Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   лазерен пилинг? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1914)

Excel 24th August 2007 16:59

Ориентировъчно какви пари хвърли ? Ти си била за белези , ефекта същия ли ще бъде и при пачи крак ?
Някакви отзиви за peel-кремовете имате ли ?

Stefiela 24th August 2007 17:01

Много изчерпателно- благодаря Levee :2015:


колко струва процедурата и скъпи ли са кремчетата за след това?
как се повлияват пъпките и белезите? :oops:

Levee 29th August 2007 15:31

Stefiela, пъпките са си пъпки - нямат отношение към пилинга. По-добре първо реши този проблем до колкото е възможно и след това се подложи на пилинг.
Цената на процедурата зависи от площта, на която ще се прави пилинг. На мен ми поискаха 250 Евро.
Пригответе поне още 150 за останалите мазила.
Някои може да ти ги дадат в клиниката - имат мострички, които предлагат безплатно, или пък ти пресипват в кутийка.

Levee 29th August 2007 15:34

Цитирай:

Първоначално написано от дива
Ориентировъчно какви пари хвърли ? Ти си била за белези , ефекта същия ли ще бъде и при пачи крак ?
Някакви отзиви за peel-кремовете имате ли ?

Доколкото съм чела, да, пилинга помага и при финни бръчки, но по-добре да се консултираш с лекаря, който си избрала.

Excel 29th August 2007 16:37

Levee , според пластичен хирург пилинга не помага при бръчки , според дерматолог - помага .

Levee 30th August 2007 11:09

Ами....аз не съм нито дерматолог, нито пластичен хирург, нали не очакваш да знам правилния отговор....
Остава да пробваш и после да споделиш резултата:-)
Предполагам всичко зависи от вида и дълбочината на бръчките и от типа кожа.
Но със сигурност от 1 процедура само почти нищо няма да се получи.

Eledven 25th September 2007 16:53

Стари белези от акне!!!
 
Здравейте! На 26 години съм и от 10 години имам белези от акне, не са от най-дълбоките, но и не са безобидни :( . Доколкото разбирам, от цялата информация, която намерих в нета, по-скоро ще ми е необходим лазерен пилинг, отколкото химически и то не само една процедура за тяхното премахване.
Също така ви моля за вашите мнения по отношение Дермавита на Катя Паскова и Център за естетична козметика на Мая Тачева. Чудя се на кое от двете места да отида. Ако имате информация за цената на една лазерна процедура, на тези места , моля споделете. Всяка друга информация също би била полезна :roll:

Предварително благодаря :D

ZANDALEE 30th September 2007 01:40

ПИЛИНГ
 
на 10.10.07г. ми предстои лазерен пилинг при д-р Мая Тачева и много ме е страх.А относно цената 600евро е за цялото лице и 200евро частично.
Защо посочват като цена евро??? :shock: в България(нашто левче за нищо ли не става вече) :lol: :( :lol:

diastemma 30th September 2007 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от ZANDALEE
защо посочват като цена евро??? :shock: в България(нашто левче за нищо ли не става вече) :lol: :( :lol:

Защото като цифри сумата изглежда по-малка : 600 евро = 1 200 лв :)

ZANDALEE 30th September 2007 19:04

Искам да питам Levee дали е пушачка и дали е сприяла цигарите преди пилинга.Налага ли се?Ако някой знае,моля да ми каже.

Катя Паскова ако не се лъжа може да я гледате в пълна промяна по нова телевизия.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.