Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - ІІ част :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9830)

Sharpy 30th September 2010 11:46

titi1, valeruga е права! В момента операциите при доцента наистина започват около 17-18 ч. Преди, както всички знаем операциите бяха около обяд, но откакто доцента е шеф на хирургиите, по цял ден е там и затова операциите са по това време.

titi1 30th September 2010 12:09

Дааа, аз не съм казала, че не е права, но това не е никак добре, което разбрах.

Alisha 30th September 2010 12:39

Айде,ако първи те оперират за деня пак е приемливо,но ако си втори, трети не ми се мисли как ще издържиш напрежението от чакането и дали доктора няма да е прекалено уморен за да даде 100% от себе си, съответно и резултата дали ще ни удоволетворява ! Ultra ходи ли на консултация при доцента и ако да при кой ще се оперираш ?

Ultra 30th September 2010 14:00

Цитирай:

Първоначално написано от Alisha
Айде,ако първи те оперират за деня пак е приемливо,но ако си втори, трети не ми се мисли как ще издържиш напрежението от чакането и дали доктора няма да е прекалено уморен за да даде 100% от себе си, съответно и резултата дали ще ни удоволетворява ! Ultra ходи ли на консултация при доцента и ако да при кой ще се оперираш ?

Напълно съм съгласна с теб, Alisha, имайки предвид, че прави две операции примерно от 17.00 до 20.30 ч., защото после трябва да дава консултации в 21.00 ч, плюс това, че от сутринта до следобеда има други ангажименти. Не знам как издържа на този график. Както ме е страх от упойката си представям как бих припаднала по обяд от чакане и просто няма да им се наложи да ми слагат упойка, и без това ще съм си out of space. :)

Да, бях вече на консултация, много мисля по въпроса и усещам, че не съм убедена, че искам да се оперирам при него при тези обстоятелства. Попитах Liona за проблемите с неравностите, които беше споменала наскоро, защото ми направи впечатление, че доцентът ми каза, че след операцията може да се наложи втора (процентът е 10-15 % това да се случи), също така ми каза, че ако е успешна все пак може да имам неравности, топчета, ръбчета, които на пипане ще се усещат, но нямало да се виждат. Това също много ме обърка. Ясно ми е, че не може да ми обещае 100%, че резултатът ще е добър, той е длъжен да се застрахова, защото винаги има риск от неуспех. :roll:

emiko 30th September 2010 14:38

Ей, страшни сте :lol: как му направихте графика на доктора на бърза ръка, ми той да вземе тук да поглежда кога има операция :lol: :lol:

valeruga 30th September 2010 15:08

Ха, ха, ами да, може да поглежда :) Надявам се да съм първа, че не за друго, ами ще урма от глад и жажда, но едва ли тогава ще ми е до ядене и пиене :) Но дане се отчайваме, да бъдем оптимисти и да не мислим ние за графика на доки, той си знае :)

Alisha 30th September 2010 15:27

Няма да е лошо да си сверява тука часовника :D белким се откаже от постта си на шеф и се отдаде изцяло на призванието си да прави красиви носове :) (ако все още намира време да го прави )

Luboto 30th September 2010 21:09

Цитирай:

Първоначално написано от valeruga
Ха, ха, ами да, може да поглежда :) Надявам се да съм първа, че не за друго, ами ще урма от глад и жажда, но едва ли тогава ще ми е до ядене и пиене :) Но дане се отчайваме, да бъдем оптимисти и да не мислим ние за графика на доки, той си знае :)

След изследванията ти дават да ядеш и пиеш.

Liona 30th September 2010 22:54

Подутината на моя нос може да се окаже манипулируема :roll: Започнах от няколко дена да спя и стоя вкъщи с лепенка, която притиска подутото и леко повдига носа нагоре. Като я махна носът ми е малко по-равен в профил. Но извивка няма, няма и да има :?
Слагам снимки, но е много трудно да покажа на снимка това, което виждам в огледалото. На едни носът ми изглежда голям и широк, на други направо си е с гърбица, на трети е прав. А и представата за носа се изкривява от цялостното излъчване и сполучливост на снимката. Та не вярвайте много на снимки :!:
http://letsgo.snimka.bg/tuning/nooooose.537990
Парола 1111

emiko 1st October 2010 08:26

Liona, харесва ми нослето ти, а и ти си много сладко момиче :)

С времето (година, даже повече) много се променя носа. Мисля, че дребните детайли които те дразнят в момента с времето ще изчезнат, дори допускам, че би могло и лека извивчица да се получи.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.