Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Общи приказки на бременни и майки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9859)

apoklistika 18th November 2009 12:18

Марулке, за малко ми се размина :lol: Преди малко се върнах от преглед и се оказа, че имам контракции, ама не съм разбрала... доктора бая се позачуди дали да не ме остави в болницата, решихме обаче да не назорва нещата и до неделя ще се размотавам още :girl_haha:

Limoni-Johni 18th November 2009 12:22

Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
Обичам го толкова силно,че няма да мога да умножа любовта по две.

Можеш, можеш. :)
В маминото сърце винаги има място за още и още.

Горе-долу така се чувствах, когато родих първото - не можех и минутка без него, без да го докосвам, да го погледна, да го гушна...
Ама после, когато дойде и дребосъков, вече гушках и мачках две маймунки.

apoklistika 18th November 2009 12:27

Маруле, да не са чудиш за второ мари :biggrin:
Айдиии, искам още форумни бебета :girl_haha:

Марулка 18th November 2009 12:29

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Марулке, за малко ми се размина :lol: Преди малко се върнах от преглед и се оказа, че имам контракции, ама не съм разбрала... доктора бая се позачуди дали да не ме остави в болницата, решихме обаче да не назорва нещата и до неделя ще се размотавам още :girl_haha:

Оохохо :shock: значи скоро а....... :shock: на колко са ти контранциите........ :roll: Малей ,цялата настръхнах...... :shock:

Limoni-Johni ,успокоих се малко,че не съм се смахнала съвсем.. :wink:
И все пак на този етап я чувствам,че ми е достатъчна......
А само като каже-мамо,аз не те обичам а те обожавам... :P и като я видя,че тя е човека,които най-много страда като съм тъжна....(дори на майка ми не съм и толкова свидна) и..........................

apoklistika 18th November 2009 12:49

Ами някви некоординирани са, аз не знам дори, че ги имам...

gwendoline 18th November 2009 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
,страх ме е да не обичам второто по-малко........, и т.н.
.

А би трябвало да те е страх повече от обратното... :wink:
Апо... дойде и твоята, маме...... :1211: :1203: Айде зареждам сев тая темичка да чакам, чеееееееее......видял му се е края :2042: :2024:

Limoni-Johni 18th November 2009 12:57

Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
А само като каже-мамо,аз не те обичам а те обожавам... :P

Олееее, това ми обърна растежа на косъма!
Толкова е... нямам думи - по детски искрено!

Виж, при нас все пак разликата е малка - 2 години...
Но наистина, когато се роди големия забравих и за мъж, и за родители, и за всичко... Само си търсех поводи да го гушна, да го взема при нас в леглото, да го целувам...
Не че сега не ми идва да го стисна за гръцмуля, ама... :)
Обожавах това бебе, защото с него имах изключително прекрасна (и лека) бременност, беше чакано и кротко бебе.
Малкия беше пълна изненада - наистина 'грешка' :), бременеенето ми с него беше ад, като се роди и ревна с устата на свекърва ми - изпаднах в истински шок, врещеше до втория месец...
Обаче - това си е мойто маймунче и аз го обожавам, както обожавам и брат му!

Марулка 18th November 2009 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от Limoni-Johni

Но наистина, когато се роди големия забравих и за мъж, и за родители, и за всичко... Само си търсех поводи да го гушна, да го взема при нас в леглото, да го целувам...

:girl_in_love: останала така така ме развесели,че се кикотя сам саминка тука. :lol:

Limoni-Johni 18th November 2009 13:09

:girl_kiss2:

emiko 18th November 2009 13:17

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Айде зареждам се в тая темичка да чакам, чеееееееее......видял му се е края :2042: :2024:

И аз :2046:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.