Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mitkui 10th July 2016 18:19

gabura7 , имам от всичко и синини , и отоци , но това индивидуално. По принцип няма силни болки , по-скоро дискомфорт , но те ти изписват болкоуспокояващи , които се приемат по желание .
Храненето е леко дискомфортно , но се свиква , на втория ден почваш да хапваш по-нормално.престоят в болницата е " приятен " , все пак си в болница , стаята разполага с всички удобства , баня , вц , тв, климатизация , място за придружител .Персоналът е отзивчив .
Вчера минах преглед и промивка при Илхан , който беше доволен от себе си , но за съжаление повече няма да го видя тук , поради негови лични ангажименти . Мисля че ми остават 2 посещения до кабинета му , за махане на тръбичките и финално . Благодаря за пожеланията ,
на теб ти пожелавам успех . :)

krisivi 12th July 2016 07:21

Здравейте! Искам да ви попитам как сте процедурали с болничния след операцията. Моята лична лекарка каза, че може да ми издаде за долечение. Вие как процедирахте и какви документи са необходими да взема от болницата?

Ellennaa 12th July 2016 19:41

:)

mitkui 12th July 2016 21:57

Поздравявам авторът на предния пост с песента на Хиподил : Нова градска песен

anich4ka 13th July 2016 22:31

Здравейте

Този пост или въпрос е към дамите всъщност... Наложи ми се да спра противозачатъчните си таблетки (които ми даваха безупречна точност на месечния цикъл) и сега нямам идея кога да го очаквам и има вероятност да съвпадне като период с датата на операцията ми :(

Някой има ли подобен опит и това дали е проблем?

Писах на Джансу, която ми отоговри малко разнопосочно. Каза, че трябва да се консултирам с лекаря си, но мога все пак да се оперирам.

Чувала съм мисля, че не бива да се подлагаш на операция в това време от месеца...

Естествено ще се консултирам с лекаря си, но все пак някой има ли компетенции или опит?

anich4ka 13th July 2016 22:37

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809369)
gabura7 , имам от всичко и синини , и отоци , но това индивидуално. По принцип няма силни болки , по-скоро дискомфорт , но те ти изписват болкоуспокояващи , които се приемат по желание .
Храненето е леко дискомфортно , но се свиква , на втория ден почваш да хапваш по-нормално.престоят в болницата е " приятен " , все пак си в болница , стаята разполага с всички удобства , баня , вц , тв, климатизация , място за придружител .Персоналът е отзивчив .
Вчера минах преглед и промивка при Илхан , който беше доволен от себе си , но за съжаление повече няма да го видя тук , поради негови лични ангажименти . Мисля че ми остават 2 посещения до кабинета му , за махане на тръбичките и финално . Благодаря за пожеланията ,
на теб ти пожелавам успех . :)

Митко, как е почти седмица след операцията?

Възстановяваш ли се бързо?

Зюлейха грижи ли се за теб :)

Разкажи как минават Истанбулските дни :2003:

Ellennaa 14th July 2016 08:24

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809389)
Здравейте

Този пост или въпрос е към дамите всъщност... Наложи ми се да спра противозачатъчните си таблетки (които ми даваха безупречна точност на месечния цикъл) и сега нямам идея кога да го очаквам и има вероятност да съвпадне като период с датата на операцията ми :(

Някой има ли подобен опит и това дали е проблем?

Писах на Джансу, която ми отоговри малко разнопосочно. Каза, че трябва да се консултирам с лекаря си, но мога все пак да се оперирам.

Чувала съм мисля, че не бива да се подлагаш на операция в това време от месеца...

Естествено ще се консултирам с лекаря си, но все пак някой има ли компетенции или опит?


Ако напишеш "цикъл" в търсачката на форума, раздел "Ринопластика", ще видиш, че вече се е коментирало. По време на цикъл кръвта се съсирва по-бавно от нормалното. Затова не е желателно, но все пак е възможно, защото ринопластиката не е от операциите, при които се губи много кръв. Разбира се, информирай опериращия лекар предварително, че ще си в цикъл.

veronika.stoqnova.33 14th July 2016 09:35

Някой може ли да ми каже, след като сте писали на Дилбер във фейсбука, кога ви е отговорил? Аз му писах за моят случай, преди седмица, прочел го е, но не ми е отговорил...( сигурно съм го шокирала с моя случай и снимките които му пратих след всяка операция как съм изглеждала...

mitkui 14th July 2016 10:29

Привет , anich4ka . Днес става точно една седмица от операцията и вече приличам на човек ,
като изключим леките синини около очите и слабите отоци от двете страни на носа .
Днес ще ми махат тръбите и вероятно пластината върху носа , така че надявам се да придобия по-чсна представа за резултата от операцията . Зюлейха е супер , грижи се за всичко , все едно си и син или внук , страхотен човек . За Истанбулските дни , не знам какво да кажа . В общи линии разходки из града са възможни преди операцията , после хич няма да ви е до това . :)
Поздрави на всички , леки операции и бързо възстановяване .
Чироз !!!https://s32.postimg.org/553gpqpol/al...vim_com_27.jpg

gabura7 14th July 2016 14:06

Mitkui, колко дни след операцията ще се прибираш? Тези тръбички някакви дренажи ли са или са да пазят носната преграда? Благодаря за пожеланията.
Аничка, чела съм , че не трябва да си в седмицата на цикъла на операция.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.