Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Общи приказки на бременни и майки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9859)

SweetShark 17th November 2009 19:50

Аз и за двата сина ползвах Аптамил, и бях много доволна...Е, те са ми бая големи вече момчетата, ама марката май все още я има в БГ?

apoklistika 17th November 2009 19:52

Точно за Аптамил щях да казвам и аз, като че ли е марката, от която има най- много доволни покрай мен.

aniK 17th November 2009 21:10

С 2 ръце за Аптамил!!! Тия Фризо... нещо си няма и да ги пробвам. Иначе съм чувала,ч е няма проблем да се смесват. Нали бяхте на Хумана? Аптамилчето обаче последно го купувах на 17лв.кутията, а сега го гледам по 27лв. :D Никакъв проблем с акане, с коремче...най-доброто за мен :!:

Апо, не знам пола - заради грипната епидемия не мога от 1 месец да се доредя до преглед. Никак не съм любопитна за разлика от всичките ми познати. На 22 декември ще ходя на втората фетална морфология, ще съм в 20г.с. и предполагам, че тогава вече ще се разбере. Само дано всичко е наред, че и "пърхания" не усещам много, а е втора бременност (вкарвам си нЕкви притеснения). Вечер мога да оприлича нещо, но може и черва да са :D

apoklistika 17th November 2009 21:16

Всичко ще е наред, не го мисли :) Ще чакаме значи 22, аз съм голяма любопитка, от 12 г.с. почнах да тормозя докторите да гледат за пола :girl_haha:

mimika 17th November 2009 21:50

И какво казаха докторите Апо :D

apoklistika 17th November 2009 23:22

Не помня, ама май чак към петия месец се видя, че е момиче... туй задето толкова давах зор да гледат, то пък не се показваше :lol:

Марулка 18th November 2009 08:13

Цитирай:

Първоначално написано от SweetShark
Аз и за двата сина ползвах Аптамил, и бях много доволна...Е, те са ми бая големи вече момчетата, ама марката май все още я има в БГ?

И аз се присъединявам :lol: категорично Аптамил.
В родилното ги хранеха с Фризолак,после по съвет на докторката започнахме Нан,но много го повръщаше.......направо от носа и излизаше и след като го сменихме на Аптамил,проблеми никакви не сме имали.. :wink:
А и още нещо, с Нана трябваше всеки път да я изаквам с термометъра, а с Аптамила нямахме такива ядове. :wink:

snobkata 18th November 2009 10:29

Sisoni, махай този глупав Фризолак-толкова мн АМ има сега на пазара :wink: Ние бяхме на Нан сензитив, но сега сме на Лактана Био - млякото е с Пробиотици –4 вида Бифидобактерии и LC-PUFA: Ето ти по-подробно инфо :
Уникалната тройна комбинация в PLUS 3 в млякото за кърмачета LACTANA® Bio 1 осигурява съдържание на:

• Пълноценно биологично мляко и други съставки от биологичен произход – сертифициран екологично чист *продукт!
• Прoбиотици на базата на 4 вида естествени и репродуктивни Бифидобактерии, (B. longum, B. breve, B. bifidum и B. infantis), които намаляват нивото на нежеланите чревни бактерии, укрепват имунната система и образуват здрава чревна флора!
• Незаменими LC-PUFA (DHA и ARA), които подпомагат развитието на нервната система, мозъка и зрението!
Бебока промени коренно поведението след Лактаната- ака нормално по 2 пъти на ден, спокоен е, не плаче.

sisoni 18th November 2009 11:32

ще послушам съветите ви,ще пробвам с нещо друго да я храня,просто давам сега тези фризолаци защото педиатърката ми ги е препоръчала,не че много я слушам тази педиатърка де,но незнаех че на пазара има толкова много разнообразие на изкуствените храни

Марулка 18th November 2009 12:07

Апо,тамън се запритеснювах за тебе и щях да пиша,че никаква те няма днес...... :lol:
...................
Аз да ви питам нещо.
:roll:
Случвало ли ви се е да изпитвате такава голяма обич към детето ви,че да ви е страх да родите второ?На мен примерно ми минават едни такива откачалски мисли:не мога и не искам да деля любовта към детето ми .,няма да мога да обичам още толкова колкото сега,това дете ме изпълва цялата,страх ме е да не обичам второто по-малко........, и т.н.
Общо взето не знам дали ще ме разберете какво имам в предвид,но все едно-Обичам го толкова силно,че няма да мога да умножа любовта по две.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.