Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

katie 28th January 2007 18:52

:oops: Вярно, белгийците с техните шоколадови бонбони и пържени картофи... Още една страна с идеални предпоставки да "понъпълнее" човек
:lol:

blondi 29th January 2007 11:34

Момичета кака върви диетката?
Резултатите какви са?
:2014: Много ме е яд, че не видях по-рано за да започна с вас.
Мисля от утре и аз да пробвам. С 3-4- килца ще стане да се сборим нали?

леля мичИ 29th January 2007 12:31

Аз....... :oops: :oops: :oops: ... такова, вчера много се изложих.... :oops: :oops: :oops:
....няма да изброявам с какво се тъпках, че Байкова ще си скъса дипломата... 2001

Обаче днес съм много сериозна :evil: и си сърбам таратора.... :?

Блонди, не съм се теглила, но се чувствам идеално, в Неделя ще се претегля и ще кажа, какъв е бил резултата при мен... :wink:

katie 29th January 2007 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Обаче днес съм много сериозна :evil: и си сърбам таратора.... :?

Ама ние днес не сме на таратор, днес е 8-ми ден. :lol:

За някакви изключителни резултати за 1 седмица не може да се говори, но аз си следя теглото всеки ден (така съм свикнала), и съм свалила около 2 кг. Освен това не ми висят месата от панталоните, както беше преди започването на диетата.

А, и още нещо, това е първата диета в живота ми (ако не броим постите) и съм много доволна.

леля мичИ 29th January 2007 12:56

Аз знам, че днес ми е 8-ми ден, ама вчера няма да го броя, че ме е срам :oops: :oops: :oops: ...
.... а и вчера сутринта си направих цяла купа таратор и днес ще си я ям, к`во да правя.... :2016: .... :wink:

neli4ka 29th January 2007 17:49

Здравейте,момичета.Ей сега си направих спагети от тези,където се варят 4 мин..В останалата част от деня ще хапвам киви.Да ви се похваля няма ми го шкембето. :2013:

Flame73 29th January 2007 19:27

Браво на Вас,момичета!Чета Ви от първия ден който стартирахте диетата ,а и ще очаквам добри резултати до които ще стигнете!
Аз съм на Безвъглехидратна диетка.В събота и неделя се юрнах да тичам до Морската.... До нас приблизително са 3-4км,и след отказването на цигарите съм (меко казано)със сили на младо яренце!:oops: :lol:
Позволих си да се включа в тази тема,за да Ви питам следното...На 2.02.е пълнолуние и тези 24ч.като се лунува,счита ли се,че диетите ни са "напразни"усилия? и след втори наново?:roll:
Някоя от Вас които сте на тази диета,ще лунува ли?

pipi6 30th January 2007 10:31

Е, дами, мисля и аз да се присъединя към вас!!! :) Имам едни гадни 4кг. за сваляне, които просто не могат да се махнат(преди 1-2год ги бях махнала, но тогава нищо не ядях)! :x Та изчетах темата и диетката ми се струва доста човешка...........пък да видим дали ще подейства! От 4 дни почти нищо не ям, резултата е -0.5, а умирам от глад :cry: А от собствен опит знам, че така нищо няма да направя, ама :2014: Така, че успех на всички!!! :D
П.П. А да ви попитам тази диета дали ще ми помогне да се отърва от тях, а също така и да ги задържа естествено :?:

леля мичИ 30th January 2007 16:39

Има ли "диетични" ? :1201:
Аз вчера и днес съм примерна и изпълнителна...
.....още ме държи срама :oops: :oops: :oops: дето се тъпках в Неделя... :1246:

neli4ka 30th January 2007 17:05

Такааа.Вчерашният 8-ми ден малко попрекалих с въглехидратите,но днес си сърбам таратора и всичко е на шест.Не мисля,че чак толкова съм прегрешила.
П.П.Pipi6,добре дошла в групата. :1201:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.