Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   целулит (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4941)

galq171080 9th September 2007 12:00

целулит
 
Здравейте,аз съм на 26 години,висока съм 155 и тежа 50 кг.Бих искала да отслабна и затова си купих ел карнитин.Казахами че в комбинация с кардио давал чудесни резултати.Ползвам велоергометър.Въпросът ми е дали това ще ми помогне и за целулита.

Nelina_02 9th September 2007 13:41

ако отслабнеш много, освен че няма да заличиш целулита ами напротив има вероятност да стане още по зле положението.Храни се и тренирай така, че да не загубваш много мускулчета а мазнинки, като обърнеш съотношението мускули :мазнинки в полза на мускулите тогава няма да имаш целулит или ако си предраположена ще намали видимо, а колкото до л-карнетина не приемам нямам преки впечатления.

MotherfuckingPrincess 9th September 2007 16:39

Цитирай:

Първоначално написано от Nelina_02
ако отслабнеш много, освен че няма да заличиш целулита ами напротив има вероятност да стане още по зле положението.Храни се и тренирай така, че да не загубваш много мускулчета а мазнинки, като обърнеш рейтинга мускули :мазнинки в полза на мускулите тогава няма да имаш целулит или ако си предраположена ще намали видимо, а колкото до л-карнетина не приемам нямам преки впечатления.

Kaк става това "обръщане на рейтинга"?

Nelina_02 9th September 2007 21:29

:) май не съм се изразила правилно, имам впредвид съотношението мускули:мазнини,а не рейтинг,явно съм си мислила за английкият превод от "rate" -съотношение
Happy?

MotherfuckingPrincess 10th September 2007 13:15

Very Happy :lol: :wink:

galq171080 11th September 2007 05:31

Проблемът ми е ,че тялото ми е твърде мускулесто.А никак не ми отива на височината.Затова не искам да увеличавам мускулната маса. :( :idea: :?:

Nelina_02 11th September 2007 07:49

Защо всички момичета се страхуват от мускули, това е за предпочитане, пред слаби безформени тела с друсащи се меса.На плажа е пълно с такива девойки, но както и да е.

valhalla 11th September 2007 08:24

Цитирай:

Първоначално написано от Nelina_02
Защо всички момичета се страхуват от мускули, това е за предпочитане, пред слаби безформени тела с друсащи се меса.

:2043: Ето това е въпросът, който най-често (си) задавам!!!

galq171080 12th September 2007 04:38

Nelina_02,благодаря ти много.Ще опитам и ще видя дали има резултат.Но можеш ли да ми кажеш как точно се хранеше.И специално сутрин :?: :)

Sunflowera 12th September 2007 13:43

За хранене е класическото избягване на мазно, пържено, сладко, хляб, тесто и тнт. Не съм сигурна обаче дали е подходяща НВД или по-скоро диета с ниски мазнини, тук да се изкажат по-компетентни моля. Лично аз имах начален стадии на целулит поради наследствена обремененост плюс неглижиране на упражненията за задник. Отървах се с правилно хранене (в моя случай умерено НВД), много пот в залата и то предимно клекове, напади, мъртва тяга и всички други гадости за задни части. Също така пия много вода - 2 литра/ден.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.