Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - ІІ част :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9830)

emiko 23rd November 2009 09:59

Предполагам, че juli669 не е сложила снимки в анфас, по същата причина поради която и аз не сложих :wink:
Носа е все още силно оточен (това се вижда най-вече в анфас) и не може две седмици след операцията да се види крайния резултат.
Връхчето спада с месеци - 8-10 месеца, а може и по-дълго.

juli669 23rd November 2009 13:33

Благодариа на всички. Да верно че за 2/3 дни бях ужасна :D подута и синя но сега се чувствам прекрасно. Ще пусна снимки в анфас като поспадне малко . Днес си заминавам за Италия. Много съм доволна от избора които направих и пак казвам благодаря на всички от форома киото споделиха своите преживявания.

Serpentina^ 23rd November 2009 17:52

Цитирай:

Първоначално написано от Reason
julli669, леле... много кофти си реагирала.Поне аз за сефте виждам толкова кофти реакция след ринопластика.Иначе нослето е супер.Само съм любопитен и бих искал да видя и снимка в анфас. :)

И аз бях същата като нея, само че по обясними причини нямам снимки :)

julli669, браво, страхотно е станало!

tichka 23rd November 2009 20:29

Браво страхотно е аз искам същото lucatoni05 :D в четвъртък е моя ден и тръпна вече от страх и вълнение.
lucatoni05 днес трябва да е минал дано всичко е ОК :)

mar1n3la 24th November 2009 00:04

Имам 2 въпроса - в Каспела има ли безжичен интернет? И друдия е задължително ли се слага упоика при махане на пластините и колко пари да си отделя за нея?

sibi 24th November 2009 10:42

Мдаа, напълно подкрепям Емико в това отношение. Но хората са различни, възпитанието им - също :wink:

boby_pl 24th November 2009 22:13

Цитирай:

Първоначално написано от mar1n3la
Имам 2 въпроса - в Каспела има ли безжичен интернет? И друдия е задължително ли се слага упоика при махане на пластините и колко пари да си отделя за нея?

По принцип доста хора казват, че има интернет. Докато аз бях там съквартирантката ми по стая успя да хване с лаптопа си първата вечер, а на мен не ми беше до интернет и не съм пробвала.
Иначе аз нямах пластини, но ми сложиха упойка при махането на тампоните. Даже и с нея усетих леко неприятно усещане, представям си без нея какво щеше да ми се случи. Стреваше 65 лв. Мисля, че и при махането на пластините се слага същата упойка. Тя просто леко те замайва и има много краткотраен ефект.

entersandman 25th November 2009 13:19

mar1n3la, По 75лв бяха упойките Октомври. Една на втория ден за тампоните и още една на 14тия ден за пластините вътре в носа (плаки май ги наричате). Не са ме питали искам или не.

sibi 25th November 2009 13:52

За плаките не знам, но да се слага упойка за ваденето на тампоните си е направо смешно. Не се излагайте :cool:

si 25th November 2009 14:26

Даже не знаех, че се слага упойка и за това... :2045:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.