Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Какво ще кажете за перманентният грим? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=112)

didkata 17th December 2004 17:47

Какво ще кажете за перманентният грим?
 
Според вас къде правят най-добре и качествено перманентен грим?

Zvezda 22nd December 2004 21:16

Честно казано още не мога да си обясня за себе си що е то перманентният грим. Не съм виждала никое на живо, та се чудя.

Албена 19th January 2005 10:21

отн.перманетния грим
 
Моля пишете на кирилица.

И аз в много салони съм питала и съм искала да видя резултатите върху клиентки, обаче те отпращат с това, че били дискретни, че клиентките не искали другите да разбират и такива глупости. Аз лично бих се показала на някой евентуална клиентка.

sexydee 4th February 2005 10:05

Мексиканките използват перменет грим

deni 7th February 2005 20:25

здравейте вси4ки!искам да ви питам дали знаете за информативни цени на перманентен грим. знам,4е такава услуга предлагат в дима стил, но не знам пове4е информация![/list][/list][/code]

19th April 2005 03:36

Перманентният грим е нещо като татуировка, която подобрява контура на веждите, на устните, а може и на очите, обаче при тях не съм много запозната как става. Все едно си слагаш молив за вежди или устни, който не се маха. Това е... Прави се като татуировка - първо се правят савсееееем малки направо незабележими дупчици по кожата после се оцветяват. Гаранцията е от 1 до 3 години. Когато нямаш грим, стои малко изкуствено, обаче като си сложиш червило е супер. Не че имам де виждала съм го мои приятелки са си слагали.

19th April 2005 13:09

Перманентният грим е с трайност не повече от 3 години и е на принципа на татуировките :)Бях чела някъде ,че е на особена почит в топлите и влажни страни, тъй като всеки грим на жегите се разтича и става грозна картинка :cry: Аз лично считам,че перманентния грим е желателно да се излозва,само като средство за прикриване на някой козметични дефекти и превръщането им в ефекти :D Второто е ,че трябва някой невероятен специалист да го прави това, нужна е точна ръка ,която да не трепери .А и мисля ,че е адски тъпо и скучно в продължение на години да се фримирана и да изглеждаш по един и същ начин всеки ден :D Все пак климатичните условия тук са прекрасни и декоративната козметика на пазара е адски разнообразна и за всеки джоб :lol:

elfi 27th January 2006 20:45

Има ли някой с перманентен грим в този форум?
Интересно ми е някой да изкаже впечатления или осте по-добре да качи снимки,ако има!Аз лично се вълнувам най вече от "перманентните" вежди.

dnny 27th January 2006 21:45

:)нямам перманентен грим,но имам приятелка която си прави
 
На принципа на татуировката е.Издаржа една година някъде,може и повече.Най-гадното е ,че след като ти го направят където и да е има период в който си зачервена и подута на третираното място.После хваща малка коричка за известно време.И когато се обели виждаш ефекта и си готова за излизане.Периода хич не е кратък,мисля че беше поне 10 дни.Аз имам 4 татуировки и е почти същото.Казвам ви го ,за да разпитате козметичката преди да се подложите на това.Приятелката ми беше доста разочарована от подутините и коричките.А и не я бяха предупредили.
Питайте,от това глава не боли :)

elfi 27th January 2006 22:06

мерси много!
мен точно това ме интересуваше-как изглеждат след като ги направят и има ли "въстановителен период".
:D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.