Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 3rd August 2017 20:53

Горе в дясно ще видиш с малки букви "Бързи връзки" , там влизаш и после > редактиране на опциите и дай отметка на "позволи личните съобщения", после ми пиши и ще ти дам имейл !

Chocolate9 6th August 2017 10:48

Здравейте. На 26 август в Бургас ще проведем безплатни консултации с д-р Илхан. За записване на час моля обадете се на 0877909255. :)

GoldieZ 12th August 2017 18:05

Здравейте! Оперирах се при д-р Дилбер през месец май. За доктора мога да кажа, че е невероятен Човек - изключително мил и отдаден на пациентите си. Въобще не се е възгордял или самозабравил, както някои негови конкуренти (няма да споменавам имена). Стана ми много неприятно, когато прочетох глупости по негов адрес. Това е меко казано абсурдно и Човек с такъв огромен талант и доброта не заслужава да бъде квалифициран по този начин. Аз имах голяма гърбица на носа и профилът ми беше ужасен, по анфаса също имаше доста работа - трябваше да се стесни, да се повдигне връхчето и да се намали. Докторът ми направи страхотно носле и промени живота ми и самочувствието ми. Дори все още ми е трудно да повярвам и да приема колко съм хубава, колкото и нарцистично да звучи. Но все пак трябва време. Много хора не могат да ме познаят и не спират да ме питат дали съм си правила и други операции по лицето. Не е за вярване колко много може да те промени един нос. За отношението на Дилбер нямам думи, просто е изтъкан от доброта. За мен той е герой и винаги ще заема много специално място в спомените ми и в сърцето ми. Уважавам го като баща. Благодарна съм също така на целия екип от операционната, които бяха много готини и всячески се стараеха да ме предразположат и да ме разсмиват, докато ми слагат упойката. Заспах смеейки се и без капка притеснение, а повярвайте, доста се бях наплашила преди това. Не усетих кога съм заспала, събудих се веднага след операцията и първо помислих, че ставам от обичаен сън, но след секунди чух как някой ми каза "Don't touch your nose" и тогава загрях, че съм си правила операция :D. Първите 6 часа след операцията се чувствах страхотно, все едно нищо не ми е правено. Нито ми се е спяло, нито ми е било лошо, направо бях изключително жизнена и чак изненадах хората около мен. Все пак ми казаха да не ставам, ако не е за тоалетна, затова прекарах тези часове в лежане, хапване и цъкане на телефона. След това, както се досещате, започнах да се подувам и да посинявам. Тогава набързо ми спадна ентусиазмът :D, просто защото отоците много ти опъват лицето и очите, което води до леко главоболие и дискомфорт. Също така трябва да спиш изправен, а това от своя страна води до болки във врата. Носът въобще не ме е болял и най-интересното е, че лично аз дишах абсолютно през цялото време, дори и с тампоните.
Първите 2-3 дни след операцията са си доста неприятни, но не е болка за умиране. Просто трябва да си подготвен и да мислиш за хубави неща. После започваш да се съвземаш, а Истанбул е много красив и определено си заслужава да се разгледа. Освен това градът предлага невероятни вкусотии, които биха накарали всеки да се завърне там отново.
Бях отседнала при Зюлейха - тя е невероятна жена и нямам думи за нея. Готви прекрасно и се грижи за гостите си като за свои деца. Можеш да я помолиш за всичко и тя винаги е насреща. Да е жива и здрава.
Като цяло имах един страхотен престой в Истанбул и ми останаха много хубави спомени от това преживяване. Прекарах там 10 дни и със сигурност, живот и здраве, един ден ще се върна там за екскурзия.
П.С. Не съм си направила регистрацията, за да правя реклама, просто винаги съм чела тези теми като гост и сега, след като се подложих на това, реших да споделя и моето преживяване. Снимки пращам на ЛС или на имейл, защото не желая публичност. Пишете ми, ако искате.

Chocolate9 22nd August 2017 10:12

Здравейте. Има още няколко свободни часове за консултация с д-р Илхан на 26 август в Бургас. Ако има желаещи, моля обадете се на 0877909255.

marya 27th August 2017 08:34

Здравейте, момичета! И аз съм една от тези, които цял живот мечтаят за хубав нос. Следя от половин година форума и съм изчела всички коментари. Благодаря на всички, които подробно са описали преживяванията си покрай операцията, престоя си в Турция и възстановяването си! Бях си обещала един ден и аз да пиша подробно, ако и на мен се случи, но уви, няма да имам такъв шанс. Затова ще споделя поне впечатленията си от консултацията с Илхан. Беше много непринуден, любезен и ОБЕКТИВЕН! Аз съм със здравословен проблем, говорихме по този въпрос и човека любезно ми каза, че съжалява, но не си струва риска за една операция на носа. Разбира се, че бях крайно разочарована, но най-важното е един лекар да казва истината в очите, независимо, дали тя ни харесва или не. Чест му прави, че не поема непремерени рискове. Много ми е тъжно, че при мен нещата няма да се получат и трябва да се сбогувам с мечтата си за красив нос, но искам да дам кураж на всички, които са се отправили по този път и да им пожелая успех. Знайте, че физическата болка се забравя (то дори май няма такава при тази операция), а сумата не е никак малка, но не е и непосилна за събиране. Последно само да кажа и за Chocolate, че е едно много мило и прекрасно същество, и дори не мога да си представя, че някога е имала нужда от пластична операция.

NikiFin 28th August 2017 08:05

а за този чули ли сте

https://www.facebook.com/yrd.doc.dr.omerfaiksagun/

и този

http://www.nazimcerkes.com/aesthetic...ctures-female/

Chocolate9 29th August 2017 17:40

Цитирай:

Първоначално написано от marya (Публикация 811890)
Здравейте, момичета! И аз съм една от тези, които цял живот мечтаят за хубав нос. Следя от половин година форума и съм изчела всички коментари. Благодаря на всички, които подробно са описали преживяванията си покрай операцията, престоя си в Турция и възстановяването си! Бях си обещала един ден и аз да пиша подробно, ако и на мен се случи, но уви, няма да имам такъв шанс. Затова ще споделя поне впечатленията си от консултацията с Илхан. Беше много непринуден, любезен и ОБЕКТИВЕН! Аз съм със здравословен проблем, говорихме по този въпрос и човека любезно ми каза, че съжалява, но не си струва риска за една операция на носа. Разбира се, че бях крайно разочарована, но най-важното е един лекар да казва истината в очите, независимо, дали тя ни харесва или не. Чест му прави, че не поема непремерени рискове. Много ми е тъжно, че при мен нещата няма да се получат и трябва да се сбогувам с мечтата си за красив нос, но искам да дам кураж на всички, които са се отправили по този път и да им пожелая успех. Знайте, че физическата болка се забравя (то дори май няма такава при тази операция), а сумата не е никак малка, но не е и непосилна за събиране. Последно само да кажа и за Chocolate, че е едно много мило и прекрасно същество, и дори не мога да си представя, че някога е имала нужда от пластична операция.

marya, много ти благодаря за милите думи, коментарът ти ме усмихна до уши! :) Съжалявам, че здравословният ти проблем не ти позволява да се подложиш на подобна интервенция, но в крайна сметка здравето ни е най-важно, а ти си много лъчезарна и красива и без нея! :)

foggy 3rd September 2017 12:49

Цитирай:

Първоначално написано от NikiFin (Публикация 811894)

Не знам дали е същия лекар, гледам че има добри отзиви за него
https://www.realself.com/drsearch?ke...w_wizard=false

NikiFin 3rd September 2017 21:20

Същия е Назим Черкез ама къде видя отзиви за него, че нещо не се ориентирам в тоя саит?

NikiFin 6th September 2017 06:56

Оказа се, че първа ринопластика при Авшар и Назим Серкез е еднаква цена - 7000 евро. Странно, защото Назим дори работи по отворен метод. Може би титлите му качват цената.
Някой беше писал че Авшар го е оперирал без всякакви шевове по затворен метод. Как е възможно примерно отворът на ноздрите да се смали без шевове някой има ли идея?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.