Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Носите ли прашки? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5635)

Rusalka 7th January 2008 15:28

Само боксерки и бикини нося напоследък. Прашки имам само около 5 чифта за случаите в които дрехите не стоят добре с друго бельо.

beibi1 13th January 2008 16:27

Друго не нося :)

Excel 13th January 2008 18:29

Дантелени боксерки , колкото се може по-фини , да не личат . Те са около средата на дупето , имат ефекта на прашката , но стягат тялото и се чувствам по-добре . Прашки нося само ако дрехата го изисква , и винаги са ми с широка лента отзад и отстрани . Иначе имам чувството , че съм гола . Но установих , че под бяла рокля - леко широка е по-добре прашка телесен цвят , а не бял . Белите са ми за бял панталон . Моите колежки ги познавам по походката , когато са с прашки - бавничко-бавничко се движат - да не се тресат . Боже , а какви 50-годишни има в П-в , лятно време цялото дупе им се вижда с огромно кол.целулит чак и по бедрата .
За секс ме предпочитат с прашка , ама те да сложат да видят какво е !
А и с прашка ми изглеждат като с разцепено дупе . Не дай си боже да са нисички и с целулит , така сякаш им стига до колената .

bebche 13th January 2008 21:24

Е, те прашките са само ако имаш хубаво дупе. Иначе е зле. Ама то като дупето ти е голямо, ако си с бикини, така хубаво се очертават.....още по-зле.Най-добре е, ако имаш голямо дупе - стегнати боксерки.

alisa_13 15th January 2008 13:56

Нося прашки откакто се помня!Предпочетав тези с ниска талия-по-удобни са!Не виждам нищо нехигиенично!?!?!Боксерки слага единствено по време на сън!
Само като си представя врязани бикини ,очертани отзад...........нямам думи!
Твърдо съм ЗА прашките и зиме и лете! :1203:

SwЭэT_gIrL 21st January 2008 16:18

И аз нося само прашки,особено пък такива с ниска талия :girl_dance:

sibi 21st January 2008 21:53

И аз въпреки всичко продължавам да нося само прашки, пробвах да мина на бикини, ама ми се струват супер неудобни :)

Karlson 24th January 2008 15:04

Прашки пез деня, бикини за през ноща.
А кое му е не хигенеимното на прашките?

new_lady 24th January 2008 16:36

И аз нося само прашки. Понякога спя с боксерки, но през деня почти не ги нося. А и аз не разбирам кое им е нехигиеничното на прашките, моля някой от така изказалите се да отговори.

Gia 26th January 2008 01:20

Аз през деня нося основно прашки, но се опитвам да мина на изрязаните боксерки- т. нар. поне тук
бразилско изрязани, хихи. Тези, които си купих, не се очертават от дрехите ми. Бикини не нося.
А вредата от прашките е следната. Поради впитостта им в женските органи, които са обогатени и с жлези, се получава една перфектно топла и влажна среда за развитието на едни неприятни 'другари', наречени гъбички. Като стоим няколко часа с прашки, особено лятото и... се спарваме, познахте :lol: Оттам насетне те са много досадни и създават кофти емоции.
Иначе през нощта не ползвам нито прашки, нито боксерки, даже няма и да заспя, все едно не съм се изкъпала и съм легнала с дрехите от вечерта. Така съм свикнала, че няма изключения.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.