Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13202)

bokos 19th February 2013 00:42

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782830)
защото ме чака лято и не мисля да го пропускам :P.. отделно не искам да прецаквам отпуските на колегите в работа и така.. :), а и отделно си ме е шубе де..мерси за пожеланието и на теб успех :)

мерсиии мерсиии ;' :) дано и аз успея да се доредя че от миналата година чакам ;'д

rossenda 20th February 2013 13:18

Здравейте, имам дата за октомври, нямам търпение и не ми се чака толкова, ако някой ще отменя операция да пише да разменим дати.

bokos 20th February 2013 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от rossenda (Публикация 782913)
Здравейте, имам дата за октомври, нямам търпение и не ми се чака толкова, ако някой ще отменя операция да пише да разменим дати.

виж тук потърси някой ако има да се размените може да потърсиш Dii тя е мн навътре в нещата

rossenda 20th February 2013 14:41

мерси, бокос. няма линк зад - виж тук

Dii 20th February 2013 15:59

Преди 3 дни ми се обади сестрата на Джамбазов за да ми каже, че ми изтеглят дата за операция с една седмица напред, след като и казах, че се отказвам я питах дали мога да преотстъпя датата си на друго момиче, а тя ми отговори, че професора категорично е забранил каквито и да е размени. Така, че...малко вероятно да се получи, дори да си намериш с кой да се размениш...все пак ти пожелавам късмет...знам, че чакането е мноооого, много трудно...

rossenda 20th February 2013 16:04

мерси за инфото, не е фатално, но както казваш дъъъъълго!

Snowyy 21st February 2013 21:23

Здравейте !
Нова съм в форума.От дълго време искам да си направя ринопластика , но докато си избера лекар и т.н. пък и парите не са малко. :) Чета от доста време форума. Моя приятелка се оперира при джамбазов 2012 година и за операцията и взе около 1500 лв . Много е доволна. На мен лично също много ми хареса. Тепърва ми предстой много чакане.Евентуално след година,по същото време. Хаха . Пожелавам успех,кураж и отлични резултати на всички на който ще лягат под ножа.

Ачелия 21st February 2013 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от Snowyy (Публикация 782983)
Здравейте !
Нова съм в форума.От дълго време искам да си направя ринопластика , но докато си избера лекар и т.н. пък и парите не са малко. :) Чета от доста време форума. Моя приятелка се оперира при джамбазов 2012 година и за операцията и взе около 1500 лв . Много е доволна. На мен лично също много ми хареса. Тепърва ми предстой много чакане.Евентуално след година,по същото време. Хаха . Пожелавам успех,кураж и отлични резултати на всички на който ще лягат под ножа.

A при твоята приятелка,която се е оперирала при Професора,какъв е бил проблема?Какво точно и е правил?При мен има да се прави от всичко по много! :-D

ЕГС 25th February 2013 05:11

Здравейте! И аз като много други заинтересовани от темата реших да се регистрирам, за да бъда участник, а не само страничен наблюдател. На мен скоро ми предстои операция при проф. Джамбазов и имайки впредвид последните негативни коментари за неговата работа определено съм притеснена. Ако има такива, които наскоро са си правили ринопластика при него и са доволни от резултата бих ги помолила да намерят малко време да пуснат по някое положително мнение. Не мога да проумея как е възможно от блестящ специалист до преди година, две в последно време да се е превърнал в небрежен комерсиалист. Не искам да го вярвам! Имам и друга молба –ако може някой да помогне с фотошоп ще му бъда много благодарна, т.к. преди време четох във форума, че е имало добри хора намиращи време да помагат в това отношение, но явно вече им е омръзнало от досадници :), което е разбираемо.

Нелка 25th February 2013 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от ЕГС (Публикация 783071)
На мен скоро ми предстои операция при проф. Джамбазов и имайки впредвид последните негативни коментари за неговата работа определено съм притеснена.

Най-лошото, което може да направиш е да отидеш притеснена на операция. Мен няколко пъти ме предупредиха преди да се оперирам, че ако имам месест връх, Джамбазов не е моя човек. Аз не послушах. И сгреших.
Ако имаш прото гърбица за оправяне, има голяма вероятност доцента да се справи. Ако имаш работа по върха обаче, може и да останеш разочарована..

Това може би го повтарям за 100-тен път тук.
Никой не цели да ви шашка. Просто казваме в прав текст къде го и къде не го бива доцента.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.