Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Пишкате ли навън при крайна необходимост? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8388)

nice 16th March 2009 22:05

Пишкате ли навън при крайна необходимост?
 
Здравейте,

Преди няколко дни ми се случи една доста конфузна ситуация. Прибирах се към къщи и по пътя страшно ми се допишка. Стана така, че вече се бях отдалечила от центъра, където евентуално можех да намеря решение в някое кафене или обществено веце. А усещах, че просто няма да издържа до вкъщи. Така не ми се беше пишкало от дете. И накрая срам не срам, поогледах се, заоъзртах се и бегом до една кола, клекнах и спасих положението. Нямах просто друг избор, напикавах се две не виждах. Хубаво, че не беше по светло. Сега обаче, все ми се върти в главата, ами ако ме беше видял някой познат?...
На някой случвало ли му се е подобна ситуация? Или може би повечето ще кажат, че биха стискали до последно.
За мъжете знам, че това е нормално и не го вземат толкова навътре, ама за нас жените е сякаш по-друго и по-интимно (или поне така се възприема от хората).

:))

tirra 16th March 2009 22:18

Тази вечер ще порасъждавам доста, за дасе поставя в ситуацията, си направя изводи и тогава ще постна... :roll:

Шаро 16th March 2009 22:30

Re: Пишкате ли навън при крайна необходимост?
 
Цитирай:

Първоначално написано от nice
Здравейте,

Преди няколко дни ми се случи една доста конфузна ситуация. Прибирах се към къщи и по пътя страшно ми се допишка. Стана така, че вече се бях отдалечила от центъра, където евентуално можех да намеря решение в някое кафене или обществено веце. А усещах, че просто няма да издържа до вкъщи. Така не ми се беше пишкало от дете. И накрая срам не срам, поогледах се, заоъзртах се и бегом до една кола, клекнах и спасих положението. Нямах просто друг избор, напикавах се две не виждах. Хубаво, че не беше по светло. Сега обаче, все ми се върти в главата, ами ако ме беше видял някой познат?...
На някой случвало ли му се е подобна ситуация? Или може би повечето ще кажат, че биха стискали до последно.
За мъжете знам, че това е нормално и не го вземат толкова навътре, ама за нас жените е сякаш по-друго и по-интимно (или поне така се възприема от хората).

:))

Защо си клякала? Не знаеш ли, че може и така: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11099447 :lol:

bibetyyy 16th March 2009 22:34

Да,има такива накрайици или нещо подобно :lol: :lol: :lol:

chokladkaka 16th March 2009 22:37

При крайна необходимост по-добре да се пишка навън, отколкото вътре. ;)

Lilith 16th March 2009 22:45

миналия ден излизаме на обяд с колегите (работя до парка "Заимов", където е доста уживено) и пред входа на офиса на около 5 метра пишкаше жена :shock: видяхме я как се изправи вдигна си гащите... нямам думи :shock: а наоколо не е като да няма тоалетни, тя дори не си беше потърсила и скришно място :roll:

liophy 17th March 2009 00:26

Не съм жена, но тъй като мъжете и жените имат приблизително еднаква необходимост от пишкане, ще си позволя да дам коментар:

Може да се случва на всеки. На абсолютно всеки, от тези които се базикат с темата, може да им се случи същото. Рядко наистина, но може да се случи.

И Чоколадка много правилно е казала - когато това се случи, надали някой ще иска да се напишка.

Пък и какво толкова - нали не е станало в метрото или автобуса например. Така че - майната му, нищо кой знае какво не е станало.

aniK 17th March 2009 07:19

ПОследният ми кошмарен спомен е в колата, в задръстване на околовръстното, от двете страни колони с коли, не помръдваме, а аз ще умра... :cry: Добрах се до аптеката на светофара на Горнобански, нататък по околовръстното пак колони, не помръдват. Срам, не срам се помолих на аптекарката, но вече със сълзи в очите и дъртата скочубра ми посочи бензиностанцията в обратната посока на околовръстното, до която също колоните с коли не помръдваха.
Не знам как издържах до къщи, но през целия път ревах ... да и се върне тъпкано дано, ама да се напикае на публично място!!! :twisted:
Хубаво се оглеждах за по-закътано местенце, но беше пълно с хора в края на работния ден...

hatred 17th March 2009 07:33

Не е чак такава трагедия човек да се изпикае на открито. Голяма работа ! Стига да си намери по - скришно място.

И аз имам едно изживяване, подобно на това на aniK, ужасно беше :) Само като си спомня - бяха може би най - дълго влачещите се два часа в живота ми :)

stiuardka 17th March 2009 08:55

СЛучвало се е и аз съм човек :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.