Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   2 гаджета по едно и също време (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5346)

кити 9th November 2007 20:03

2 гаджета по едно и също време
 
:cool:

Devil_wears_Prada 9th November 2007 21:04

честито :lol: :lol: :lol:

apoklistika 9th November 2007 21:20

Ххахаха, точно преди малко обсъждахме тая тема с една приятелка- стигала съм до три, с тенденция за четвърти, но след като ми се наложи да се крия под масата в едно заведение в центъра на града ми изпушиха бушоните и бих шута на всички :girl_haha:
Проблеми със съвестта си никога не съм имала- нали никой не ме кара насила, сама съм си го избрала, ако съм имала проблеми, нямаше да го правя :lol:
Колкото до твоя случай, съветвам те да биеш шута овреме на арабина, защото разбере ли за белгиеца, ще ви размята със шутове и теб и него :lol:

Beautiful_ 9th November 2007 21:50

права е апоклистика. арабите и въобще мюсюлманите(няма значение дали са вярващи, просто да са възпитани в тази среда) много държат на верността на жените си. а на въпроса дали ми се е случвало - НЕ, аз не мога така. когато съм с някой съм изцяло с него и не ми се е случвало да искам друг. втората причина е, че съм голяма страхлива и не бих могла да изживея такова криене под масите :lol: и въобще цялото напрежение да ме хванат... :oops:
та аз си мисля, че или трябва да избираш един от двамата,или да ги зарежеш и двамата. по-добре второто, защото ми се струва, че не обичаш никой от тях истински, за да те боли после много и да страдаш неутешимо...извинявай за директността :wink:

apoklistika 9th November 2007 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от Beautiful_
да ги зарежеш и двамата.

ей това е най- разумният вариант наистина :2003:

valhalla 9th November 2007 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:

Първоначално написано от Beautiful_
да ги зарежеш и двамата.

ей това е най- разумният вариант наистина :2003:

и аз съм ЗА... :D

пилето 9th November 2007 22:25

я се стегнете :evil: мъжете са свине,и аз като съм само с някой,съм само с него,но то е защото нямам избор,в чужбина съм,без работа,без приятели,леле ако си бях в бг,тоя дето съм сега с него щях да го подхвърлям наляво и надясно..никой мъж НЕ ЗАСЛУЖАВА верноста на една жена..и като си остане с единия...какво :shock: не дай си боже се оженят,ооо,ми тя л,юбовта ще свърши,ще му пере чорапите и ще готви докато и запушат ушите.Прави всичко,което искаш миличка,и хич не се интересувай кой,какво,а пък най малко за съвеста ти..я я попитай/съвеста/как би се чувствала един ден,като родиш,и се превърнеш в домакиня/без избор/,а пък тоя дето уж много те обичаше почне да се заглежда я в секретарката,я в мацките по улицата...живей си живота и не се занимавай с глупави мисли :lol:

AMOR 9th November 2007 23:16

И аз те съветвам да си гледаш живота и да се чувстваш добре !

кити 9th November 2007 23:39

Хехе, да бия шута на двама сладури, дето ме гледат с обожание и ми сипят комплименти, грижат се за доброто ми настроение и си прекарваме весело...вие 4увате ли се бе :)

apoklistika 9th November 2007 23:49

Те всички араби са мили в началото :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.