Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9469)

Harriet 30th August 2009 21:38

Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ
 
Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета, но чак сега имам повод да пиша. Планирам операция (корекции по лицето), затова искам мнение за д-р Даниел Янков от клиника "Дивна"-Варна: http://www.divna.eu/about.html.
Доколкото разбирам от написаното в нет-а, преди е работил с д-р Заякова в "Камий", а сега явно е отделно.
Ще хода на първа консултация предстоящата седмица.
Споделете, моля ви, доволни ли сте?

Harriet 5th September 2009 16:35

Никой не сподели мнение... :1246:
Моята консултация мина. Исках да си направя блефаропластика и браулифт. Д-р Янков положи доста усилия да ме убеди, че не е необходимо да се прави лифтинг и пластика на клепачите, а чрез ботокс на "пачия крак"и хиалуронова киселина в областта на скулите може да се постигне много добър резултат.
Чудя се, да настоявам ли за операция или да му се доверя...
Хайде, момичета, помогнете, моля ви!

sibi 5th September 2009 19:06

Зависи на колко години си.

gwendoline 6th September 2009 00:01

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Зависи на колко години си.

И не само. Ако наистина може да се оправят нещата с ботокс, аз бих пробвала първо този вариант, преди да се режа :idea:

Harriet 6th September 2009 08:50

Години-34. Веждите по рождение са ниско над очите, но не са се смъкнали под горния ръб на орбитата. Кожата между веждата и естествената гънка на горния клепач е доста и покрива клепача (пак по рождение). Долните клепачи нямат торбички, но има някаква "свободна" кожа, която става на "плисета"при усмивка. Докторът предлага да попълни скулите, доколкото разбрах в зоната по-близо към носа, защото там лицето ми е по-плоско, което би трябвало да опъне кожата на долните клепачи. (Четох темата за липографтинга на gwendoline, разглеждах снимките, май че за подобно неща става дума, само че с филър). Предлага да олекотим малко погледа, като повдигнем леко веждите с ботокс и третираме с ботокс "пачия крак".
Истината е, че ми хареса какво са написали момичетата за резултата от браулифта и много се бях навила непременно да го искам. Като си придърпам лекото веждите встрани и нагоре, излишната кожа от долните клепачи се опъва и бръчките във външния край на очите при усмивка вече ги няма. Тогава и горният клепач се повдига леко.
Но докторът ми разгледа лицето, натиска клепачите и т.н. и каза, че според него операция не е необходима.
Gwendoline, какво ще кажеш ти по въпроса? :girl_flirt:

И все пак - никой ли няма конкретно мнение за д-р Янков? Чета, че има момичета, които са много доволни от ринопластика при него, но нищо повече не мога да намеря.

i_ani 6th September 2009 09:35

Harriet , д-р Янков е естет и перфекционист в това с което се захваща , така че спокойно можеш да му се довериш :wink:
За жена му (д-р Янкова) съм чувала , че е много добра дерматоложка и можеш да се консултираш и с нея :idea:
Аз си правих мамопластика при доктора и съм доволна ( макар, че ми предстои реоперация по явно независещи от него причини :1246: ).

Harriet 6th September 2009 10:15

i_ani, много ти благодаря за мнението! :girl_kiss2: Думите ти ме успокояват. Д-р Янкова също беше в клиниката, тя ме посрещна, по думите на д-р Янков, точно тя прави повърхностното инжектиране на филъри, но по-дълбоките ги прави той (както предлага в моя случай). По отношение на впечатлението, което добих от посещението: докторът вдъхва голямо доверие, любезен и обяснява много подоробно процедурите. Цените и на операциите, и на филъри и ботокс са по-ниски например от тези на д-р Заякова (давам този пример, защото само тях знам). Консултацията е 30 лв.

gwendoline 6th September 2009 13:18

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Като си придърпам лекото веждите встрани и нагоре, излишната кожа от долните клепачи се опъва и бръчките във външния край на очите при усмивка вече ги няма. Тогава и горният клепач се повдига леко.
Но докторът ми разгледа лицето, натиска клепачите и т.н. и каза, че според него операция не е необходима.
Gwendoline, какво ще кажеш ти по въпроса? :girl_flirt:

Значи моята препоръка е да опиташ първо с ботокса, щом това е неговото мнение (има доста добри постижения в това отношение, а за д-р Янков съм чувала само хубави неща и то от негови колеги, което е рядкост в гилдията, където в повечето случаи прехвърчат само искри и гневни думи.) :wink:
Процедурата е доста по-евтина от браулифта и ако не те удовлетворява - можеш да прибегнеш към него. За мен това е една от най-големите "глезотийки" като процедура, защото даже да нямаш такава нужда от повдигане на веждите (аз имах обаче :idea:) - се сдобиваш с доста по-свеж вид на лицето; "смъкват" ти се буквално около пет години от възрастта и се сдобиваш с доста екзотичен поглед :idea: :wink:
Но. :!: :idea: Все пак си е вид лифтинг, което е агресивна интервенция и има някакъв определен срок на "годност" (7-10 години). Така че...колкото по-късно се направи - толкова по-добре...

Harriet 6th September 2009 20:43

Благодаря, gwendoline! :2020: Има желязна логика в това първо да пробвам обратимото. Имах нужда от подкрепа обаче, за която много благодаря!
Мдаа, и понеже никога не съм можела да проявявам търпение, май още тази седмица ще се обадя, за да планираме дата за интервенциите. Ще споделя, когато стане факт. Малко ми е трудно да си представя как попълването със Juvederm 3 ще опъне кожата на клепачите, но явно докторът знае какво говори. А чрез ботокса да чажа "чао" на "пачия крак" и да вдигна веждички - просто нямам търпение. :2018:

кремена 5th October 2009 12:52

Здравейте аз имах много сложна ринопластика при д-р Янков и въпреки че не си харесвам носа и ще правя нова при д-р Кръстинова в Париж,мога само да кажа че тои е страхотен лекар.Но колкото до това което вие искате да си направите на лицето тои не е специалист и затова ви разобеждава,аз имам същият проблем с околоочието и съм намерила наи-добрата в света за това нещо и това е Кръстинова.Виждала съм много неини пациентки някои от тях познавам лично,аз съм на 30 год. и сега януари възнамерявам да се подложа на тази операция.Пробвала съм с бутокс няма ефект.Сега съм в Париж след липофилинг на лицето(правен от д-р Кръстинова) и все още съм с отоци но след месец мога да кажа какъв е ефекта


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.