Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Козметика за мъже (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11676)

Nikkolay 3rd February 2011 15:30

Козметика за мъже
 
Здравейте,
искам да попитам кремовете против бръчки за жени, могат ли да се използват и от мъже и ще имат ли някакъв ефект изобщо...

п.п. На 24 съм, а ми се появява една много гадна голяма бръчка на челото :evil:

Iliana81 3rd February 2011 15:44

Мисля че са с различна текстура кремовете, но не съм сигурна. Иначе Нивеа и Лореал имат мъжки серии козметика. Само че бръчките които вече са се появили не могат да се преборят с кремове :( Кремовете само могат да забавят задълбочаването и появата на нови.

Опитай се да не правиш мимики с челото.

big_bear 7th February 2011 18:11

Мисля че титрябва нещо по сериозно от изброените]

big_bear 7th February 2011 18:13

Нощем няма да ходиш напудрен през деня я. :D

konstans 7th February 2011 22:45

Re: Козметика за мъже
 
Цитирай:

Първоначално написано от Nikkolay
Здравейте,
искам да попитам кремовете против бръчки за жени, могат ли да се използват и от мъже и ще имат ли някакъв ефект изобщо...

п.п. На 24 съм, а ми се появява една много гадна голяма бръчка на челото :evil:

Кремовете против бръчки на пазара само забавят образуването им.
За премахването им или поне намаляването трябват специални процедури в козметичен салон, а понякога и скалпел....
Тъй като си млад най- добре е да те види опитна козметичка за да се определи какъв е проблемът. Има и професионални серии за мъже, но на малко места се предлагат. Пиши от къде си за да може да те насочат към добър салон в твоя град.
Иначе обшо може само да гадаем дали си за еластин, за хиалуронова киселина, за Q10 или за хидратация.

Нелка 8th February 2011 01:11

Re: Козметика за мъже
 
Цитирай:

Първоначално написано от Nikkolay
Здравейте,
искам да попитам кремовете против бръчки за жени, могат ли да се използват и от мъже и ще имат ли някакъв ефект изобщо...

п.п. На 24 съм, а ми се появява една много гадна голяма бръчка на челото :evil:

Ботокс.

Гневните бръчки по челото не са признак на стареене, много млади хора ги имат. Предотвратяват се само с мускулна релаксация.

Bril 8th February 2011 14:17

Ами да,ботокса се прилага и с лечебна цел-от много бърчене на челото,може да си докараш мигрена.

konstans 8th February 2011 14:56

Цитирай:

Първоначално написано от Bril
Ами да,ботокса се прилага и с лечебна цел-от много бърчене на челото,може да си докараш мигрена.

А от ботокса след време заприличваш на мумия :lol:
Това съм го виждала вече.

Nikkolay 9th February 2011 13:24

добре а някой от тези кремове на Лореал, Нивеа за мъже и т.н. вършат ли работа....Има ги в големите хипермаркети, по 15-20 лева, някви кремове за хидратация и т.н.

Bril 9th February 2011 14:31

Ботокса си е един силен токсин :shock: Всеки си поема риска.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.