Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Въпроси всякакви за красотата :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4506)

apoklistika 25th June 2007 13:57

Въпроси всякакви за красотата :)
 
Вече знаете, това е тема за всички въпроси, за които не си заслужава да се пуска цяла тема :)

Puppito 25th June 2007 13:59

Re: Въпроси всякакви за красотата :)
 
Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Вече знаете, това е тема за всички въпроси, за които не си заслужава да се пуска цяла тема :)

просто чудесно! :1203:

desitta 26th June 2007 12:12

ами хайде аз да започна.
Значи, всяка седмица си правя прочутата маска за коса с виалитол, действа просто прекрасно, но реших, че искам да сменя малко цвета на косата си, в момента съм с естествения си кестеняв, и се чудя дали боята няма да ме хване, понеже маската предполагам оставя някакъв филтър в/у косъма. И другото е, че искам боята да е безамонячна :?: :roll:

Dee dee 26th June 2007 12:15

И каква е тази прочута маска с виалитол?

desitta 26th June 2007 12:20

ами аз съм я писала вече в темата за косата, а и мисля, че и други също

Dee dee 26th June 2007 12:23

Като пусна търсене за виалитол ми излиза само настоящата тема,а в гугъл даже не намира такава дума...

apoklistika 26th June 2007 12:24

търси за тривитаминол или овчи витамини, така е писана :lol:

desitta 26th June 2007 12:25

потърси тогава за тривитаминола

Dee dee 26th June 2007 12:25

Въх,овчи витамини,за това не бих се сетила...
Мерси! :2020:

Nezinka 28th June 2007 03:27

за какво точно служи термалната вода(на авене, рок и тн), и как точно подхранва кожата? ако ползвате споделете впечатленията си?

Enerdji 28th June 2007 06:57

Преди години ми бяха подарили на Виши. Не забелязах някаква разлика. Инструкцията беше по няколко пъти на ден пръскания. Как обаче да стане като сутрин слагам грим и съм цял ден с него? Пръсках само вечер след почистване на лицето.

bimbi 28th June 2007 12:21

Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
за какво точно служи термалната вода(на авене, рок и тн), и как точно подхранва кожата? ако ползвате споделете впечатленията си?

ми мацко не знам кой те е излъгал, че подхранва кожата. аз преди имах проблеми с лицето, и постоянно се изприщвах на едни гнусни лишеи, които се зачервяваха до лилаво понякога. та един от всичките лекари, които посетих, ми каза да си купя такава термална вода на LA ROCHE-POSAY. тя обаче е за успокояване на кожата, за ей такива червени петна, и алергии като цяло. запазила съм си рекламната брошура, преписвам какво пише в нея:
Термалната вода LA ROCHE-POSAY е единствената термална вода, естествено богата на микроелемента селен, който е мощен антиоксидант. Водата притежава силни успокояващи, заздравяващи и омекотяващи свойства.
Съдържа: бикарбонати, калций, силикати, магнезий, селен, цинк, мед, РН неутрално.

Devil_wears_Prada 28th June 2007 12:26

Аз я ползвам за освежаване и разхлаждане в жегите!

Някаква_Такава 28th June 2007 13:43

Цитирай:

Първоначално написано от Dee dee
И каква е тази прочута маска с виалитол?

Имам въпрос от къде мога да си купя Виалитол ,моля ви кажете ми конкретно място в София :D

apoklistika 28th June 2007 13:46

Ветеринарните аптеки.

Mena 28th June 2007 14:32

Цитирай:

Първоначално написано от Някаква_Такава
Имам въпрос от къде мога да си купя Виалитол ,моля ви кажете ми конкретно място в София :D

Може и от Зоо магазинин да го купиш, но не във всеки го има, можеш да търсиш и АD3Е(това е витаминния състав в продукта) . :D

Nezinka 28th June 2007 16:51

За термалната вода ми стана интересно, че навсякъде я броят за омекотяваща и овлажняваща. Aз си взехех тази и май не е баш термална, та още не съм я ползвала и аз като Бенджи малко скептично се отнасям към това да я пръскам върху грим и тна.

monica_bellucci 29th June 2007 09:15

по повод тривитаминола
 
Аз я правих тази маска с тривитаминол, но не в оригиналния и вид с мас и газ.Аз слагах 1 чаена лъжица тривитаминол, 1 супена лъжица кисело мляко ,един жълтък, една супена лъжица мед.Правих я 2 месеца /всяка седмица/ и се прави почивка един месец и пак се почва.Преди да я почна косата ми беше без бласък, суха и ми падаше. Имаше резултат косата ми стана жива с блясък намали се косопада и започна по-бързо да ми расте косата. Продвайте я, но може би по-добър резултат ще има, ако се прави в оригиналния и вид

last night 30th June 2007 09:04

здр на всички, аз искам да попитам дали някои има някаква информация за тряино изправяне на коса. колко струва? доволни ли сте? косата много ли се измаря? и т.н.

milena127 30th June 2007 10:10

Колко струва в БГ не мога да ти кажа, но иначе процедурата е с химикали, резултата е наистина свръх права коса, която повече не се къдри и ходиш само да ти изправят новоизникналата на 2-3 месеца. Химикалите обаче са доста силни и увреждат косата. Вероятно ще започне да капе много по-интензивно.

ПП. Аз лично не съм правила, понеже моята е супер права и по-скоро се интересувам от къдрене :wink: Моя приятелка обаче редовно се изправя, понеже нейната коса е свръх къдрава по рождение (макар че сега изобщо няма да познаеш) но тя е в Англия.

Saruman 30th June 2007 10:39

Цитирай:

Първоначално написано от last night
здр на всички, аз искам да попитам дали някои има някаква информация за тряино изправяне на коса. колко струва? доволни ли сте? косата много ли се измаря? и т.н.


Добре де ,що искаш да я изправяш :roll:

milena127 30th June 2007 10:52

Цитирай:

Първоначално написано от Saruman
Добре де ,що искаш да я изправяш :roll:

Именно :wink: Аз тука по 2 часа се мъча за къдрици, пък хората се чудят как да се изправят :girl_haha:

Puppito 30th June 2007 11:09

Цитирай:

Първоначално написано от milena127
Цитирай:

Първоначално написано от Saruman
Добре де ,що искаш да я изправяш :roll:

Именно :wink: Аз тука по 2 часа се мъча за къдрици, пък хората се чудят как да се изправят :girl_haha:

кой каквото няма търси, бе милички:)

last night 30th June 2007 12:30

:) мерси за отговорите, моята коса не е нито къдрава нито права даже не може да се каже че е чуплива. и искам да е идеално права, защото къдрава никак не ми отива. но с тези химикали как да стане... :( иначе няма друг начин де.

milena127 30th June 2007 13:09

Ако не е къдрава значи може да стане.
Аз в момента имам един сешоар на AEG, с който се изправям перфектно когато искам права коса, а когато искам къдрици се къдря. Изправянето става супер бързо - 10-15 мин. Къдриците са по-сложни, около час отнемат.
Мисля, че няма да имаш проблем да се изправяш със сешоар или преса с горещ въздух.

За трайно изправяне обаче наистина трябва с химикали. Резултата е отличен, но дано ти е здрава косата, че ще капе доста.

last night 30th June 2007 13:25

мерси много, най вероятно ще се ориентирам към сешоара, защото по принцип не искам да си вредя много на косата, пък пресата бая я уврежда. :)

u'r'my'bitch! 1st July 2007 14:42

last night и мойта коса е нито къдрава нито права и си я изправям със сешоар и преса,доста добре се получава.

а аз искам да попитам знаете ли за някакъв лосион или крем за тяло с вкус? страшно много искам да си намеря такъв,но повечето имат само аромат :(

Yansi 1st July 2007 14:50

Провери в някой sexshop ,там може и да има такива с вкус.

apoklistika 1st July 2007 14:59

Ако намериш, дай линк какъв е, че и аз искам :lol:

u'r'my'bitch! 2nd July 2007 18:21

ами поне в интеренет в каталозите на разни секс шопове нищо не намерих...

apoklistika 2nd July 2007 19:56

http://www.dessousshop.com/query.php...69&cp_tpl=5504
Тази марка има с разни вкусове, ама е гел, не е лосион. :lol:

Astela 3rd July 2007 12:19

Абе да ви питам вредно ли е да се ползва само един и същ дезодорант за подмишници?Някъде бях чела,че е хубаво козметичните продукти,които ползваме да се сменят,само че аз си ползвам един и същ дезодорант,защото много си го харесвам.

apoklistika 3rd July 2007 12:27

Никога не съм се замисляла, аз пък след всяка изхабена опаковка винаги купувам нещо друго, щото все не ми харесват :girl_haha: я кажи кой е тоя, дето ти харесва, да пробвам :lol:

alica 3rd July 2007 14:58

Astela това за смяната на марките и вида съм го чела и пробвала (има си хас и да пропусна) за шампоани, кремчета за лице и разни там за тяло. Еми лично наблюдение - няма такова нещо. Ако е подходящо и върши работа, за какво да го сменяш?!?! Това дето кожата/косата свиквала, за мен означава, че вече не ползвам подходящ продукт и затова минавам на друг.
Та ако ти върши работа от какъв зор ще го сменяш? :cool:

Descarado 3rd July 2007 17:41

Цитирай:

Първоначално написано от alica
Astela това за смяната на марките и вида съм го чела и пробвала (има си хас и да пропусна) за шампоани, кремчета за лице и разни там за тяло. Еми лично наблюдение - няма такова нещо. Ако е подходящо и върши работа, за какво да го сменяш?!?! Това дето кожата/косата свиквала, за мен означава, че вече не ползвам подходящ продукт и затова минавам на друг.
Та ако ти върши работа от какъв зор ще го сменяш? :cool:

Съгласен съм. От личен опит: Щампоан за суха коса ми влияе много по- добре от шампоан за мазна. ( Или явно съм о бъркал типа на косата ми :lol: )

Astela 5th July 2007 14:33

Бях чела,че дезодорантите засислвали риска за рак на гърдата.Вчера прочетох,че това не е научно доказано.Aпо,дезодорант е един на Галерия-ама не знам дали има някакво подиме.Не съм обръщала внимание.Трябва да видя..Ама толкова ми харесва как мирише.Не е против изпотяване,защото аз вече не се потя :1203: Благодарение на чудото Одорекс.Ползвам го само заради аромата.Та значи ще продължа да си го ползвам.И аз като се замисля няма логика в това,че ако не го сменяш може да ти навреди.
И аз не си сменям шампоаните и балсамите.Общо взето карам на една и съща козметика.

daniella 5th July 2007 17:20

Здравейте!Да попитам...Искам да си купя кристали за коса,но незнам как се казват на немски(живея в Германия).Какво точно трябва да пише на шишенцето? :roll:

apoklistika 5th July 2007 17:42

Май всяка фирма си му слага име, както им дойде. Haar- B

daniella 5th July 2007 18:53

apoklistika,благодаря много! :girl_in_love:

Night Love 5th July 2007 23:05

Аз пък да ви питам използвате ли за обезкосмяване епилатор и стават ли ви гадните точици,които стават на мен?А най-странното е,че по краката и подмишниците не ми осатват,а само на триъгълника и нз какво да правя на това деликатно място.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.