Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Не доволни от д-р Николай Георгиев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5585)

debi_86 26th December 2007 19:15

Не доволни от д-р Николай Георгиев
 
Здравейте момичета,ако някоя е пострадала при него моля споделете.Имам операциа при него за цици след 10 дни и ме е много притеснино

Hubavicata 26th December 2007 21:40

Re: Не доволни от д-р Николай Георгиев
 
Цитирай:

Първоначално написано от debi_86
Здравейте момичета,ако някоя е пострадала при него моля споделете.Имам операциа при него за цици след 10 дни и ме е много притеснино

Бих ти препоръчал да гледаш броя на доволните а не на недоволните... Има много хирурзи, които правят по 15-12 операции на гърди годишно и можеби никой няма да се оплаче от тях.
Самия факт, че графика на д-р Николай Георгиев е пълен за месеци напред, трябва да ти говори достатъчно красноречиво. Количеството :naked: които той прави годишно е можеби повече отколкото някои други пластици за цял живот!
Така че спокойно:)

diastemma 26th December 2007 22:23

Хубавица, това твоят хирург ли е? В смисъл той да те е оперирал:)

Reason 26th December 2007 23:04

Само да вметна - Количеството не е гаранция за качество!

Hubavicata 27th December 2007 02:53

Не ме е оперирал никой, просто фирмата в която работя се занимава с доставка за консумативи за пластичната хирургия и съм имал контакт, едва ли не с всеки пластичен хирург в страната. Работата ми е тясно свързана с тази сфера и поради тази причина почти не остава издънка, за която да не съм разбрал :)
А че количеството не е гаранция за качеството... фактите че д-р Николай Георгиев държи едни от най-високите (ако не и най-високите) цени и все пак е с най-голяма заетост говорят достатъчно, според мен. Все пак хората не са глупави, или поне така се надявам:)

Reason 27th December 2007 06:58

Високата цена също не е гаранция за качество. :)

diastemma 27th December 2007 08:40

Д-р Стоянов и д-р Тепавичарова имат по-високи цени:)

Всъщност, какво имаш предвид под "издънка"?
Имам контакт с доставчици и съм наясно доколко филтрирана чисто медицинска информация достига до тях ... да не кажа никаква.

kaira 27th December 2007 14:29

От личен опит мога да ви кажа,че високата цена по никакъв начин не гарантира качество.Конкретно мога да говоря само за д-р Стоянов,който ми взе 2300лв за корекция на уши и след 1месец и двете се върнаха в старото положение,но по лошото е,че хрущялът на едното беше счупен много неестествено,а не изпилен,както се бяхме договорили.Съжалявам,че се подведох точно по високите цени!

summer77 27th December 2007 15:02

Аз не съм доволна от този доктор, но за ринопластика . За цици съм 4увала добри отзиви за него . За мен тои е пове4е бизнесмен отколкото доктор .

МЕРИ 27th December 2007 15:05

Момичета, Честита Коледа,

С голямо извинение, че не е мястото тук. Но, много моля да ми простите, понеже е Коледа и да ми кажете дали знаете координати на
вносители на чорапогащници и бельо. Искам да си направя магазин в Пловдив. Предварително ви благодаря за информацията. За да не тормозим другите, може да ми пратите коодинатите на фирмите на лични


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.