Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Килограмите!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5485)

щастливка 22nd March 2009 13:11

Цитирай:

Първоначално написано от fruitty
много благодаря направо не знам какво да правя! толкова съм далеч от тези неща

Няма страшно не се притеснявай,има инфо в излишък :lol: предполагам имаш приятелки,колежки или близки които са минали скоро през бременност,ще имаш наблюдаващ лекар,имаш ни и нас във форума,така че смело напред.Питай на воля.Във форума бг.мама има доста инфо.също.Аз преди година родих второто си дете и също имах моите притеснения,страхове,че и депресии по време на бременност,но това е нормално.Хормоните :fighting: са виновни.Всичко ще бъде наред. :2020: Лек ден!

fruitty 22nd March 2009 14:46

не знам дали са само хормоните или и невежеството ми но права си ще питам

Lottus 23rd March 2009 10:18

fruitty честито и от мен. :wink: Пожелавам ти лека бременност! И не се притеснявай, всичко ще бъде наред, това според мен си е едно прекрастно изживяване дори с всичките му неразположения. И аз ще чакам с нетърпение скоро да ми се случи :oops:

fruitty 23rd March 2009 13:14

Цитирай:

Първоначално написано от fruitty
сладурки
аз съм наполовина бременна шегувкам се разбира се и ние с ммоя приятел правим опити обаче все не става много съм нещастна от този факт.лошото е че сега от няколко седмици започнах да качвам килограми с часове и ако този път е станала работата си представям какво ще стане аз качвам много бързо килограми поради причината че непрекъснато съм спазвала някакви диети и сега качвам и от въздуха.
А като сте бременни ви се прияждат конкретни неща или просто като почувстваш глад можеш да ядеш нещо здравословно колкото да залъжеш глада?

ОКАЗА СЕ ЧЕ НЕ СЪМ НАПОЛОВИНА АМИ НАЦЯЛО СЪМ СИ БРЕМЕННА МА НА КИЛА ВЕЧЕ СЪМ СИ ГО ДОКАРАЛА В 9 МЕСЕЦ ДО КРАЯ МОЖЕ БИ ЩЕ ЗАПРИЛИЧАМ НА ЦЕПЕЛИН

Бобето 23rd March 2009 13:47

Честито!!!

щастливка 23rd March 2009 14:15

ОКАЗА СЕ ЧЕ НЕ СЪМ НАПОЛОВИНА АМИ НАЦЯЛО СЪМ СИ БРЕМЕННА МА НА КИЛА ВЕЧЕ СЪМ СИ ГО ДОКАРАЛА В 9 МЕСЕЦ ДО КРАЯ МОЖЕ БИ ЩЕ ЗАПРИЛИЧАМ НА ЦЕПЕЛИН[/quote] Моя приятелка и с двете си бременности до 4тия месец незнам точно с колко наддаваше,но вече ходеше с анцузите на мъжа си,след
това спираше да се,,подува"и до края на бременността си изглеждаше супер

fruitty 24th March 2009 08:39

ДАНО И НА МЕН ТАКА ДА МИ СЕ СЛУЧИ ЗАЩОТО ДОСТА НАПЪЛНЯХ ОЩЕ ПРЕДИ ДА РАЗБЕРА ПРИЧИНАТА СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА Е ВРЕМЕННО.
А НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КОГА ЗАПОЧВА ВЪЛЧИЯ ГЛАД ?ДА СЕ ПОДГОТВЯ ПСИХИЧЕСКИ ИЛИ ВСИЧКО Е ВНУШЕНИЕ ПОНЕЖЕ СЕ ЗНАЕ ЧЕ МАМИТЕ ЯДАТ МНОГО И Е НОРМАЛНО И ДАЙ ДА СЕ ТЪПЧЕМ.АЗ ЗАСЕГА НЕ ЧУВСТВАМ ПОВЕЧЕ ГЛАД СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА ПРОДЪЛЖИ ДАЖЕ ИНТЕРЕСНОТО МИ Е ЧЕ НЕЩАТА КОИТО ЯМ ДОРИ НЕ СА МИ ВКУСНИ КАТО НАПРИМЕР ЯБЪЛКИ КОИТО ОБОЖАВАМ ПО ПРИНЦИП!
ДНЕС АКО СЕ УРЕДЯ ЩЕ ХОДЯ ЗА ПЪРВИ ПЪТ НА ЛЕКАР ДА СЕ ВИДИ КАКВО ЩО
НЯКОЙ ИМА ЛИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ГИНЕКОЛОЗИТЕ В 15-ТА ПОЛИКЛИНИКА ИЛИ В ЗАКРИЛА ?

smile_82 28th March 2009 22:30

Здравейте и от мен, мили момичета :D

Аз съм вече към края на четвърти месец и все още не съм започнала да наддавам много. Но като гледам как си хапвам вече сладко, сладко, се опасявам, че към края на бременността мога да заприличам на кит :))

fruitty 30th March 2009 11:28

то си е до физика аз имам склонност към напълняване така че макар да не ям сладко пържено и тестени неща а предимно салати и ядки си качвам с дни а ти щом досега почти нямаш разлика надали ще е много фрапантно!така ти завиждам за което :?

smile_82 30th March 2009 14:25

Да, може би си права, fruitty и наистина зависи от физиката. Все пак, момичета, дори да напълнеем много по време на бременността, е по-важно да сме здрави и спокойни и да родим едно красиво и здраво бебче на финала :) После ще влизаме във форма :P


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.