Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Асиметрия след липосукция (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5084)

Monique 30th September 2007 20:37

Асиметрия след липосукция
 
Преди около месец си правих липосукция при Николай Георгиев( бедра,бри4,колене)
Вси4ко беше ок, но преди около 10 дена забелязах разлика в формата на краката си :( Разбира се,не се забелязва много,но аз се вглеждам адски много в тялото си и много се тормозя.
Мислех 4е 6те се махне но ве4е стана 1 месец и тази гадна асиметрия си седи. Дори питах разни хора и те са на същото мнение.
Като цяло смятам 4е НГ е добър хирург(общо впе4атление) и смятам да се оперирам пак при него,хареса ми клиниката,персонала, и съм убедена 4е тази асиметрия не е при4инена от негова грешка,а от някакви особености на моите ужасни крака :( (просто единият крак се е върнал към първона4алната си форма)
Както и да е,много се надявам да се съгласи на повторна корекция на краката(още пове4е 4е не са 4ак толкова разли4ни)
Някои от вас имал ли е подобен проблем,с асиметрия след липосукция?

Danielka 30th September 2007 20:49

Това, което чета е наистина ужасно.
Аз не съм имала този проблем и не знам какво да ти кажа, но може би още имаш отоци и на това да се дължи разликата.
Не знам дали хирургът ти ти е обяснил, че окончателният резултат след липосукцията се вижда едва след няколко месеца, така че според мен ще претърпиш още промени.
Аз започнах да виждам резултата едва след като мина месец, преди това бях ужасно подута и оттекла, дори се чуствах по-дебела от преди операцията.
1 месец е твърде малък период, че да се отчайваш, но все пак нека НГ да те види... :lol:

Monique 30th September 2007 21:09

Аз пък не бях толкова оттекла,общо взето съм същата както и в първия ден. Наистина асиметрията в никакъв слу4ай не е някаква ужасна и лесно забележима, но ме ДРАЗНИ адски много....
Краката ми ве4е не са оттекли,така 4е това явно е крайния резултат.Утре веднага отивам на консултация,пожелайте ми успех.
Дано да се оперирам пак,защото ина4е съвсем ще психясам.

Danielka 30th September 2007 21:15

Успех, Monique!
Дано всичко е ок! :lol: :lol: :lol:
Пиши после да кажеш. :D

joliy 30th September 2007 21:31

Re: Асиметрия след липосукция
 
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
... и съм убедена 4е тази асиметрия не е при4инена от негова грешка,а от някакви особености на моите ужасни крака :( (просто единият крак се е върнал към първона4алната си форма)

Ами нали затова е пластичен хирург, за да ти оправи краката, а не да ходиш после отново да ти ги дооправя.
Всички имаме до известна степен склонност да оправдаваме хирурзите си, но не трябва така.
И в случая ми се струва, че ти се опитваш да се самообвиниш, за нещо, за което нямаш ама грам вина!

Успех ти желая!

Enerdji 1st October 2007 08:05

Цитирай:

Първоначално написано от Danielka
... но може би още имаш отоци и на това да се дължи разликата.
...че окончателният резултат след липосукцията се вижда едва след няколко месеца...
...1 месец е твърде малък период, че да се отчайваш:lol:

Дръж ни в течение!
Дано всичко е ок!

Monique 1st October 2007 14:01

Днес ходих при него и ми обеша ,4е ако след 2 месеца асиметрията остане,ще ме оперира отново. :lol:
Радвам се 4е не се оказа някакъв идиот който да ми откаже. Поне се успокоих... :oops:

Enerdji 1st October 2007 17:39

Да ви питам нещо, колко време след липосукция си намокрихте раните?

diastemma 1st October 2007 22:44

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Днес ходих при него и ми обеша ,4е ако след 2 месеца асиметрията остане,ще ме оперира отново. :lol:
Радвам се 4е не се оказа някакъв идиот който да ми откаже. Поне се успокоих... :oops:

Браво на доктора!

Danielka 1st October 2007 23:33

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
Да ви питам нещо, колко време след липосукция си намокрихте раните?

Ами аз на 7-я ден, след като ми свалиха лепенките...преди това е нявъзможно :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.