Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доктор Асен Асенов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11892)

viviannn 17th January 2013 22:02

Kak си Dii? Какво е усещането? Надявам се вс да е наред (hug) :) и бързо да се възстановиш

sandraddd 17th January 2013 23:14

рино
 
Здр доволна ли си от резултата аз същто искам да си направя рино при АСЕНОВ да ти кажа честно искам при джамбазов,но нямам никакав шанс ,затова и аз сам сенасочила кам АСЕНОВ доволна ли си аз много сам писала ,защтото имам една процедура в НЕФЕРТИТИ и сам недоволна ,затова сега много се интересувам от доктор ,но при джамбазов не мога да се запиша изван бг НАСОЧИХ СЕ ПОСЛЕДНО ПРИ АСЕНОВ ДОВОЛНА ЛИ СИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

bianka28 18th January 2013 08:59

Dii, честито, бързо възстановяване и дано да се харесаш!

krokodil 18th January 2013 09:44

Di, а каква беше сумата за операцията и къде те оперира доктора?
Как се усещаш след риното, изобщо ще се радваме да ни споделиш как протече цялата операция. Надявам се доктора да е направил това, което си искала.

Kitty cat 18th January 2013 10:37

Dii, честито и от мен и бързо възстановяване!
Когато имаш възможност, сподели как е минало всичко.

Dii 18th January 2013 12:42

Сумата до колкото знам зависи от това какво ще ти правят, най-добре с доктора да се говори за това. На мен ми премахна голяма гърбица и повдигна връхчето и изправи септума, от самата операция нищо не се усеща заради упойката а после на втория ден само ми беше доста гадничко заради отоците, понеже ми се бяха затворили очите, иначе като цяло лека отпадналост се усеща на 2 и 3 ден. Тампоните ми ги махна на следващия ден, изобщо дори не е гадно, то става за 3 сек. За сега носа ми е доста запушен, само едната ноздра от време на време се отпушва съвсем малко, промивам го със стеримар и сребърна вода. Операциите ги прави в Окръжна болница - Пловдив в отделението за УНГ. Днес ми е четвърти ден в понеделник, като ида за смяна на лонгетата и видя какво има под нея, ще споделя впечатленията си.

Моргана 18th January 2013 12:53

В сайта на болницата пишеше, че частичната ринопластика е 600 лв, а цялостната 1600 лв. Надявам се, че няма да има промяна в цените. Аз съм за премахване на гърбица и повдигане на връхчето.

Dii 18th January 2013 12:56

Ще ходиш ли да се виждаш с доктора?

Моргана 18th January 2013 13:00

Да. Аз съм се насочила към него. Не съм се обадила още, защото просто искам да приключа с всички изпити и други задачи, за да съм спокойна. : ) Аз съвсем се бях отчаяла, защото както писах от доста време се опитвам да се свържа с Джамбазов, но вече окончателно се отказах от него. А и цените при д-р Асенов са приемливи.

maria_2103 18th January 2013 13:44

Свързването с Джамбазов е лесно, аз се свързах от първия път, операции при него имало записани до началото на лятото, а часове за консултации има записани до края на март. Секретарката пита ако искаш можеш да си оставиш телефона и тя да ти звънне


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.