Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Преувеличени ли са опасностите от силикона? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7550)

Monique 24th October 2008 14:31

Преувеличени ли са опасностите от силикона?
 
Преувеличени ли са опасностите от силикона , в случай че е поставен правилно и много бавно и внимателно?
Имате ли информация за препарата който разгражда силикона, или това е поредната градска легенда?
Ще се радвам всички (особено жените със силикон в устните) да изкажат мнението си. Извинявам се ако темата се дублира.

mumuty 24th October 2008 15:03

Re: Преувеличени ли са опасностите от силикона?
 
Monique аз имам силикон в устните си от една година и ако ми зададеш по=конкретен въпрос бих могла да ти дам отговор.Не разбирам какви опасности имаш предвид!Ще ти кажа само че е много важно да се сложи на етапи и постепенно, за да можеш да получиш желания резултат. :)

Monique 24th October 2008 15:14

доколкото знам - грануломи, неравности, мигриране (за това не ми се вярва) ... като цяло ме притесняват неравностите.

doll 24th October 2008 23:18

Аз съм със силикон от 6 години и всичко е ок.При мен обаче никoй не може даже и да предположи,че сам си правила устните-резултата е много естествен,защото не си сложих много,а вторият път като отидох при док той категорично ми отказа,за което сам му супер благодарна!!

Monique 25th October 2008 11:28

Цитирай:

Първоначално написано от doll
Аз съм със силикон от 6 години и всичко е ок.При мен обаче никoй не може даже и да предположи,че сам си правила устните-резултата е много естествен,защото не си сложих много,а вторият път като отидох при док той категорично ми отказа,за което сам му супер благодарна!!

И аз не искам много може би 2 кубика. Ти с колко си?

i_ani 25th October 2008 13:26

Цитирай:

Първоначално написано от doll
Аз съм със силикон от 6 години и всичко е ок.При мен обаче никoй не може даже и да предположи,че сам си правила устните-резултата е много естествен,защото не си сложих много,а вторият път като отидох при док той категорично ми отказа,за което сам му супер благодарна!!

Досега не съм виждала устни със силикон или ХК , които да стоят МНОГО ЕСТЕСТВЕНО :idea: :P
Хайде качи някоя снимчица де :photo: :2035:

danas 25th October 2008 17:33

аз съм с 2,5 куб. силикон и стои много естествено
но пак да кажа,че аз имам тънки устни и тези 2 куб.си е нормално.
много зависи какви са естествените устни за това какво ще се получи след поставянето на силикона,
за едни устни 2 куб. е много малко за други може и да е повече.

Monique 25th October 2008 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Досега не съм виждала устни със силикон или ХК , които да стоят МНОГО ЕСТЕСТВЕНО :idea: :P
Хайде качи някоя снимчица де :photo: :2035:

Aз съм виждала на една съфорумка със силикон.

Monique 25th October 2008 20:52

И моите стоят естествено с 1 кубик хк...
защото нищо не остана :girl_cry2:

diastemma 25th October 2008 22:01

Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
аз съм с 2,5 куб. силикон и стои много естествено

Е, хайде... при говор поне си личи.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.