Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13202)

viviannn 31st January 2013 21:37

мда, все пак освен носа е важно и всичко останало..един нос не прави човека :).

josette 31st January 2013 21:53

Страхотно носле, Connie, не знам преди какво е било, но така си бомба! Първите излишни 3 хилки, може и в неговия джоб да отидат, знае ли човек!

Dii 31st January 2013 22:45

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782137)
ако ми каже 3 хилки, може и аз да отида при асенов или йорданов, но пък красотата цена има ли? все пак каквато и сума д ами обяви задължително ще попитам какво прави, ако нещо се оплеска..той ли ще покрие разходите по 2-ра и т.н..

Още преди да го попиташ ще ти каже, че около 15% не се харесват...

viviannn 1st February 2013 00:16

ee аз говоря за някоя фрапантна грешка и фатална..

kotqnce 4th February 2013 14:04

Аз съм на месец и 22 дни след ринопластика при Пр.Джамбазов харесвам си носа, но все още немога да дишам нормално.Имам снимка носната преграда ми е добре.Нормално ли е това, тук в моя град решиха, че имам възпалена лигавица.Дишам ту от едната страна, ту от другата, мн моля някой ако знае нещо по въпроса да ми каже.Благодаря :)

el1nor 5th February 2013 09:19

Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част
 
Част 3 има прекалено много страници инфо, нея вече ще можете само да разглеждате и четете.
Продължаваме тук.
Успешни интервенции на всички, на които предстои и успешно възстановяване на вече извършените.

viviannn 5th February 2013 22:00

хахах мойто мнение ли ще е 1-вото в темата :D..тъкмо ще си го гледам с новия нос един ден хаха

cheryl91 9th February 2013 01:50

Здравейте момичета минаха 2 месеца от моята ринопластика и за сега съм много доволна от резултата, но днес едно нещо много ме притесни , на мен доктора ми е коригирал само гърбица и леко стесняване на ноздрите по затворения метод , без да се пипа друго от носа , но без да исках си ударих върха днес , след това ме боля няколко часа , дали е възможно да съм се подредила нещо , защото много се притесних , да не ми се подуе и не знам дали върха има общо с гърбицата ? Ако някой е имал същия проблем моля да сподели , притеснявам се върхът ми да не се подуе , понеже той и без това не е малък :sad:

Ачелия 12th February 2013 15:59

Здравейте!Има ли някой с насрочена дата за операция между 1-ви и 5-ти април,желаещ да се сменим?Моята операция е насрочена за 18.04? :2003:

rayna85 13th February 2013 16:35

ЗДРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЗВЪНЯХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС ПРИ Д-Р ДЖАМБАЗОВ, РАЗБИРА СЕ НЕУСПЕШНО. ВСЪЩНОСТ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ НЕГО И ЧАСТ ОТ ХОРАТА, КОИТО РАБОТЯТ ЗА НЕГО!
ПОЗВЪНЯХ НА ЕДИН ТЕЛЕФОН, КОЙТО МИ БЕШЕ ДАДЕН, ОКАЗА СЕ, ЧЕ ЗВЪНЯ НА САМИЯ ЛЕКАР. ПО ДОСТА ГРУБО ДАДЕНА ОТ НЕГО ПРЕПОРЪКА СЕ ОБАДИХ НА ДРУГ ТЕЛЕФОН, НА КОЙТО СЕ ОПИТАХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС. ТАМ ПЪК ПОПАДНАХ НА ЕДНА ДОСТА ИЗНЕРВЕНА СЕКРЕТАРКА, КОЯТО МИ ОБЯСНИ, ЧЕ ПРЕДИ МЕН ИМАЛО 160 ПАЦИЕНТА И ДОКТОРА И БИЛ ЗАБРАНИЛ ЗА МОМЕНТА ДА ЗАПИСВА ЧАСОВЕ, А И ЦЕНИТЕ БИЛ ВЕЧЕ ПО-РАЗЛИЧНИ. НО ВСЕ ПАК, АКО АЗ РЕША ДА СИ ОСТАВЯ КООРДИНАТИТЕ, ТЯ МАЖЕЛА ДА МИ СЕ ОБАДИ КЪМ 25/03/2013, Т.Е. СЛЕД ОКОЛО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ДА МИ КАЖЕЛА, КОГА ВСЪЩНОСТ ДОКТОРА МОЖЕ ДА МЕ ПРЕГЛЕДА. ПРЕГЛЕДЪТ МОЖЕЛ ДА ВАРИРА В РАМКИТЕ НА МЕСЕЦИ, Т.Е ЧАС МОЖЕЛ ДА МИ БЪДЕ ДАДЕН ЗА ЮЛИ, ОКТОМВРИ, ДЕКЕМВРИ ИЛИ ПЪК НАПРАВО ЗА 2015 ГОДИНА, ВЪПРОС НА КЪСМЕТ. КОЛКОТО И ДОБЪР ДА БЪДЕ ЕДИН ЛЕКАР В ОБЛАСТТА, В КОЯТО ПРАКТИКУВА ПРИ ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ КАК ЧОВЕК ДА БЪДЕ ОЧАРОВАН!???

viviannn 13th February 2013 22:13

аз си запазих час през август 2012 и консултацията ми ще е в събота..така, че стават бавничко нещата.

bokos 16th February 2013 01:05

Цитирай:

Първоначално написано от rayna85 (Публикация 782623)
ЗДРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЗВЪНЯХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС ПРИ Д-Р ДЖАМБАЗОВ, РАЗБИРА СЕ НЕУСПЕШНО. ВСЪЩНОСТ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ НЕГО И ЧАСТ ОТ ХОРАТА, КОИТО РАБОТЯТ ЗА НЕГО!
ПОЗВЪНЯХ НА ЕДИН ТЕЛЕФОН, КОЙТО МИ БЕШЕ ДАДЕН, ОКАЗА СЕ, ЧЕ ЗВЪНЯ НА САМИЯ ЛЕКАР. ПО ДОСТА ГРУБО ДАДЕНА ОТ НЕГО ПРЕПОРЪКА СЕ ОБАДИХ НА ДРУГ ТЕЛЕФОН, НА КОЙТО СЕ ОПИТАХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС. ТАМ ПЪК ПОПАДНАХ НА ЕДНА ДОСТА ИЗНЕРВЕНА СЕКРЕТАРКА, КОЯТО МИ ОБЯСНИ, ЧЕ ПРЕДИ МЕН ИМАЛО 160 ПАЦИЕНТА И ДОКТОРА И БИЛ ЗАБРАНИЛ ЗА МОМЕНТА ДА ЗАПИСВА ЧАСОВЕ, А И ЦЕНИТЕ БИЛ ВЕЧЕ ПО-РАЗЛИЧНИ. НО ВСЕ ПАК, АКО АЗ РЕША ДА СИ ОСТАВЯ КООРДИНАТИТЕ, ТЯ МАЖЕЛА ДА МИ СЕ ОБАДИ КЪМ 25/03/2013, Т.Е. СЛЕД ОКОЛО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ДА МИ КАЖЕЛА, КОГА ВСЪЩНОСТ ДОКТОРА МОЖЕ ДА МЕ ПРЕГЛЕДА. ПРЕГЛЕДЪТ МОЖЕЛ ДА ВАРИРА В РАМКИТЕ НА МЕСЕЦИ, Т.Е ЧАС МОЖЕЛ ДА МИ БЪДЕ ДАДЕН ЗА ЮЛИ, ОКТОМВРИ, ДЕКЕМВРИ ИЛИ ПЪК НАПРАВО ЗА 2015 ГОДИНА, ВЪПРОС НА КЪСМЕТ. КОЛКОТО И ДОБЪР ДА БЪДЕ ЕДИН ЛЕКАР В ОБЛАСТТА, В КОЯТО ПРАКТИКУВА ПРИ ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ КАК ЧОВЕК ДА БЪДЕ ОЧАРОВАН!???

Недей да се възмущаваш в крайна сметка и аз реших да се включа след толкова мн четене из форумите за Джамбазов бъди търпелива аз от миналата година се опитвам да отида на консултация при него но е е прекалено претрупан с работа и да аз съм един от тези 160 души които чакаме от мин година .От края на Юли мин година се бях обадил те казаха че за момента вс е заето и няма шанс за нищо оставих си телефоните и името секретарката ми каза че ще ме потърсят .Септемви се обадиха и заплануваха за Октомври консултация но уви и след тва се объркаха нещата, мина се се посочената дата никой мне ме потърси реших да звънна да видя какво става това беше може би месец по късно към Ноември след това секретарката ми обясни че професора имал здравословни проблеми и нямал да оперира до края на годината и след нова година ще ме потърсят .. и ето ни сега Януари месец се обади жената каза че е започнал да оперира и след 25 Март да се обадим да насрочим час за консултация като се има в предвид ново 20 е вдигнал цените което на мен определено ми прецаква нещата но поне ще има време да ги досъбера .надявам се .Бъди търпелива нормално е вс да са изнервени защото той е мн назад с графика и сега се опитва да навакса... а и онзи телефон сигурно мне спира да звъни .., мн са хората като мен които сега чакат повечето вече мне издържат сигурно!!!, но хубавите неща стават бавно .Избрал съм го този човек независимо какъв е резултата ще му се доверя защото това си е доста деликатна работа на кого ще попаднеш кой ще избереш и как ще изглеждаш накрая

bokos 16th February 2013 01:30

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782638)
аз си запазих час през август 2012 и консултацията ми ще е в събота..така, че стават бавничко нещата.

виви ти още ли мне си оперирана ??

viviannn 17th February 2013 19:30

мне, вчера се разбрахме за септември..иначе имаше дати и за юни..

bokos 17th February 2013 21:44

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782799)
мне, вчера се разбрахме за септември..иначе имаше дати и за юни..

ясно като цена какво ти каза ;' по скоро на теб в/у кое трябва да се работи ако мога да попитам

viviannn 18th February 2013 11:04

2500 ии трябва да се работи по всичко..без изправяне на носна преграда де. Иначе премахване на гърбица и смаляване, което нз как точно ще стане хах :D

bokos 18th February 2013 23:34

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782812)
2500 ии трябва да се работи по всичко..без изправяне на носна преграда де. Иначе премахване на гърбица и смаляване, което нз как точно ще стане хах :D

дори за гърбица пак ли ще иска 2500 дд;' :) а нещо по здравна да ти е споменавал

viviannn 18th February 2013 23:56

на мен не, но доколкото разбрах намалението по здравната е някакви 200-300лв, които не са кой знае какво..

bokos 19th February 2013 00:09

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782828)
на мен не, но доколкото разбрах намалението по здравната е някакви 200-300лв, които не са кой знае какво..

пожелавам ти отсега да ти е успешна операцииката и после да споделиш интересно защо мне си я дръпна за юни а реши септемврии на твое място веднага скачам под ножа :):1203::2013:

viviannn 19th February 2013 00:30

защото ме чака лято и не мисля да го пропускам :P.. отделно не искам да прецаквам отпуските на колегите в работа и така.. :), а и отделно си ме е шубе де..мерси за пожеланието и на теб успех :)

bokos 19th February 2013 00:42

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782830)
защото ме чака лято и не мисля да го пропускам :P.. отделно не искам да прецаквам отпуските на колегите в работа и така.. :), а и отделно си ме е шубе де..мерси за пожеланието и на теб успех :)

мерсиии мерсиии ;' :) дано и аз успея да се доредя че от миналата година чакам ;'д

rossenda 20th February 2013 13:18

Здравейте, имам дата за октомври, нямам търпение и не ми се чака толкова, ако някой ще отменя операция да пише да разменим дати.

bokos 20th February 2013 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от rossenda (Публикация 782913)
Здравейте, имам дата за октомври, нямам търпение и не ми се чака толкова, ако някой ще отменя операция да пише да разменим дати.

виж тук потърси някой ако има да се размените може да потърсиш Dii тя е мн навътре в нещата

rossenda 20th February 2013 14:41

мерси, бокос. няма линк зад - виж тук

Dii 20th February 2013 15:59

Преди 3 дни ми се обади сестрата на Джамбазов за да ми каже, че ми изтеглят дата за операция с една седмица напред, след като и казах, че се отказвам я питах дали мога да преотстъпя датата си на друго момиче, а тя ми отговори, че професора категорично е забранил каквито и да е размени. Така, че...малко вероятно да се получи, дори да си намериш с кой да се размениш...все пак ти пожелавам късмет...знам, че чакането е мноооого, много трудно...

rossenda 20th February 2013 16:04

мерси за инфото, не е фатално, но както казваш дъъъъълго!

Snowyy 21st February 2013 21:23

Здравейте !
Нова съм в форума.От дълго време искам да си направя ринопластика , но докато си избера лекар и т.н. пък и парите не са малко. :) Чета от доста време форума. Моя приятелка се оперира при джамбазов 2012 година и за операцията и взе около 1500 лв . Много е доволна. На мен лично също много ми хареса. Тепърва ми предстой много чакане.Евентуално след година,по същото време. Хаха . Пожелавам успех,кураж и отлични резултати на всички на който ще лягат под ножа.

Ачелия 21st February 2013 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от Snowyy (Публикация 782983)
Здравейте !
Нова съм в форума.От дълго време искам да си направя ринопластика , но докато си избера лекар и т.н. пък и парите не са малко. :) Чета от доста време форума. Моя приятелка се оперира при джамбазов 2012 година и за операцията и взе около 1500 лв . Много е доволна. На мен лично също много ми хареса. Тепърва ми предстой много чакане.Евентуално след година,по същото време. Хаха . Пожелавам успех,кураж и отлични резултати на всички на който ще лягат под ножа.

A при твоята приятелка,която се е оперирала при Професора,какъв е бил проблема?Какво точно и е правил?При мен има да се прави от всичко по много! :-D

ЕГС 25th February 2013 05:11

Здравейте! И аз като много други заинтересовани от темата реших да се регистрирам, за да бъда участник, а не само страничен наблюдател. На мен скоро ми предстои операция при проф. Джамбазов и имайки впредвид последните негативни коментари за неговата работа определено съм притеснена. Ако има такива, които наскоро са си правили ринопластика при него и са доволни от резултата бих ги помолила да намерят малко време да пуснат по някое положително мнение. Не мога да проумея как е възможно от блестящ специалист до преди година, две в последно време да се е превърнал в небрежен комерсиалист. Не искам да го вярвам! Имам и друга молба –ако може някой да помогне с фотошоп ще му бъда много благодарна, т.к. преди време четох във форума, че е имало добри хора намиращи време да помагат в това отношение, но явно вече им е омръзнало от досадници :), което е разбираемо.

Нелка 25th February 2013 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от ЕГС (Публикация 783071)
На мен скоро ми предстои операция при проф. Джамбазов и имайки впредвид последните негативни коментари за неговата работа определено съм притеснена.

Най-лошото, което може да направиш е да отидеш притеснена на операция. Мен няколко пъти ме предупредиха преди да се оперирам, че ако имам месест връх, Джамбазов не е моя човек. Аз не послушах. И сгреших.
Ако имаш прото гърбица за оправяне, има голяма вероятност доцента да се справи. Ако имаш работа по върха обаче, може и да останеш разочарована..

Това може би го повтарям за 100-тен път тук.
Никой не цели да ви шашка. Просто казваме в прав текст къде го и къде не го бива доцента.

viviannn 26th February 2013 00:02

май ще се окаже, че в бг няма кой да ни оправи носовете :D. въпреки, че съм видяла толкова много добри резултати, се притеснявам да отида дори при Джамбазов, а какво ли остава при някой друг.. като чета по-старите теми за него оставам с впечатлението, че преди 3-4 години е бил доста по-старателен към пациентите и им е обръщал повече внимание поне на консултациите..

Ачелия 26th February 2013 00:42

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 783085)
Най-лошото, което може да направиш е да отидеш притеснена на операция. Мен няколко пъти ме предупредиха преди да се оперирам, че ако имам месест връх, Джамбазов не е моя човек. Аз не послушах. И сгреших.
Ако имаш прото гърбица за оправяне, има голяма вероятност доцента да се справи. Ако имаш работа по върха обаче, може и да останеш разочарована..

Това може би го повтарям за 100-тен път тук.
Никой не цели да ви шашка. Просто казваме в прав текст къде го и къде не го бива доцента.

Nells,Ти съвсем ни отчая!И на мен ми предстои операция при Джамбазов и като цяло трябва да ми се прави от всичко по малко ила може би по много! :2005: Изчетох почти всички теми за хирурзите в България,занимаващи се с тези интервенции и оставам с впечатлението,че или са пълни некадърници(повечето от тях)или някой от тях се справят само с определени неща(например гърбица).А за връхчета изобщо за кой може да се каже че се справя добре?То пък да ти оправят връхчето,а да не могат да се справят с всичко останало пак не е работа!!! :(

Ачелия 26th February 2013 00:46

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 783086)
май ще се окаже, че в бг няма кой да ни оправи носовете :D. въпреки, че съм видяла толкова много добри резултати, се притеснявам да отида дори при Джамбазов, а какво ли остава при някой друг.. като чета по-старите теми за него оставам с впечатлението, че преди 3-4 години е бил доста по-старателен към пациентите и им е обръщал повече внимание поне на консултациите..

Ами да и аз незнам на кой друг може да се има доверие???Явно с годините и с натрупания капитал,желанието за качествена работа постепенно изчезва!А наплива си е все същия!Дано да сме в процента на успешните операции,Вив!

viviannn 26th February 2013 01:08

тая вечер са ме хванали лудите и откакто съм се прибрала от работа съм като зомбирана на компа и се занимавам с носове..май докато ми дойде реда ще изперкам..отивам да спя вече. и аз силно се надявам да сме от успешните!

Нелка 26th February 2013 01:31

Никой не искам да отчайвам!
Просто призовавам за реалистичен поглед върху очакванията ви и до къде ще бъдат посрещнати.

Ако искате малък, сладък нос от голям и месест - Джамбазов НЕ Е ВАШИЯ ЧОВЕК ! точка! Няма случай негов, в който това да се е случило!

Ако това са вашите очаквания - оперирайте се в чужбина!

Категорична съм! И заставам напълно зад думите си! Не защото искам да стресна някой, а защото ако мога на някой да спестя това, през което аз минавам в момента, цялото това прмеждие би имало някакъв смисъл...

Аз лично, и още доста негови пациенти, в моемнта сме се насочили към Истамбул. Да видим дали там ще успеят да се справят с вълната от грозни ревизии, която приижда от България..

Ачелия 26th February 2013 14:31

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 783090)
Никой не искам да отчайвам!
Просто призовавам за реалистичен поглед върху очакванията ви и до къде ще бъдат посрещнати.

Ако искате малък, сладък нос от голям и месест - Джамбазов НЕ Е ВАШИЯ ЧОВЕК ! точка! Няма случай негов, в който това да се е случило!

Ако това са вашите очаквания - оперирайте се в чужбина!

Категорична съм! И заставам напълно зад думите си! Не защото искам да стресна някой, а защото ако мога на някой да спестя това, през което аз минавам в момента, цялото това прмеждие би имало някакъв смисъл...

Аз лично, и още доста негови пациенти, в моемнта сме се насочили към Истамбул. Да видим дали там ще успеят да се справят с вълната от грозни ревизии, която приижда от България..



Nells,я ни кажи тогава как вървят цените на риноплстика в Турция!Едва ли ще е по джоба на всеки?А за вълната от грозни ревизии-наистина ли бройката се е увеличила значително и най-вече на тези оперирани при професора?Аз съм реалистка по принцип и не се надявам на супер малко носле(което по принцип е възможно,гледайки снимки на ринопластики на специалисти в чужбина),но се надявам поне да е по-добро от сегашното ми "носище". :1202:

Нелка 26th February 2013 14:44

Цитирай:

Първоначално написано от Ачелия (Публикация 783112)
Nells,я ни кажи тогава как вървят цените на риноплстика в Турция!Едва ли ще е по джоба на всеки?А за вълната от грозни ревизии-наистина ли бройката се е увеличила значително и най-вече на тези оперирани при професора?Аз съм реалистка по принцип и не се надявам на супер малко носле(което по принцип е възможно,гледайки снимки на ринопластики на специалисти в чужбина),но се надявам поне да е по-добро от сегашното ми "носище". :1202:

Ачелия, ако искаш прати ми на ЛС твоя снимка, мога да ти кажа горе-долу какво може да очакваш.
Има наплив на ревизии към чужбина. Не мога да твърдя, че са само от доцента, но има и негови.
За цените - варират. Нали се сещате, че една ревизия е доста по-скъпа от първичната ринопластика? Т.е. ако тук, на евтиното, не ви се получи, ще ви излезе наистина солено. Веднага се сещам за Сю, чиято ревизия в чужбина й струваше към 20 000 лв. Да не дава Господ да се налага на никой да бърка токова надълбоко в джоба си!

Ачелия 26th February 2013 23:55

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 783114)
Ачелия, ако искаш прати ми на ЛС твоя снимка, мога да ти кажа горе-долу какво може да очакваш.
Има наплив на ревизии към чужбина. Не мога да твърдя, че са само от доцента, но има и негови.
За цените - варират. Нали се сещате, че една ревизия е доста по-скъпа от първичната ринопластика? Т.е. ако тук, на евтиното, не ви се получи, ще ви излезе наистина солено. Веднага се сещам за Сю, чиято ревизия в чужбина й струваше към 20 000 лв. Да не дава Господ да се налага на никой да бърка токова надълбоко в джоба си!

Някой знае ли как варират цените за първична ринопластика в Турция?

klarisina 27th February 2013 00:43

Трябва да се има предвид, че във форума пишат единици и докато преди темата е била доста активна , защото не е имало информация кое, как протича и са се споделяли вълнения, страхове и съвети, то сега вече е достатъчно един прочит и се намират отговорите на всички въпроси!
Заключения на този етап за опитността на Джамбазов, след толкова много операции ми се виждат предубедени. Ако прави по 200 операции годишно на носове, а той прави поне със 100 повече, то във форума пишат едва около 20-тина оперирани, т.е на базата на споделеното от тези под 10% доволни/недоволни излиза, че той има успеваемост около 95-98% от всички операции!!!
Разглеждам снимки на почти всички дебатирани чужди специалисти и виждам, каквото виждам и по-нашите форуми! Мисля, че и за много по-малко от 20 000лв. и Джамбазов би сътворил чудеса!
Много е важно човек да има реални очаквания и да остане с тях и след операцията, защото, ако си повярва, че видиш ли, ако носът му е с 2 мм по-тесен, къс и пр. ще стана световно известен красавец, се заблуждава жестоко! Разбира се, когато има дефекти, всеки трябва да отстоява правата си!!!

Нелка 27th February 2013 02:00

Кларисина, не си права! Само това ще ти кажа. Нека продължим тази дискусия след оперяцията ти! Моля се да останеш доволна и да бъдеш от липсващите доволни пациенти на Джамбазов в този форум!

Уморих се, не мога да дискутирам повече. Всеки сам си прави изборите в живота и после си живее с последствията. Не искам да влиая на ничии решения.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.