чрез линкове кои постове според нас трябва да бъдат изтрити било то спам , реклами и тн. ?

За сега се оправям и сам, успявам да преглеждам целия форум и трия каквото трябва. Понякога е с малко закъснение, просто защото не съм 24 часа онлайн, от което може да ви се струва, че не съм забелязал.Но след това нужното се изчиства. Ако все пак мислите, че съм пропуснал нещо важно - може на лични.

Цитирай:

Първоначално написано от HATE
Аз имам един въпрос/молба.
Възможно ли е да се активира функцията на форума за динамични аватари или поне да големината им да се увеличи до 30-40К ?

Външните аватари са забранени от съображение за сигурност. Засега няма изгледи да се разрешат. Големината също няма да се увеличава - става страшна шарения с прекалено големите аватари.

bimbi 31st August 2006 12:12

Цитирай:

Първоначално написано от liophy
-които могат да обидят някого или да създадат конфликт

добре де, аз не съм видяла досега някой да се карат в гадния смисъл, с обиди, псувни и т.н. С изключение на GOG и производните му, ама той е друга тема. А и все пак сме хора с различни мнения и разбирания, нормално е да се "счепкаме" за нещо. И това че някой е по-докачлив проблема си е негов. Не виждам защо трябва да триеш постовете, особено пък като тия от вчера на Лейкинс ли как й беше ника забравих. Кат се връзва да не влиза и готово :roll:

liophy 31st August 2006 12:14

Нейните мнения тя сама си ги изтри. Ако беше забелязала тя така се и зарече, след което сложи точките. След това частта от този разговор стана безсмислена, заради което изчистих и всички свързани мнения.

леля мичИ 13th September 2006 12:11

Льофи, къде е темата ВЪПРОСИ ВСЯКАКВИ....? Тъкмо ми дойде наум един "никакъв" въпрос и сега к`во..?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.