Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Жена в анцу(н)г (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10784)

squirtka83 4th June 2010 13:53

Вкъщи ми е най-удобно с анцу(н)г (още повече ме объркахте как се пише и вече нищо не знам :lol:). Когато ходя до магазина, никога не се е случвало да се преоблека. Всъщност това гиздене, което някои жени правят, когато излизат на 50 метра от тях, ми е невероятно глупаво...

Patety 4th June 2010 15:50

Нося си анцунга, когато и където ми е кеф с изключение в офиса.

Enerdji 13th June 2010 21:15

Никога няма да забравя в един епизод на "Пълна промяна" (възможно е шоуто да е било друго) Кремена Халваджиян беше с екип Shampion, те са едни такива памучни, свободни, горнището е с качулка без цип, а долната част беше загънала като за риба, просто навити крачоли. И сандали с токчета. Заклевам се!
Всъщност тя беше стилистката на това предаване и я даваха как преобразява участничките. Възможно е да има някъде видео с тази гледка, но не знам къде да търся...

Enerdji 13th June 2010 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от Patety
Нося си анцунга, когато и където ми е кеф с изключение в офиса.

:2043:

liophy 14th June 2010 15:06

Анцунг с токчета е смешно разбира се. Също както и в офиса.

Но сам по себе си анцунгът при жени не е лошо нещо. Говорим за онзи тип лека материя, която очертава перфектно дупето.

Seltakis 15th June 2010 08:24

Цитирай:

Първоначално написано от liophy
Говорим за онзи тип лека материя, която очертава перфектно дупето.

шушляк? :lol:

snobkata 16th June 2010 22:18

Аз лично ангуг не нося освен на крос :wink: Нооо ми е по абсурда гледката на мацка накипрена с токчета, чанти, топове и до нея мъж с анцуг и маратонки :roll: А във всеки град има една прослойка за която анцуг Адидас си е символ на невероятен просперитет, ако е цялото фемили барабар с наследника барнато адидасово-още по добре :lol: :lol: :lol:

LP_ 16th June 2010 22:33

Аз пък много се кефя из махалата като гледам мацките да си щъкат по анцузи, Адидас, Пума или квото и да е, из махалата - дупетата им едни такива вирнати... :twisted: :twisted:

i_ani 17th June 2010 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от snobkata
А във всеки град има една прослойка за която анцуг Адидас си е символ на невероятен просперитет, ако е цялото фемили барабар с наследника барнато адидасово-още по добре :lol: :lol: :lol:

Че кво лошо има в това?!! И ние харесваме тази марка и всичкивключително и най-малката сме се "барнали" с нея :wink: :cool: ...Може би трябва да каже , че телефона ми е Нокия и карам и Мерцедес , че да си достатъчно отвратена :sick: :wink: ........ :2055: :2055: :2055:

Babri 17th June 2010 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от snobkata
Нооо ми е по абсурда гледката на мацка накипрена с токчета, чанти, топове и до нея мъж с анцуг и маратонки :roll:

Или мацка с анцунг и чехли и мъж с панталон и риза както са моите съседи.Ужасно смешно е отстрани :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.