Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Общи приказки на бременни и майки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9859)

Марулка 29th December 2009 08:26

Апо,браво,че си се решила на тази стъпка :wink:
Наистина безсънието направо убива(моята не щеше да спи до 3-тата си годинка :x ).Така ще си по-спокойна и пълноценна.На мен нямаше кой да ми помага и за това и сега ме е страх да се реша за второ......Абе трудно си е от начало...... :roll:
Дядо Коледа какво и подари на малката маймунка.... :P

aniK 29th December 2009 08:37

Да, много добре си направила - още повече, че си наоколо и можеш да наглеждаш всичко :D
Марулче, може пък да е по-спящо второто. Моят юнак до ден днешен е с железен режим по отношение на спането и човек може да си планира нещата според часовете му спане.

Марулка 29th December 2009 08:50

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
Марулче, може пък да е по-спящо второто. Моят юнак до ден днешен е с железен режим по отношение на спането и човек може да си планира нещата според часовете му спане.

Aми кУ не е ........ :1242: аз къвто съм карък и второто ще е дзверче...... :lol:

mimika 29th December 2009 09:08

Здравейте мами. Имам един проблем, и ако може някой да ми помогне, ще съм благодарна. Моята дъщеря, която е на година и половина почти, от както започна да изкарва зъбчета, ваденето на всеки зъб е съпроводено със запушен нос и хремичка. Аз вече съм и свикнала, до сега има вече 12 зъба. В момента изкарва долните два кучешки, и още малко ще стане месец, откакто все е със запушено носле и сополките и пречат да диша. Иначе си е добре детето. Но има дни, в които вечер или когато спи през нея, те се стичат/което е нормално, тъй като не може да се издуха/, и тя започва да кашля от тях, ама чак почти до повдигане :( :( :(
Аз постоянно с помпичка изсмуквам сополките, пръскам със Стеримар за прочистване, капвам и отвара от лайка, но не би.... :(
С хомеопатични се е подобрявало положението, но като ги спра, след няколко дни същата песен.
Предполагам, че докато не избият зъбчетата, няма да спре и хремата, ама се надявам някоя от вас, препатила така, да ми препоръча нещо - тя иначе е здрава, и не искам за това да и давам антибиотици или други по-силни лекарства.
Благодаря ви предварително, и се извинявам за въпроса :)

apoklistika 29th December 2009 11:53

Абе мойто диване си направи вече режим- яде в 12 вечерта, после в 4 и в 8, мога да спя, въобще не реве през нощта, ама нищо не мога да свърша, ако няма още един човек. През деня вече не спи много, ако я оставя сама дори и с бебефона, пак през 5 минути трябва да търча при нея, една прахосмукачка не мога да пусна като хората... а аз на какво съм заприличала... косми навсякъде :twisted: с блуза на петна :twisted: като минавам покрайгледалото се обръщам на другата страна да не се уплаша :lol:

Марулка 29th December 2009 11:58

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
а аз на какво съм заприличала... косми навсякъде :twisted: с блуза на петна :twisted: като минавам покрайгледалото се обръщам на другата страна да не се уплаша :lol:

Хихи.... :lol: много познато ......... :lol:
Ама после ще видиш ква лъскава ще станеш....... :wink: повече от преди даже...... :wink: :lol:

princesavm 29th December 2009 11:58

Аник,Апо - благодаря ви за мненията :2020:

apoklistika 29th December 2009 12:59

Маруле, като ви знам всичките как изглеждате и направо се депресирам... кога намирате време да изглеждате така бе, вие сте нечовеци :shock: :lol:
Аз мисля, че никога повече няма да приличам на човек :lol:

Марулка 29th December 2009 13:07

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Маруле, като ви знам всичките как изглеждате и направо се депресирам... кога намирате време да изглеждате така бе, вие сте нечовеци :shock: :lol:
Аз мисля, че никога повече няма да приличам на човек :lol:

Ба......... :lol:
ако ти кажа,че аз бях много по-разпльокана преди да родя....... :?
Ама те хората са го казали:жената се разхубавява след като роди...(повечето ,де....има и изключения.... :roll: мои съученички не можах да ги позная :shock: бляк).А и сега ще видиш какъв фитнес е с прохождането..... :lol: такива готини плочки бях за формила на корема,че не е истина........ :lol: ако имаш нужда от помощ ,свиркай.....че моята ми е тежинка(27кг) да я вдигам за да тренирам....... :lol:

aniK 29th December 2009 13:40

Аааа, абсолютно, и аз се харесвам повече след раждането - и по-голяма грижа започнах да полагам за себе си.
Apo, и да не спи, да си стои при теб в стаята - аз Габриел така си го мъкнех навсякъде из къщи със шезлонга - шума от епилатора ги унася, прахосмукачката също, пък и им е интересно да зяпат какво се случва. Нека девойката-помощница още малко да свикне и ти да започнеш да и имаш повече доверие, ще си идеш на един козметик :D
mimika, мисля, че правиш всичко необходимо. Аз не съм имала такива проблеми със зъбоникненето. От снощи обаче съм на вълна "коки", че синът ми пак е с температура и според една УНГ в Нова Загора (при баба му), най-вероятно има стрептококи, та аз затова сега само за това се сещам - снощи изчетох сума материал и ми настръхна косата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.