Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

flakita 13th February 2007 23:52

Цитирай:

Първоначално написано от Gavr1
Цитирай:

Първоначално написано от flakita
Мацки от утре я почвам тази диета, пък каквото ще да става! Има ли някой, който още не я е свършил, за да продължиме заедно :roll: :D ?

Аз...и продължавам.Свалих 3 килца и повече не ще! :roll:

EЕ да то е нормално :wink: . В началото се свалят и после спира за някакво време и после пак почваш да сваляш :2035: . Поне така е при повечето(без мене :evil: , аз нищо никога не свалям :? :wink: ).
Хайде от утре и аз съм с теб :) ! Но няма да мога да спазвам часовете много стриктно :wink: :roll: .
И ако може само да ми кажете по колко кисело мляко горе-долу ядете(ако може в грамове 8) ).
И Gavr1, ти на кой ден си? :D

flakita 14th February 2007 14:53

Мацки аиде моля Ви се кажете по колко грама кисело мляко ядете на ден, че аз вече я започнах диетата :wink: . Сутринта ядох кисело мляко с портокал, а на обяд ще ям само портокал :P . Но вечерта сме на ресторант и ще видя да ям плодова салата, ако има. Пък нататък по-стрикно ще я спазвам :wink: .
Мерси предварително :D !

Gavr1 15th February 2007 12:59

flakita днес ми е 13 ден!Както казах свалих 3 кила и повече край! :girl_hysteric: Не мисля повече да правя 1-вата.Утре и край, 'щото от това мляко направо вече ми се драйфа! :1246: Ще почвам втората диета, но както вече говорихме с Неличка ще замествам рибата с пиле, защото не е обичам.

Иначе за млякото, аз ям различни млека, понякога на баба или "Огоста", "Мизия милк", когато каквото има!А по колко ям...ами сутрин ям едно с плод (ябълка), на обяд едно едно и на вечеря, а в 10 и 16 часа ям по една ябълка! :2035:

flakita 16th February 2007 01:52

Gavr1, ти обикновенно какво си забъркваш като белтъчна храна :roll: ?
Иначе аз днес направих първия ден с портокали и кисело мляко :wink: .
Изядох около 750-800грама кисело мляко и 3 портокала 8) . Но проблемът, е че това не е раделно, а аз искам да правя разделно. Затова от тук нататък ще ям с киселото мляко зеленчуци :2034: .
Хайде дано да издържа ако не цялата поне половината диета :roll: .

polimoli 17th February 2007 19:59

Здравейте момичета!
Току що се регистрирах :oops:
Иска ми се да се включа във вашата групичка с диетите :1211:
И...да се гмуркаме в таратораааа :victory:

flakita 17th February 2007 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от polimoli
Здравейте момичета!
Току що се регистрирах :oops:
Иска ми се да се включа във вашата групичка с диетите :1211:
И...да се гмуркаме в таратораааа :victory:

Иееее :lol: ! Ако знаеш от кога чакам да пазя диетата с някого, защото Gavr1 изобщо не се сеща да пише :cry: , а другите вече май я свършиха :) !
Та добре дошла :D !

neli4ka 18th February 2007 10:24

Ааа аз от понеделник я почвам пак.Така,че и мене ми пишете във групата. :1201:

sillygirl 18th February 2007 14:44

И аз от понеделник ще се пробвам отново,че предният път доста се изложих,толкова добре я "спазвах" ,че съм качила 1 кг

Gavr1 19th February 2007 10:27

Цитирай:

Първоначално написано от flakita
Gavr1 изобщо не се сеща да пише :cry:!

Нямам време да се обърна! :2009: Направо съм се побъркала последните няколко дни, но няма значение!Та...

Цитирай:

Първоначално написано от flakita
Gavr1, ти обикновенно какво си забъркваш като белтъчна храна?

В белтъчния ден ядях по 2 ваени яйца и зелева салата! :2034: Незнам доколко е добре, но ми беше вкусно...иначе ми се случваше да хапна кашкавал или сирене с яйцата, защото имаше един период, в който направо умирах от глад.

До преди 2-3 дни правех вече 2-рата диета...понасяше се повече, но започнаха да се появяват признаци на изтощение! :2021: Направо нямах сила за абсолютно нищо, а килограмите си седяха все с 3 по-малко и нищо повече.Незнам, но някой ми каза, че съм почнала да губя мускулна маса, което никак не ми харесва! :2009: СПРЯХ Я! :girl_cry2: Наистина взех да се чувствам зле с това мое редовно спортуване... :2022: Оказа се, че съм приемала много по-малко храна отколкото съм изразходвала.

Вече не съм на диетата, но казвам на всички, които спортуват активно, че това не е за тях.Е, пак се ограничавам - или по-скоро ям здравословно, защото иначе... :2040: Преди трениовка хапвам по 2-3 блокчета млечен шоколад и се чувствам страхотно!
:2035:

flakita 19th February 2007 14:36

Gavr1 месри за отговора :D :!:
А ти иначе какъв спорт правиш :) ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.