Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Носите ли прашки? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5635)

rumi70 5th January 2008 14:26

Носите ли прашки?
 
Здравеите. Любопитно ми е дали още носите прашки въпреки многото отзиви,че били вредни и т.н. и т.н.Аз лично продължаваам да нося,защото са ми удобни и не обичам когато нося бикини да ми влизат в д*****.Боксерки нося чат пат,но най са ми ъдобни прашки с ниска талия.Споделете и вие вашето мнение.Носите ли прашки?

Gavr1 5th January 2008 15:05

Аз лично предпочитам боксерките...прашки нося само, когато се налага, смисъл, когато съм с опито панталонче или с нещо, под което биха ли чали гащите. Иначе и бикини много харесвам. КАто се замисля обаче, всичките ми бодита са прашка. :? Но наистина не харесвам прашките! :roll:

neli4ka 5th January 2008 16:52

Нося само прашки.

NESCAFE 5th January 2008 17:53

и аэ съм като neli4ka :girl_dance:

Beautiful_ 5th January 2008 19:20

нося предимно прашки, понякога и боксерки, но изключително рядко. :wink:

ratamahatta 5th January 2008 19:44

а аз съм само на прашки

{*faith*} 6th January 2008 09:53

Рядко слагам прашки.. предпочитам боксерки и бикини :wink:

estrella 6th January 2008 11:09

И аз, и аз като Фейт:) Изкуствените материи хич не ми понасят, а прашките направо ме съсипват.

ледено_sЪrце 6th January 2008 11:10

И аз смятам, че са много нехигиенични, но не това е главната причина да не ги нося, а просто не са ми удобни вече... като свикнах на боксерки и бикини и сега много рядко понасям прашки. Някой път ми се е случвало да забравя, че съм с прашки и да легна да спя и да не мога, та съм ставала посреднощ да си слагам удобно бельо. :lol:

Gavr1 6th January 2008 13:49

Цитирай:

Първоначално написано от ледено_sЪrце
та съм ставала посреднощ да си слагам удобно бельо. :lol:


Не се е случвало само на теб, на мен ми се случи преди няколко дни - ОТНОВО! :lol: Но в крайна сметка всеки си е различен. И аз като по-малка само прашки носех, но сега са ми страшно неудобни, след като свикнах на боксерки! :roll:

rumi70 6th January 2008 15:15

А ти на колко си сега? :oops: Защото аз от както почнах да нося прашки на 14 почти ништо друго не нося.И всичкото ми бельо е с ниска талия задължително.Не понасям бельо с висока талия независимо дали са боксерки,прашки или бикини(всъщност бикини май нямам)

rusokoska` 6th January 2008 19:52

От няколко месеца насам прашки не нося :) и аз съм на мнение ,че не са много хигиенични :roll: Накупила съм си един куп бикини(много шаренки и весели) и си карам с тях...много им се кефя и са ми супер удобни

Gavr1 6th January 2008 20:21

Цитирай:

Първоначално написано от rumi70
А ти на колко си сега? :oops:

Ми почти на 19 съм. Когато бях на 14-15 прашките бяха мн на мода и аз като една нова тийнейджърка, влизам в пубертета и т.н. трябваше да съм в крак с модата, сиреч да нося прашки. Сега се убеждавам, че много съм грешала. Доста по-удобно ми е с боксерки или бекини, а и е много по-хибиенично, Като реча да клякам, няма да ме ръби у.... четирибуквието! Но пак казвам всеки си има вкус!

MILI 6th January 2008 21:27

И аз когато бях в пубертета започнах да нося прашки, в началото ми бяха много неудобни, но свикнах дотолкова че сега боксерките които се водят за много по- удобни от прашките са ми най- неудобното нещо на света!!
Знам, че им отмина модата но не мога да нося друго освен прашчици!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :shock:

hubavelka 6th January 2008 22:30

аз нося прашки предимно лятото поради куп причини...

bebche 6th January 2008 23:47

Не мога да разбера какво нехигиенично намирате в носенето на прашки. За мен това е най-удобното бельо.

mallvina 7th January 2008 01:41

лятото само :bubblegum: .Иначе боксерки и другите му разновидности от естествена материя,а и между другото стоят секси :Love_you: :idea:

Karlotta 7th January 2008 12:54

И аз от ранния пубертет съм само на прашки,така съм свикнала и вече не мога с бикини.Имам няколко чифта боксерки,много плитки и високо изрязани на дупето,но ги обувам само като съм с пола и то къса,ако ми се вдигне случайно да не лъсна съвсем по дупе :oops: :lol: Иначе с дънки и боксерки ми е невъзможно да ходя,даже веднъж се връщах да се преобувам.

MILI 7th January 2008 13:03

Дам абсолютно същаа картинка като :2018: Karlotta

Karlotta 7th January 2008 14:32

Mili, :2043:

Rusalka 7th January 2008 15:28

Само боксерки и бикини нося напоследък. Прашки имам само около 5 чифта за случаите в които дрехите не стоят добре с друго бельо.

beibi1 13th January 2008 16:27

Друго не нося :)

Excel 13th January 2008 18:29

Дантелени боксерки , колкото се може по-фини , да не личат . Те са около средата на дупето , имат ефекта на прашката , но стягат тялото и се чувствам по-добре . Прашки нося само ако дрехата го изисква , и винаги са ми с широка лента отзад и отстрани . Иначе имам чувството , че съм гола . Но установих , че под бяла рокля - леко широка е по-добре прашка телесен цвят , а не бял . Белите са ми за бял панталон . Моите колежки ги познавам по походката , когато са с прашки - бавничко-бавничко се движат - да не се тресат . Боже , а какви 50-годишни има в П-в , лятно време цялото дупе им се вижда с огромно кол.целулит чак и по бедрата .
За секс ме предпочитат с прашка , ама те да сложат да видят какво е !
А и с прашка ми изглеждат като с разцепено дупе . Не дай си боже да са нисички и с целулит , така сякаш им стига до колената .

bebche 13th January 2008 21:24

Е, те прашките са само ако имаш хубаво дупе. Иначе е зле. Ама то като дупето ти е голямо, ако си с бикини, така хубаво се очертават.....още по-зле.Най-добре е, ако имаш голямо дупе - стегнати боксерки.

alisa_13 15th January 2008 13:56

Нося прашки откакто се помня!Предпочетав тези с ниска талия-по-удобни са!Не виждам нищо нехигиенично!?!?!Боксерки слага единствено по време на сън!
Само като си представя врязани бикини ,очертани отзад...........нямам думи!
Твърдо съм ЗА прашките и зиме и лете! :1203:

SwЭэT_gIrL 21st January 2008 16:18

И аз нося само прашки,особено пък такива с ниска талия :girl_dance:

sibi 21st January 2008 21:53

И аз въпреки всичко продължавам да нося само прашки, пробвах да мина на бикини, ама ми се струват супер неудобни :)

Karlson 24th January 2008 15:04

Прашки пез деня, бикини за през ноща.
А кое му е не хигенеимното на прашките?

new_lady 24th January 2008 16:36

И аз нося само прашки. Понякога спя с боксерки, но през деня почти не ги нося. А и аз не разбирам кое им е нехигиеничното на прашките, моля някой от така изказалите се да отговори.

Gia 26th January 2008 01:20

Аз през деня нося основно прашки, но се опитвам да мина на изрязаните боксерки- т. нар. поне тук
бразилско изрязани, хихи. Тези, които си купих, не се очертават от дрехите ми. Бикини не нося.
А вредата от прашките е следната. Поради впитостта им в женските органи, които са обогатени и с жлези, се получава една перфектно топла и влажна среда за развитието на едни неприятни 'другари', наречени гъбички. Като стоим няколко часа с прашки, особено лятото и... се спарваме, познахте :lol: Оттам насетне те са много досадни и създават кофти емоции.
Иначе през нощта не ползвам нито прашки, нито боксерки, даже няма и да заспя, все едно не съм се изкъпала и съм легнала с дрехите от вечерта. Така съм свикнала, че няма изключения.

bibi_82 26th January 2008 09:30

това че прашките благоприятстват появата на гъбички и аз съм го чувала, но то всъщност доста фактори "помагат" за появата им - не само прашките така че който си е предразположен може да ги получи на практика почти от всичко.аз си обичам прашките - удобни са ми и рядко слагам друго.

rumi70 27th January 2008 15:14

Цитирай:

Първоначално написано от Gia
Аз през деня нося основно прашки, но се опитвам да мина на изрязаните боксерки- т. нар. поне тук
бразилско изрязани, хихи. Тези, които си купих, не се очертават от дрехите ми. Бикини не нося.

Аз пък не мога да си представя как съм обула бял панталон,през които естествено всичко прозира и сам отдолу с такива бразилско изрязани боксерки и нищо не се вижда.Затова продължавам да си нося прашки.А с гъбичките нямам проблем.През ноща аз пък спя чисто гола или рядко когато има някои които не бива да ме вижда гола спя с боксерки от този бразилски тип(по-изрязани и с ниска талия) :cool:

Gia 27th January 2008 18:23

Мили дами, Темата е носите ли прашки. Имаше няколко поста с въпроса какво им е нехигиеничното. Дадох обяснение на проблема и ако е възможно след това не пишете дали имате или не гъбички, както и от какво се създават. :P

Тайна 28th January 2008 00:21

Аз досега винаги съм носила само прашки, но преди 1-2 месеца изведнъж реших да започна да нося бикини(може би,защото прочетох няколко статии за вредата от прашките :roll: ).Купих си няколко чифта памучни бикини, отначало малко трудно свикнах, но пък са доста по-удобни,a и с тях изглеждам не по-малко секси.Прашки вече мисля да нося само през лятото и когато съм с по-впити и тънки панталони :wink: .

Pepince 29th January 2008 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от mallvina
Иначе боксерки и другите му разновидности от естествена материя,а и между другото стоят секси :Love_you: :idea:

Да,наистина са секси и според мен - зависи и от модела де :) Иначе аз нося предимно боксерки, но често и прашки ...

loreley 3rd February 2008 13:58

нося прашки през пролетта и лятото :wink:

azdani 23rd February 2008 14:40

:new_user: мацки..всички сте прави, всяка жена е различна като физика и усещания, и затова на едни им стоят и се чувстват супер с прашки, а други не...!!! Аз лично си ги нося от .....както излязоха и съм доволна, на си подбирам материята и моделчето.... :1242:

kifla 26th February 2008 21:56

Аз съм само на боксерки.В тях се чувствам най-добре и конфортно!Мисля ,че стягат допълнително д***** ми :1241:

seduce 26th February 2008 22:42

аз съм само с прашки-невероятно удобни са,а и изглеждат много секси,както на голо,така и под дрехите.предполагам всяка от вас е срещала следната гледка-жена с леко наднормено тегло носи прилепнал панталон а по средата на дупето като две мариански падини се отбелязват ластичните краища на бикините и :1202:

Divinemouse 28th February 2008 16:40

Аз нося само прашки,особено пък такива с ниска талия -много са ми удобни :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.