Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   400 кубика :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=15164)

linka82 11th October 2017 06:58

400 кубика :)
 
Здравейте,чета Ви отдавна и сте страхотни.На 20 този месец ми предстой уголемяване на бюста,но се чудкак ще изглежда 400 кубика...така каза доктора,че за мен е най подходящо,но така и не мога да си го представя...

lily.ana 11th October 2017 09:28

По-важни са параметрите на имплантите, а не кубатурата. Освен това има значение и твоята анатомия.... височина... килограми. Аз съм с 400 сс, но съм висока и имплантите ми са среден профил.

Едни 200 сс могат да изглеждат бомбастично поставени на жена, която е ниска и 400 сс биха изглеждали нормално, поставени на висока жена.

linka82 11th October 2017 11:49

Ами висока съм 167,60 кг и определено искам по—пищен бюст :)

foggy 11th October 2017 20:22

Linka, аз съм 173/ 60, с 420 сс, среден профил. Преди операцията бях почти нулев старт и повярвай ми съвсем не съм с пищен бюст. Зависи много и от дрехите разбира се, но на моменти ми си струва че съм си почти плоска.

Dayana B. 11th October 2017 23:54

420 Ок, Но какви са параметрите на импланта ти и каква марка е ?

linka82 12th October 2017 21:00

Имплантите са Мотива,висок профил...Доктора е кстегоричен,че при повече има опасност да се скъса мускула.Анатомични ще са...Исках да питам,дали много боли след това?Операцията ми е на 20,този месец

ina.ina 18th October 2017 08:09

Айде, успех, то не останало. Ще стискаме палци. :D
За следоперативния период всеки ще ти разкаже различни неща. Пожелавам ти да минава леко.

linka82 18th October 2017 08:12

Да,в петък...Нещо ме хваща страх :)

linka82 18th October 2017 08:14

И все пак си мисля,че трябваше по голям кубик

linka82 21st October 2017 14:45

Опрерацията мина ок,но защо имам асиметрия...Това ме притеснява,въпреки,че доктора каза,че ще се оправи

El_83 21st October 2017 18:03

Цитирай:

Първоначално написано от linka82 (Публикация 812166)
Опрерацията мина ок,но защо имам асиметрия...Това ме притеснява,въпреки,че доктора каза,че ще се оправи

Нормално е да има асиметрия, нали има отоци. При кой доктор се прави?
Аз имах проблем с писането и не можах да разкажа за моята :)
На 12-ти беше - повдигане и импланти 405 и 375 кръгли Натреле Инспира ми е сложил.
Въпреки отоците, асиметрия почти няма. Отошението в Есте Клиник е страхотно. Събуждането и пребиваването ми там бяха чудесни, без болка и с много обгрижване от сестрата. Вече ходих на две превръзки. И в къщи болки почти не съм имала, вечер пиех по едно обезболяващо, за мое успокоение :) Спя леко настрани от втория ден.
Проблем имах само със спортния сутиен, сложили ми бяха 80С, но заради отоците мнооого ми убиваше отдолу ластика. Слагах марля под сутиена, по добре беше. Вчера си купих спортния на Триумф, но 85С, страхотно.

Didi Kirova77 22nd October 2017 09:09

Можеш ли да пуснеш снимки преди и след,защото на мен ми предстои реоперация и се чудя при кого.имах същия проблем бях за повдигане и импланти но не се получи добре и ще се наложи нова операция. Ходих при И. Стоянов и мисля че ще е при него,но ми се иска да видя по скорошни операции освен в сайта. Моля!

El_83 22nd October 2017 13:57

Цитирай:

Първоначално написано от Didi Kirova77 (Публикация 812171)
Можеш ли да пуснеш снимки преди и след,защото на мен ми предстои реоперация и се чудя при кого.имах същия проблем бях за повдигане и импланти но не се получи добре и ще се наложи нова операция. Ходих при И. Стоянов и мисля че ще е при него,но ми се иска да видя по скорошни операции освен в сайта. Моля!

Дай имейл да ти изпратя :)

Didi Kirova77 22nd October 2017 14:36

Didikirova@gmail.com

linka82 25th October 2017 14:35

Операцията бешр при Милко Ковачев.Анатомични,Мотива,4 10кубика,подмускулно.Операц ията мина ок,възстановяването също.Вече е пети ден след операцията...Единя имплант все още е по висок.Много се притеснявам

ina.ina 28th October 2017 12:03

Цитирай:

Първоначално написано от linka82 (Публикация 812166)
Опрерацията мина ок,но защо имам асиметрия...Това ме притеснява,въпреки,че доктора каза,че ще се оправи

Много, много е рано за заключения и въобще за завършен външен вид. Бързаш. Недей! :D

linka82 29th October 2017 14:35

Дано си права....вече се изнервих....Просто нз какво ще правя ако остане така

ina.ina 31st October 2017 09:00

Цитирай:

Първоначално написано от linka82 (Публикация 812200)
Дано си права....вече се изнервих....Просто нз какво ще правя ако остане така

Най-вероятно няма да остане така. Следвай всички съвети на док. Ако трябва да правиш масажи по-нататък бъди сериозна и упорита. И се успокой! :2043: Има много по-натоварващи ситуации в живота.

linka82 1st November 2017 09:46

Силно се надявам да си права :)Просто еднста ми гърда е перфектна,а другата стой не само високо,но сякаш е празна отдолу....Да,правя масажи и съм редовна...Все сеизкушавам да отида при доктора,но знам какво ще каже :)Иначе нямам оплаквания,върша си всичко :)

Caprice® 24th November 2017 04:03

Привет и честито. Най-вероятно имаш оттоци. Мойте, въпреки че все още са асиметрични имат голяма промяна ако сравняваме следоперативния период, няколко месеца след и година по-късно. Всяка седмица, горе-долу ще имаш подобрение.

linka82 27th November 2017 23:49

Да...Промениха се ,но едната стой леко нагоре....Истината е,че обмислям втора операция:1241:Размера не ме удовлетворява също :(

Dayana B. 28th November 2017 15:14

Реоперацията пак при Ковачев ли мислиш да е ?
Колко кубика ще слагаш този път?

linka82 29th November 2017 10:04

Нямам идея как да кача снимка....Според приятеля ми са идеални,но за мен не са.Съмнявам се,че ще са при Ковачев следващите.Клоня към Пеев

Dayana B. 29th November 2017 17:26

Според мен най-добре отиди при Стоянов.
Ако не можеш да качиш снимка тук,може ли да ми изпратиш на :
daqnaburlanova@abv.bg

ina.ina 9th December 2017 09:47

Цитирай:

Първоначално написано от linka82 (Публикация 812406)
Нямам идея как да кача снимка....Според приятеля ми са идеални,но за мен не са.Съмнявам се,че ще са при Ковачев следващите.Клоня към Пеев

Хей, успокой топката. Щом според приятеля ти са идеални, изчакай да мине година, пък тогава решавай.

aleksandram 13th March 2018 14:31

Zdraveite momicheta,

imam pitane. Izvinete za latinicata , prosto kum momenta nqmam vuzmojnost da q promenq.

Predstoi mi operaciq na 12 april pri d-r Stoyanov za ygolemqvane na busta. Visoka sum 1,78 , kilogrami 62

Kaza mi slednoto , che sum mnogo slaba gore i moje da mi sloji 350 CC , no po moe jelanie moje da sloji 400 kubika , no samo s ygovorkata,che az nastoyavam.

Vsichki me suvetvat da sloja 400 ,zashtoto razlikata mejdu 350 i 400 ne e golqma i az sum visoka i realno nqma da e frapirashto , no prosto ne moga da precenq kolko golemi sa 400 cc . Ako nqkoq ot vas e slagala , molq izpratete mi snimki ,za da dobiq predstava ili da mi dadete suvet.

Blagodarya vi !

Pozdravi ,

Aleksandra :))

Dayana B. 13th March 2018 17:51

Според мен,настоявай за 400.Ти си висока,350 ще се губят.
Притесняваш се да не са ти големи ли?
Даже и с 425 не биха ти изглеждали прекалено вулгарни.
Но доколкото разбирам ти е казал 400 като максимум,нали?
А каква марка ще са?Кръгли или анатомични?

Aleks27 13th March 2018 18:17

Цитирай:

Първоначално написано от aleksandram (Публикация 813001)
Zdraveite momicheta,

imam pitane. Izvinete za latinicata , prosto kum momenta nqmam vuzmojnost da q promenq.

Predstoi mi operaciq na 12 april pri d-r Stoyanov za ygolemqvane na busta. Visoka sum 1,78 , kilogrami 62

Kaza mi slednoto , che sum mnogo slaba gore i moje da mi sloji 350 CC , no po moe jelanie moje da sloji 400 kubika , no samo s ygovorkata,che az nastoyavam.

Vsichki me suvetvat da sloja 400 ,zashtoto razlikata mejdu 350 i 400 ne e golqma i az sum visoka i realno nqma da e frapirashto , no prosto ne moga da precenq kolko golemi sa 400 cc . Ako nqkoq ot vas e slagala , molq izpratete mi snimki ,za da dobiq predstava ili da mi dadete suvet.

Blagodarya vi !

Pozdravi ,

Aleksandra :))

Здравей,
Аз се оперирах при д-р Стоянов преди месец и половина. Висока съм 1.78 см. и тежа 54 кг. с 425 cc Natrelle Анатомични съм. Неговото предложение към мен беше 375 или 425, аз като теб също много се колебах, но той ме увери, че на този ръст и по-големи кубици от 425 биха стояли добре. Много мислих и накрая му се доверих и изобщо не съжалявам. Мога да ти кажа, че стоят като красив естествен бюст и в никакъв случай, не мога да кажа, че са големи, по скоро нормални. Изобщо не се колебай, а слагай 400. Няма да съжалиш, дори след време ще си кажеш “можеше и повече” :)

Шоки 16th March 2018 21:23

Доктора е преценил, че е много слава горе и ако иска естетичен вид трябва да е 350. Той има много точна преценка и аз бих се доверила изцяло на неговата преценка. Да не стане после гротескно, ако наистина е толкова слаба горе.

Dayana B. 16th March 2018 22:00

И на мен ми е интересно до какво решение са стигнали,но aleksandram не пише :)

ina.ina 19th March 2018 13:57

Основно зависи от ширината на гръдния кош и основата на гърдите й преди операцията. Интересно наистина какво са решили. Според мен и с двете ще е 6. :2043:

angora83 19th March 2018 18:49

Цитирай:

Първоначално написано от Aleks27 (Публикация 813004)
Здравей,
Аз се оперирах при д-р Стоянов преди месец и половина. Висока съм 1.78 см. и тежа 54 кг. с 425 cc Natrelle Анатомични съм. Неговото предложение към мен беше 375 или 425, аз като теб също много се колебах, но той ме увери, че на този ръст и по-големи кубици от 425 биха стояли добре. Много мислих и накрая му се доверих и изобщо не съжалявам. Мога да ти кажа, че стоят като красив естествен бюст и в никакъв случай, не мога да кажа, че са големи, по скоро нормални. Изобщо не се колебай, а слагай 400. Няма да съжалиш, дори след време ще си кажеш “можеше и повече” :)

Здравей,
удобно ли е да ми изпратиш снимки на angora@abv.bg
Ще съм ти благодарна! Аз съм с твоите мерки. В четвъртък ми предстои консултация и събирам всякакви мнения и снимки :)

aleksandram 9th April 2018 09:13

Privet momicheta,


blagodarya vi mnogo. Sega na 12.04. mi predstoi vuprosnata operaciq.Iskam da zapochva veche, che surceto shte mi prusne ot misli i pritesneniq . :D

Izvinqvaite ,che ne pisah. Shte nastoqvam za 400 , v denq na operaciqta predi da vlezna pak shte se konsultirame. Toi kaza ,che razpolaga i s dvata implanta.
Nepremenno shte vi pisha pri purva vuzmojnost i sled operaciqta da vi razkaja kak e minalo .

Vse pak shte nastoqvam za 400 . :D Dano stignem do consensus.


Pozdravi i blagodarnost,

aleksandram 13th April 2018 12:21

Здравейте , момичета . Операцията ми беше вчера , а днес вече съм на крак , чувствам се отлично. Нямам никаква болка, само усещане за лека мускулна треска. Все пак д-р Стоянов ми сложи 350 , защото се оказа,че имам аномалия . В дясната ми гърда ,гръдния мускул е недоразвит , тесен гръден кош и съм слабичка горе,както споменах.

Обслужването в клиниката беше повече отлично, Стоянов се държа с мен прекрасно . Имплантите са аллерган N510 FX-350 L . Малко са ми малки , но може би защото не са слегнали , още съм на втори ден. Честно пред вас ви казвам ,че ми се искаше повече ,но уви .. тялото ми не го позволява, а и нямах идея ,че десния ми гръден мускул никакъв го няма. :Д Очаквах да имам много болка,а момичета аз пих кафе навън,бях на разходка, нямам грам болка.

Поздрави и оставам на разположение

PlasticLady 13th April 2018 14:02

Цитирай:

Първоначално написано от aleksandram (Публикация 813150)
Здравейте , момичета . Операцията ми беше вчера , а днес вече съм на крак , чувствам се отлично. Нямам никаква болка, само усещане за лека мускулна треска. Все пак д-р Стоянов ми сложи 350 , защото се оказа,че имам аномалия . В дясната ми гърда ,гръдния мускул е недоразвит , тесен гръден кош и съм слабичка горе,както споменах.

Обслужването в клиниката беше повече отлично, Стоянов се държа с мен прекрасно . Имплантите са аллерган N510 FX-350 L . Малко са ми малки , но може би защото не са слегнали , още съм на втори ден. Честно пред вас ви казвам ,че ми се искаше повече ,но уви .. тялото ми не го позволява, а и нямах идея ,че десния ми гръден мускул никакъв го няма. :Д Очаквах да имам много болка,а момичета аз пих кафе навън,бях на разходка, нямам грам болка.

Поздрави и оставам на разположение

Хей честито и добра дошла в клуба!
Ильо е много добър с дренажите и заради това няма никаква болка, но все пак може да си пиеш и болкоуспокояващи, когато чувстваш дискомфорт. Гърдите ти ще се съберат много след 6 месеца, а дори и година, ще омекнат. Поздравления и очакваме снимки от резултата! :1223:

aleksandram 13th April 2018 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от PlasticLady (Публикация 813151)
Хей честито и добра дошла в клуба!
Ильо е много добър с дренажите и заради това няма никаква болка, но все пак може да си пиеш и болкоуспокояващи, когато чувстваш дискомфорт. Гърдите ти ще се съберат много след 6 месеца, а дори и година, ще омекнат. Поздравления и очакваме снимки от резултата! :1223:

Много благодаря, Plastic Lady и на всички , които ми дадохте кураж.

Ильо наистина е страхотен ,момичета. Ще го препоръчвам със чиста съвест. Оказа се, когато ме отворил , че имам анатомична аномалия ,която ги е изненадала - недоразвит гръден мускул в дясна гърда, а все пак аз бях под мускулно и идеята е мускула да поддържа импланта. Нарича се синдром на Поланд , радвам се ,че се насочих към него , защото е прецизен и доказан специалист.

Не съм сигурна дали всеки би се справил с подобни непредвидени обстоятелства, за които и аз не съм подозирала. Така че като най -нова осъзнах колко е важно внимателно да избираме специалистите ,на които се доверяваме.

Благодаря , дами ! Ще пусна снимки при първа възможност !

Aleks27 14th April 2018 21:16

Цитирай:

Първоначално написано от aleksandram (Публикация 813152)
Много благодаря, Plastic Lady и на всички , които ми дадохте кураж.

Ильо наистина е страхотен ,момичета. Ще го препоръчвам със чиста съвест. Оказа се, когато ме отворил , че имам анатомична аномалия ,която ги е изненадала - недоразвит гръден мускул в дясна гърда, а все пак аз бях под мускулно и идеята е мускула да поддържа импланта. Нарича се синдром на Поланд , радвам се ,че се насочих към него , защото е прецизен и доказан специалист.

Не съм сигурна дали всеки би се справил с подобни непредвидени обстоятелства, за които и аз не съм подозирала. Така че като най -нова осъзнах колко е важно внимателно да избираме специалистите ,на които се доверяваме.

Благодаря , дами ! Ще пусна снимки при първа възможност !

Добре дошла :girl_dance:
Видях, че си писала, че ти се струват малки... дай им време, гърдите ти ще се променят още доста. Особено след масажите придобиват по-оформен вид. А и най-важното е бюста да е красив и съразмерен с тялото ти. Д-р Стоянов е невероятен хирург и аз всеки път, когато погледна бюста си се убеждавам в това. В момента е вероятно да ти се струват по-малки, защото спортния сутиен е доста стегнат, а и все още мускула притиска импланта и го деформира (трябва време да се отпусне). Когато започнеш да носиш стандартни сутиени пък нещата ще изглеждат още по-добре!

Пожелавам ти успех!

krasivv 28th June 2018 16:24

Бог да ги поживи тия доктори!

aleksandram 30th October 2018 09:32

Здравейте момичета,

включвам се , за да ви разкажа как минаха 7 месеца с новия ми бюст.

За спорта започнах да тичам на втория месец лек крос, упражнения за крака и корем, трудно ми е да правя лицеви опори, ходя активно на канго джъмпс и всичко е наред . Чувствам се добре , гърдите ми слегнаха и придобиха завършен вид. Дори скачам активно на въже без какъвто и да било дискомфорт.

Благодаря ви за куража ,който ми давахте и оставам на разположение за всеки ,който има нужда от съвет с досегашния ми скромен опит.

Поздрави,

Шоки 31st October 2018 09:08

Цитирай:

Първоначално написано от aleksandram (Публикация 814071)
Здравейте момичета,

включвам се , за да ви разкажа как минаха 7 месеца с новия ми бюст.

За спорта започнах да тичам на втория месец лек крос, упражнения за крака и корем, трудно ми е да правя лицеви опори, ходя активно на канго джъмпс и всичко е наред . Чувствам се добре , гърдите ми слегнаха и придобиха завършен вид. Дори скачам активно на въже без какъвто и да било дискомфорт.

Благодаря ви за куража ,който ми давахте и оставам на разположение за всеки ,който има нужда от съвет с досегашния ми скромен опит.

Поздрави,

Лицевите опори ги забравяш, както и каквито и да било упражнения за гърди - противопоказни са за жени с импланти.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.