Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   НОВ ПРОДУКТ НА ТАЛОДЕРМА -- ОКОЛООЧЕН ГЕЛ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6879)

jrp 9th July 2008 12:11

НОВ ПРОДУКТ НА ТАЛОДЕРМА -- ОКОЛООЧЕН ГЕЛ
 
Следващата седмица Варненският производител на козметика Талодерма ще пусне на пазара най-новия си козметичен продукт - гел
околоочен контур. С него серията от нощна козметика на Талодерма се
допълва с още един продукт, предназначен за поддържане на най-деликатното и нежно място на лицето - околоочния контур. Гелът е предназначен за всяка възраст и сезон. Универсалността му се дължи на специално разработената му формула, съдържаща розова вода, кофеин, фитоекстрат от Див кестен и перли с витамин Е.

Izabo 9th July 2008 14:34

И по-скъпо :D ! Което съответно би оскъпило и продуктите, които в момента са на доста ниски цени. А и рекламният клип по телевизията не би могъл да ти отговори на конкретно зададен въпрос :D, jrp от друга страна...., ако е така любезен/а ..., може би... :D
В един друг форум дълго време консултанти от Талодерма помагаха на десетки дами със съвети и много внимание, докато в един миг он-лайн консултацията не секна ненадейно :D ...

Няма аз да съдя, доколко е редно да се прави безплатна реклама, но по-добре да е като тази явна, отколкото да се появява някакъв мним и мислещ се за изключително хитър потребител/ка, който така ..., между другото, започва да благославя някакъв продукт/марка, защото адски са му/й помогнали в борбата с целулита/акнето/стриите/наднорменото тегло и т.н....

Аз бях доволна от серията им против акне до един момент..., след това май не действаше, както преди и престанах да я ползвам... Доволна съм от разни други техни помади... :D

Та този крем по-добър ли е от околоочния гел/крем с ройбос?

Monique 9th July 2008 15:37

Цитирай:

Първоначално написано от Izabo

Няма аз да съдя, доколко е редно да се прави безплатна реклама, но по-добре да е като тази явна, отколкото да се появява някакъв мним и мислещ се за изключително хитър потребител/ка, който така ..., между другото, започва да благославя някакъв продукт/марка, защото адски са му/й помогнали в борбата с целулита/акнето/стриите/наднорменото тегло и т.н....

Всъщност си абсолютно права 4е е по-добре рекламата да е явна,като тази отколкото някой потребител да по4не между другото да благославя даден продукт ей така, от нищото...Само не разбрах защо :yako: при положение 4е този пост наистина си зву4и като реклама? :roll:

Izabo 9th July 2008 15:54

Monique, не разбрах, кое точно не си разбрала? :D

Човекът представя/рекламира нов продукт на Талодерма поради някаква причина....сантиментална ...или по-скоро комерсиална обвързаност с марката.... :D..... Евентуално би бил склонен да даде повече инфо за споменатия продукт...., но това последното е само пожелателно и предположително от моя страна, т.е. не следва задължително от самото мнение :lol: ...

Excel 9th July 2008 22:17

Предпочитам този вариант да чета , отколкото възхваляване на продукти от потребители - вижте сайта на J&D - какво сваляне на звезди е !

Izabo 10th July 2008 12:52

Monique, аха, шон клар :D !


А иначе не jolifille, а jrp прави реклама, както се забелязва обаче, не особено успешна...( никакъв го/я няма.... ) :D

jrp 14th July 2008 11:08

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Офф
хаха
Аз съвсем не схванах 4е нов 4овек се е вклю4ил в разговора...И се обърках, мислех, 4е това ненормални сте ми го писа jrp в отговор с това 4е я питах защо не пусне реклама по тв... :2014:

Здравейте,
Целта на съобщението е да ви информира и да ви даде възможност да
зададете вашите въпроси към произвотителя на продукта. Аз съм вашата връзка с екипа на Талодерма, който може да ви консултира.
Съвременният потребител е много информиран и знаещ, но винаги възникват определени, конкретни въпроси и фирмата ни много държи на връзката с потребителите.Относно упрека за безплатна реклама, мисля, че не е основателен. Използваме възможността, която ни дава форумът, докато нашият сайт се обновявя - чрез него потребителите ще могат да контактуват с нас и да имат възможност за постоянна връзка.

Excel 14th July 2008 20:39

За каква възраст е предназначен този околоочен крем ? И кои са му силните съставки ?

Beautiful_ 14th July 2008 20:43

аз искам да попитам сайта ви докога ще се обновява???

Nelina_02 15th July 2008 08:01

Не съм ползвала ваши продукти, къде се продават?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.