Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Общи приказки на бременни и майки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9859)

SweetShark 18th November 2009 13:18

Апо, стискаме ти палци да мине по-леко. До неделя няма да устискаш, май днес ще е събитието. Разхождай се повече, по-леко ще родиш.

Марулке, аз имам три и не ми стига :-) Каката и баткото са студенти, не учат в София, и сме си само с мъника (1 клас) през седмицата...и си е направи празно :-) И аз навремето мислех като теб, ама има хиляди причини да имаш повече от едно дете...не искам да изброявам т.нар. негативни причини, че ме е страх да не "урочасам" хубавата темичка на Апо. Но всяко дете си е още едно щастие. Едно дете - едно щастие, две деца - две щастия :-) :-) Какво по-хубаво от това да даряваш живот.

Освен това, две деца с малка разлика се гледат много по-лесно от едно (моите големите са с 2.5 г). Те си играят заедно, и възрастни много-много не им трябват в игрите.

Марулка 18th November 2009 13:22

Ох после ще си говорим за моите терзания...... :roll: :lol:

Сега цялата съм на тръни за Апо....... :lol:

Стискаме ти палци,силно,силно...... :wink:
:2024: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_kiss2:

gwendoline 18th November 2009 13:22

Цитирай:

Първоначално написано от SweetShark
Едно дете - едно щастие, две деца - две щастия :-) :-) Какво по-хубаво от това да даряваш живот.

Ехааааа....Шарк, придаде смисъл на деня ми....толкова хубаво го каза :girl_in_love: И толкова истина има в тези няколко думи....
И аз се надявам някой ден на трето щастие... :oops: :girl_flirt:

SweetShark 18th November 2009 13:30

Май е време да си отворим отделна темичка със заглавие "Искам още" :lol:

apoklistika 18th November 2009 13:34

Аааа, Шаркче, не мога днес :shock: трябва да направя едно последно бързо пазаруване, ей сега отивам, а и един прахосмук и парцал да ударя... плюс това наистина не усещам да имам контракции :lol: (ама как се пазаря, все едно мен ще пита мога ли и не днес :girl_haha: )

gwendoline 18th November 2009 13:37

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Аааа, Шаркче, не мога днес :shock: трябва да направя едно последно бързо пазаруване, ей сега отивам, а и един прахосмук и парцал да ударя...

Ще си свършиш всичко.... :lol: само не пришпорвай работите от зор :1230: :1219:

SweetShark 18th November 2009 13:38

Нищо-нищо, аз така и с двата сина си имах пълна програма за деня, с баткото направо ме изгониха от един рожден ден (няма контракции, няма болки, само ми беше неудобно да седя, нещо ме преритваше по "изхода").

Марулка 18th November 2009 13:43

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Аааа, Шаркче, не мога днес :shock: трябва да направя едно последно бързо пазаруване, ей сега отивам, а и един прахосмук и парцал да ударя..

Мале.... :shock: все едно мене си слушам... :shock:
Свекито тогава се бъзикаше с мене,че трябвало като родя и да ме пускат да си идвам за една прахосмукачка и працал да ударям и аз. :roll:

apoklistika 18th November 2009 13:45

Точно това усещам и аз от време на време+ леки болки в яйчниците, все едно ще ми идва... ама толкова...

Limoni-Johni 18th November 2009 13:49

Зарежи тогава парцала и прахосмучката и мирясвай!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.