Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Вулгарен цинизъм (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12330)

универсален 30th October 2011 13:31

Вулгарен цинизъм
 
С оглед на няколко поста, които прочетох последните дни във форума и в темите, които не са за тясно-професионални въпроси/отговори, имам един съвсем конкретен въпрос, формулиран по следния начин:

Вулгарният цинизъм - една 'полезна подправка', която овкусява и придава пикантност на форумното общуване или 'подправка', която го разваля?

Ти какво мислиш?

lily.ana 30th October 2011 14:10

Цитирай въпросните постове да видим аджеба кой е тоз вулгарен циник/циничен вулгар :1231:

Иначе аз мисля така... по-добре откровен цинизъм отколкото завоалиран.

ЛИСКУ 30th October 2011 15:22

Лиляноо,
значи ти си била тази, дето обичат да й говорят мрсизми на ухо?
Иначе откъде ще знаеш за гащите на лалета?? (емот шокиран)

lily.ana 30th October 2011 16:06

Подшушнатите мърсизми какво общо имат с цинизма мЪ?

ЛИСКУ 30th October 2011 17:08

Уни,бъди перфектен (какъвто си в момента) и не се опитвай да наподобяваш на онзи с цинизмите ;-)
Че накрая съвсем ще ви объркам, мдаа.

резервна модераторка 30th October 2011 17:10

В родната мърсология има една култова фраза "ей ся щи спукам г***", изсъсквана през зъби и напоена с мирис на коч. Винаги съм се чудела защо кочовете никога не блеят обратния вариант "ей ся щи запуша г***", което би било много по-правдоподобно с оглед на анатомията. Бих прибавила и физиопатологията, с оглед на факта, че тази закана се приема радостно най-вече от мумичета преживяли дълги години с тежките артилерии.

ЛИСКУ 30th October 2011 17:20

Тези тъй наречени кочове искат да придадат повече сила на сексуалната си немощ. Тези думи са обида и изопачаване на секса. Против.
:2052:

резервна модераторка 30th October 2011 17:21

Съвсем ме подлудихте! Сега и в мъжки род се пише за мен, всяка друга обида ще преглътна, но да ми се месите в хромозомите няма (емот женствена) Аз съм 100% female, въпреки че устата ми е цапната с тежкия парцал понякога, особено напоследък.
Дезиро си има активен профил във форума и ако иска ще си пише, но глобалната и локална мУдерация постоянно го заплашва с пръст, извит на ченгел. Аз лично не мога да го понасям тоя мискинин, преди ми пишеше някакви ЛС, в които бръмкаше като моторетка и аз нищо не разбирах, просто не му отговарях. Нека Лъки да си пише с него. Аз само имам скромната молба да не й пипа крушките, щото те са за мен!!! (емот гладна)

ЛИСКУ 30th October 2011 17:24

Добре, Писе. Аз не визирах теб. Исках да предупредя Уни да не се впуска в мръсни игри.

резервна модераторка 30th October 2011 17:31

Не го допускайте михлюзина в личното ви пространство! Сигурна съм че е писал тенденциозни ЛС на Луки и Лиляна! А пък Уни...Ах този Унислав.. Мътен ми е, ама много ми е мътен.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.