Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Килограмите!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5485)

Бобето 6th March 2009 18:50

Дано не е така, но дори и да е ...децата са най-прекрасното нещо на света...пред тях всичко друго се омаловажава....пък и нали за туй си имаме пластичната хирургия...
Късмет ти желая и след раждането е много важно да носиш lastichno бельо...не е секси, ама ще ти помогне много.

apoklistika 6th March 2009 18:53

:2015: :girl_kiss2:

Babri 6th March 2009 19:41

Цитирай:

Първоначално написано от svetlin4u
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
и не ходя на фитнес

:roll:

Не се чуди,тогава все още не ходех на фитнес :wink:

fruitty 7th March 2009 19:30

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Fruitty,пожелавам ти скоро да забременееш :2020: Относно храненето,избягвай тестени изделия,сладко и газирано-много се пълнее от тях.По-добре хапвай плод,салата,печено месо.

Аз по време на моите бременности качих по 19кг и бях заприличала на тиква.Но после постепенно ги свалих.Може би ако се бях ограничавала поне малко,нямаше да се изтърва толкова :? Но пък каузата си струва,нали :wink:

аз по принцип не ям мазно тестени и сладки храни не ме привличат силно се надявам и при евентуална бременност това да не се промени но аз много варирам в килограмите и това ме притеснява дано не ми се прияждат разни калорияни хрании дано преди всичко забременея макар да се притеснявам от един аборт преди 5 години да не окаже някакво влияние!но да стискам палци да стане а за килата ще му мисля като му дойде времето!

marti4ka 12th March 2009 13:06

Здрасти :)
Аз родих преди 8 дена и раждането мина много леко , имам 2 вътрешни шева , и вече не ме боли . Матката ми се прибра и корема ми е почти колкото преди да забременея , имам си 3 кг в плюс . Винаги съм била спортна натура , карах крос тренажор до дена преди раждането по 40 мин всеки ден през цялата бременност. Както казах чувствам се добре и вече направо ме болят мускулите от бездеиствие ...да стигна до въпроса :) , някои може ли да ми каже колко време след раждане , ако всичко е минало нормално мога да започна да тренирам , поне на крос тренажор , нищо силово.
мерси предварително :)

Limoni-Johni 12th March 2009 13:19

Мартичка, честито ти бебоче! Да ти е живо и здраво и много да ви радва.
На въпросът ти - най-малко един месец трябва да изчакаш. И все пак - посъветвай се с гинеколога си.

Бобето 12th March 2009 15:06

Живо и здраво да ти е бебчето!!!
Мисля, че поне месец, трябва да изчакаш.

fruitty 21st March 2009 17:48

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Fruitty,пожелавам ти скоро да забременееш :2020: Относно храненето,избягвай тестени изделия,сладко и газирано-много се пълнее от тях.По-добре хапвай плод,салата,печено месо.

Аз по време на моите бременности качих по 19кг и бях заприличала на тиква.Но после постепенно ги свалих.Може би ако се бях ограничавала поне малко,нямаше да се изтърва толкова :? Но пък каузата си струва,нали :wink:

правих си тест днес шуърчек показа 2 черти е едната беше малко по-бледа но се вижда ясно въпреки че не беше направен сутринта .аз отсега съм започнала да качвам предствям си какво ще е до края ,но дано всичко е наред!

щастливка 21st March 2009 18:43

правих си тест днес шуърчек показа 2 черти е едната беше малко по-бледа но се вижда ясно въпреки че не беше направен сутринта .аз отсега съм започнала да качвам предствям си какво ще е до края ,но дано всичко е наред![/quote]Честито,това е най хубавото нещо,което може да се случи на жената,затова изобщо не мисли за кг.Наблягай на риба,бели меса,сирене,салати и плодове и няма да качиш мн.килограми,а след като родиш,ако държиш на външния си вид,в което не се съмнявам,ще намериш начин да се пребориш с излишните кг.Сега мисли за бъдещото човече,което вече има нужда от твоите грижи.Лека бременност ти желая :2020:

fruitty 22nd March 2009 09:35

много благодаря направо не знам какво да правя! толкова съм далеч от тези неща


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.