Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 14th October 2013 08:57

Ako imate nujda ot nesto moga da vi pomogna moya nomer o5312487950 sega daje sim vbg0897675870 ako ima nesto moje da mi zvinete

Rabiosa 14th October 2013 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от extatic79 (Публикация 793352)
эдравейте интресувам се дали някой е чувал за Назим Черкес в сайта му има много добри резултати....как ви се струва?

Когато преди една година проучвах хирурзите в Турция се бях спряла на него. В сайта му наистина има уникални резултати, а и е председател на Образователния съвет на ИСАПС. Уви, обаче, като се поровиш в турските форуми, първо- не намираш много инфо, както за Дилбер и Илхан например, второ- и малкото, което пише е колкото хубаво, толкова и лошо.....общо взето малко ми е неясен той.
Как сте, момичета и момчетаааа :1207: Малко се загубих, извинявам се. Ели, мила, страхотна си :2046: Хайде като чукнем годинката да се организираме на едно посещение в Истанбул.....

extatic79 14th October 2013 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 793387)
Когато преди една година проучвах хирурзите в Турция се бях спряла на него. В сайта му наистина има уникални резултати, а и е председател на Образователния съвет на ИСАПС. Уви, обаче, като се поровиш в турските форуми, първо- не намираш много инфо, както за Дилбер и Илхан например, второ- и малкото, което пише е колкото хубаво, толкова и лошо.....общо взето малко ми е неясен той.
Как сте, момичета и момчетаааа :1207: Малко се загубих, извинявам се. Ели, мила, страхотна си :2046: Хайде като чукнем годинката да се организираме на едно посещение в Истанбул.....

Дааа разбирам....резултите Назим Черкез са уникални, особено за реконструктивната ринопластика....ако всепак някой има инфо нека пише, аз мисля да му гласувам доверие-бях на консултация и ми хареса... ама всепак ми се иска да чуя нещо от някой кйто го е оперирал...

extatic79 14th October 2013 21:51

моя нос е толкова смлян от един `МЙСТОР` че наистина ми трябва добър хирург за да го пооправи малко...

extatic79 14th October 2013 22:05

Тука като че ли повече за Авшар, Илхан и Дилбер се говори...а всепак Назим Черкез е президент на Турската асоциация на пластиците....много странно че никой не се е свързал с него още...иначе се води за 3-ти в света по носове.....

extatic79 14th October 2013 22:11

дори е и почитен член и на американската асоциация на пластите...

Rabiosa 14th October 2013 23:01

Цитирай:

Първоначално написано от extatic79 (Публикация 793395)
Тука като че ли повече за Авшар, Илхан и Дилбер се говори...а всепак Назим Черкез е президент на Турската асоциация на пластиците....много странно че никой не се е свързал с него още...иначе се води за 3-ти в света по носове.....

Моля?! Тази статистика къде я намери?!?! Това го гарантирам, че не е така. Хирурзите в Турция са на много високо ниво и повярвай ми отделила съм прекалено много време в проучване на хирурзите от цял свят, но на статистики не съм попадала. Още повече, че макар да боготворя турските хирурзи, в частност Илхан, смея да твърдя, че далеч не са в топ 3 в света. Камо ли Назим Черкеш, при когото текуществото от пациенти е къде-къде по- малко в сравнение с Илхан и Дилбер, а повярвай това е много важен показател най-малко от гледна точка на опит. Аз съм си писала с него и то доста пъти (с асистентите му) и това, което ме спря е че още на фотошопа не ни съвпаднаха вижданията. Но пък това е доста индивидуално. Мисълта ми е, че при една такава операция, и то повторна, недей да вярваш сляпо на статистики, биография, дори и на мнения. Спри се на 2ма-3ма и отиди на консултация- визуалния контакт е много важен. Ако вижданията и разбиранията съвпаднат, това е едно добро начало. Вече другите фактори не зависят от теб, а от хирурга и дори късмета. Казва ти го човек с 3 ринопластики и бая ядове. :2045:

extatic79 15th October 2013 13:11

Ами да права си, аз също смятам че личният контакт е супер важен... мойта щте е 4-та... А за инфото за на коеесто е щте го потърся и ще пратя допълнително. Ама знам определено че е прецедател на турското им дружество... и "education concil" на ISAPS. И всепак това си е постижение де....аз друго не казвам...не го познавам изцяло.

extatic79 15th October 2013 13:21

Аз всъщтност само питам всеоще за него...иначе съм го виждал 1 път и не е зле като човек, мсля че може да помогне.... всепак е доста известен той...

Dii 15th October 2013 14:26

Може ли линк към сайта на този доктор, искам да разгледам и аз резултатите?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.