Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Колко кубика да си сложа? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5036)

sexpage 6th October 2007 08:37

Искам...
 
Искам да посъветвам всички момичета,които ще си слагат силикон в бюста да си слагат разумно количество и да не стават лакоми.Получават се често гръбначни проблеми или стрии.Нали целта е да изглеждаме добре,не като крави или прегърбени!Успех

Rivin 6th October 2007 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от laska
Цитирай:

Първоначално написано от Rivin
А има ли някаква възможност, докторът да не може да сложи тези кубици, които предварително е препоръчал и за които са се разбали с пациента? Да речем, тръгва да слага 400 кубика, прави разрезите, но не може да вкара имплантантите?

Няма такава вероятност.Моите 475 са вкарани през ареола и на консултацията док.каза че може и повече да вкара ако искам.

Е да но при мен каза, че 390 е максимума и повече не може. Аз се чудя как ще ги вкара и тези 390 и за това питам.

apoklistika 6th October 2007 13:53

Под максимума най- вероятно е имал предвид не колко може да вкара през ареолата, а колко може да понесе твоята структура. Всъщност, може и другото да е имал предвид сега като се замисля- ако ареолите ти са много малки, сигурно наистина не може да вкара повече.

Rivin 6th October 2007 17:58

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Под максимума най- вероятно е имал предвид не колко може да вкара през ареолата, а колко може да понесе твоята структура. Всъщност, може и другото да е имал предвид сега като се замисля- ако ареолите ти са много малки, сигурно наистина не може да вкара повече.

Не съм казала, че ще ги слага през ареолата. Подмускулно отдолу на гърдата ще ги слага, не през ареолата.

junglegirl 6th October 2007 18:51

Значи просто няма повече място под мускула ти :)
П.П.Макар че си спомням една пациентка,на която хирургът й беше казал,че максимумът за нея са 350СС,а после й сложи 500СС.Как изведнъж се намери място... :D :D

huanita 6th October 2007 21:58

Абе, пак да ви попитам :roll: ........Едно на ръка, че вече почвам да си мисля че 295 ще са ми малко :2045: , но и този долен профил, взе да ме тревожи. Не харесвам голямо разстояное от брадичката до гърдите, създава ми едно чувство на увисналост, но на консултацията д-р Стоянов каза, че в висок профил имало опастност да атрофира мускула. :2005: Дали наистина е така? За какво да атрофира? Тее хората слагат доста повече кубици с висок профил, нали така? :1202:

Rivin 6th October 2007 22:41

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Значи просто няма повече място под мускула ти :)
П.П.Макар че си спомням една пациентка,на която хирургът й беше казал,че максимумът за нея са 350СС,а после й сложи 500СС.Как изведнъж се намери място... :D :D

Но има ли опасност да не могат да се сложат и предложените 400 кубика, а да може максимум 350 например?

junglegirl 7th October 2007 08:36

Цитирай:

Първоначално написано от Rivin
Но има ли опасност да не могат да се сложат и предложените 400 кубика, а да може максимум 350 например?

Това му е работата на хирургът ти,да прецени колко може да се сложи.Не се тревожи :D
П.П.Само при Стоянов това е по-сериозен проблем,не за друго,а защото той не реже мускула в долната му част,следователно еластичността на мускула не му позволява да влезе достатъчно,и резултата е много раздалечени гърди.
Другите хирурзи,които го режат в долната част си освобождават повече място така,но пак има ограничение колко от косталната глава/захватната част на мускула към костта/ може да бъде отлепена,защото може да се получи и симмастия,и джобовете да се слеят в общ джоб.

Цитирай:

Първоначално написано от huanita
Не харесвам голямо разстояное от брадичката до гърдите, създава ми едно чувство на увисналост, но на консултацията д-р Стоянов каза, че в висок профил имало опастност да атрофира мускула. :2005: Дали наистина е така?

И на мен такива гърди ми стоят увиснали.
Колкото по-висок профил/особено с метода на Стоянов/-толкова по-травмиращо за мускула.Мускулът винаги атрофира в една или друга степен.Ако си сложиш по-висок профил,отколкото той ти е казал-просто няма да може да напъха имплантите под мускула кой знае колко,и ще застанат по-встранично.

laska 7th October 2007 09:27

Моите доколкото разбрах са висок профил.Явно при всеки е индивидуално.

sexpage 7th October 2007 09:41

Ами..
 
Аз съм с 280 висок профил и се чувствам засега добре,не съм ги виждала още съм с превръзки,но определено не са ми раздалечени и са доста нагоре.При по-висок профил изглеждат по вирнати така мисля :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.