Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10509)

sweetmisery 20th March 2010 22:12

Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам
 
Здравейте!На 20 години съм и съм с постоянно сърцебиене от 3 месеца насам.Често е пристъпно с високо кръвно.Не издържам на никакво физическо натоварване ,трудно преживявам всеки ден.Правих пълна кръвна картина няколко пъти,изследвах хормони на щитовидната жлеза,правих иглотерапия,изследвах и прецизно желязо и ЖСК,снимах си вратните прешлени и НИЩООО МИ НЯМАЛО !!Имам диагноза пролапс на предно митрално платно и шум на сърцето!Моля ви помогнете ми по някакъв начин!Много се изтощих вече! Не знам какво ще правя!Кажете някоя клиника в чужбина или нещо друго,което да си изследвам!
От София съм и не мога да повярвам колко безсилни могат да са лекарите тук-единия казва да ми се направи Аблация,а другият-Абсурд,не подлежиш на аблация!
Моля ви с цялата си душа ако сте чували нещо или ако имате мнение-СПОДЕЛЕТЕ го с мене !Ще съм ви много благодарна!
Поздрави от едно отчаяно момиче!

livorno 1st April 2010 20:42

постоянно сърцебие от 3 месеца насам
 
Здравейте! Мисля, че вече сте разбрали, че проблемите ви са предизвикани от пролапса на предното митрално платно.Трябва да избягвате вякакви физически натоварвания.Аблацията е оперативен метод за лечение на сърдечните аритмии. Но това е едно доста радикално решение. А вие сте само на 20 години. Има какво да се направи по въпроса и без да стигате дотам.Оставям Ви лично съобщение.

diastemma 2nd April 2010 22:07

Мога само да дам идея да се проверят бъбреците като причина за пристъпи от високо кръвно (ако щитовидните хормони наистина са наред).
Пролапсът на платното значителен ли е? Определя се чрез ехография на сърцето. (Въпреки това не би трябвало да доведе до пристъпи от сърцебиене и високо кръвно.)

transporterkn 6th April 2010 20:13

Мой приятел имаше сърцебиене и му предписаха bisogama 5мг,половин таблетка сутрин.Сега е добре.Но най-добре да се консултираш с кардиолог,преди да вземеш нещо.Успех,малката.

gizdova_lina 20th April 2010 09:48

Re: Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам
 
Аз на всички препоръчвамнаправо вълшебните продукти, които и аз ползвам на една фирма. Резултатите са невероятни. Хора с Вашия проблем не знаят ккаво е болест. Аз се справих с астмата, кръвното и високата захар.

fanita 22nd April 2010 20:53

Re: Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам
 
Цитирай:

Първоначално написано от gizdova_lina
Аз на всички препоръчвамнаправо вълшебните продукти, които и аз ползвам на една фирма. Резултатите са невероятни. Хора с Вашия проблем не знаят ккаво е болест. Аз се справих с астмата, кръвното и високата захар.

Що пишеш глупости? Астма, кръвно...Девойката има органичен проблем, не и работи митралната клапа както трябва. Тоя проблем не се решава с поредните магически водорасли, минерали, тайнствени билки и други помии.

Мариса 12th May 2010 10:36

Re: Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам
 
Цитирай:

Първоначално написано от fanita
Цитирай:

Първоначално написано от gizdova_lina
Аз на всички препоръчвамнаправо вълшебните продукти, които и аз ползвам на една фирма. Резултатите са невероятни. Хора с Вашия проблем не знаят ккаво е болест. Аз се справих с астмата, кръвното и високата захар.

Що пишеш глупости? Астма, кръвно...Девойката има органичен проблем, не и работи митралната клапа както трябва. Тоя проблем не се решава с поредните магически водорасли, минерали, тайнствени билки и други помии.

А ТИ ЩО СЕ ИЗКАЗВАШ НЕПОДОГОТВЯЕНА МИ КАЖИ,А?

напротив точно такива добавки помагат,но трябва да се знае какви!
Аз също имам проблеми със сърцето,майка ми,баща ми.Никакви лекарства не помагат,а вредят ужасно много на здравето!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.