Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 14th January 2016 20:07

Здравейте, момичета и момчета. Да ви кажа, че имам проблем с вайбър на телефона и не мога да го инсталирам повече по някаква причина. Все още го имам на лаптопа, така че мога да пиша там, но отговарям по-бавно. На когото му трябвам спешно, може да ми пише в whatsapp на същия номер 0877909255. :)

Shtur4e 14th January 2016 23:45

Такааа, след дълго мислене и препрочитане на теми във форума за хирурзи от близо и далеч, най-накрая и аз се записах за консултацията на Илхан през април. Чакам с нетърпение!

simona_80 16th January 2016 18:54

surita 79 , нослето изглежда много добре. Какви забележки имаш ?

surita 79 17th January 2016 15:15

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 807710)
surita 79 , нослето изглежда много добре. Какви забележки имаш ?

Благодаря simona_80, имам на връхчето като леко хлътнало и точно до него ми е по -топчест върха за разлика от другата половина .И горе между очите от дясно имам повече надуто,незнам кост ли е оток ли е.Но мойта кожа е много дебела и като цяло има още да спада носа

dessi_999 19th January 2016 00:05

Момичета,може ли някая от по отдавна орериралите се да каже кога спадат напълно отоците.Аз съм на 2 месеца и половина и се чудя има ли още да спадам.

Chocolate9 19th January 2016 16:21

dessi_999, имаш още много да спадаш. :)

simona_80 22nd January 2016 20:17

И аз нямам 4 месеца още и усещам върха си подут. Знам, че имам да спадам още ....

gabura 25th January 2016 16:40

Здравейте, аз съм нова тук, обмислям вариант за ринопластика в Турция и много се чудя между Илхан и Авшар. Разбрах от вас, че Авшар взима около 7000Е за първа операция, а колко взима Илхан? Те не са май УНГ специалисти, което не е ли малко притеснително? Иначе мислех за др.Асен Асенов, той е УНГ. Турските хирурзи са само пластични, нали, като Енчев? Както и да е, ориентирала съм се натам. Колко ходения има? Един път за консултация и после вече за операцията, нали? Моят нос криви наляво като съм в анфас, иначе е прав с много малко изпъкнало хрущялче, което не ме вълнува. При мен как би била операцията, за да се центрира носа ми в средата на лицето? С чупене и после наместване наново ли според вас? И услугите на Зюлейха мога ли да ползвам , независимо кой от двамата доктора избера?

gabura 25th January 2016 16:42

И още един въпрос- кой от въпросните двама лекари е по-добър по моя проблем с наместването на носа в средата , осевата линия на лицето?

Chocolate9 25th January 2016 22:01

Здравей, gabura. Аз мога да ти кажа само за д-р Илхан, защото само за него имам информация. Той е УНГ специалист, не е само пластичен хирург. При него първата ринопластика струва 12 000 турски лири. Тази цена е валидна до ноември 2016г. След ноември ще бъде 14 000 турски лири. Тъй като д-р Илхан има много пациенти от България, ще идва в София да провежда консултации на всеки 2-3 месеца.Безплатни са. Беше тук януари, следващите консултации ще бъдат април месец. Това означава, че не е нужно да ходиш 2 пъти до Истанбул, а единствено за операцията. Ако желаеш да те запиша, можеш да ми пишеш във вайбър на 0877909255. Относно въпроса ти за това дали трябва чупене - не, не трябва. Носове чупят единствено в България и ако изчетеш цялата тема, повярвай ми ще се откажеш и от Асенов, и от Енчев и от когото и да било друг български некадърник! Д-р Илхан работи чрез ултразвукова техника, която не наранява меки тъкани. Съответно и възстановителният процес е много по-лек и бърз, няма никакви синини. Услугите на Зюлейха можеш да ползваш, когото и да избереш. :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.