Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Има ли лоши последици ринопластиката след време ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1714)

Julet 9th June 2006 13:00

Има ли лоши последици ринопластиката след време ?
 
Приятели хирурзите казаха ли ви нещо на консултациите за последиците :?: :?: :?: :?: :?:
Имам приателка на 45 години, която си е правила ринопластика навремето - ОПЕАЦИЯТА Е БИЛА СПОЛУЧЛИВА, но в момента явно от годините вече, незная но носа й сега е зле едвам диша, има вдлъбнатини по него и получава отоци от двете му страни под очите ....
Тя ми обясни, че след операцията повече от 20 години нослето й е било здраво и перфектно по форма - явно хирурга е бил добър , (имато му няма да спомена)....въпреки че по онова време по което е правина операцията не се е работило по толкова добри методи , каквито са съвремените и истинските специалисти в БГ са били малко.

След нейния разказ съвсем случайно един ден попаднах на филм по "Дискавари" в който се разказваше за подобен, случай с една американка, след около 18 години имала милата неприятни последици......
Американския хирург обясни че е направил всичко перфектно, сега как организма ще му се отрази след толкова години , не се знаело точно ....той не можел да предвиди това....
Както вече споменах на приателка ми нослето в момента освен че е запушено и визуално не е добре, защото двете дълбоки вдлъбнатини от двете страни точно под коста, там кадето са хрущялите, (те като чели са хлътнали) го правят неравно и го загрозяват. И носа на жената от филма изглеждаше почти по същия начин, явно и двете са получили едни и същи последсвия ...

Искам да знам дали това рядко става ?
Какво става с този вид операции след време ?
Има ли гаранция че след толкова години всичко ще продължава да е ок, даже и ринопластиката да си е била сполучлива :?:
Жалко, че в този форум не влизат хора които са си правили ринопластики преди 20 години примерно :(
Но ще разчитам на компетентните лица които влизат тук.
Благодаря предварително !

bimbi 9th June 2006 14:28

Цитирай:

Първоначално написано от Julet
Има ли гаранция че след толкова години всичко ще продължава да е ок, даже и ринопластиката да си е била сполучлива :?:

Никой не може да ти даде гаранция за нищо, камо ли пък за след 20 години!

anichka 9th June 2006 15:40

би трябвало при тези условия да сме доволни ако всичко е наред след операцията, а за след 20 години само господ може да ти каже...

dani_d 10th June 2006 11:17

Според мен преди 20години и методите са били други и всичко е било много по-различно от сега, а от друга страна тези въпроси трябва да ги зададеш на консултацията.

ogledalna 13th June 2006 09:17

аз имам риносептопластика, от преди точно 21 години. нямам никакви вдлъбнатини и други подобни. всъщност пластиките ми са точно три броя за тези 21 години.

Julet 13th June 2006 10:15

:)
 
При кой специалист се ходила ? Каде ? Дай малко инфо pls !

Julet 13th June 2006 10:18

:)
 
Можеш да пишеш на ЛС , ако искаш ! :)

diastemma 13th June 2006 13:12

Наистина, преди 21 години кой ти е правил естетична операция?
Тогава не са били толкова много хирурзите, работещи естетика.

beladona 19th June 2006 10:35

сигурно преди 20 години хирурзите са били не толкова наватре в нвщата,на майка ми една приятелка си е правила ринопластика преди 3 години и то в Гърция при специалист ринопластика и сега неможе да диша нормално като се има предвид че преди операцията си е дишала нормално затова си мисля че голяма е вероятноста да е до касмет всичко да е наред :lol:

Julet 25th June 2006 23:16

Ле-леееееее beladona, кви са тея чупки от теб бе момиче, :roll: .... зави ми се свят ! ;) :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.