Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   J&D Medicals (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Подробно за стриите и целулита (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6510)

myrti6a 3rd October 2008 12:23

ей и ние (аз) искаме да знаем какво е това и как действа.аз миналата зима ходих на масажи с най-обикновени антицелулитни масла (икаров) и за месец и половина почти нямах целулит.много съм доволна но боли АДСКИ много!!!

demili 1 3rd October 2008 13:35

Цитирай:

Първоначално написано от myrti6a
ей и ние (аз) искаме да знаем какво е това и как действа.аз миналата зима ходих на масажи с най-обикновени антицелулитни масла (икаров) и за месец и половина почти нямах целулит.много съм доволна но боли АДСКИ много!!!

Напиши в google - velasmooth, има много информация и прочети, че е много дълго за обясняване и не ми се пише. Ефекта е 100%.

SweetShark 10th October 2008 17:05

Мда, и аз подкрепям Демили на 100%, при мен е 3-4 см намалени обиколки (един размер), и 6 кг надолу...много съм доволна, от юли насам още ми държи ефекта (и не съм на диета).

demili 1 11th October 2008 16:28

Цитирай:

Първоначално написано от SweetShark
Мда, и аз подкрепям Демили на 100%, при мен е 3-4 см намалени обиколки (един размер), и 6 кг надолу...много съм доволна, от юли насам още ми държи ефекта (и не съм на диета).

И при мен има голям ефект. А една приятелка искаше да си прави липосукция на бедрата, но реши преди това да пробва веласмут . Остана много доволна, свали 4 кг и се отказа от липосукцията. Зву4и невероятно, но е истина.

kras4ence 11th October 2008 18:17

Здравейте, пиша тук за първи път и прочетох това, което пишете за velasmooth. Прочетох за него, но никъде не видях дали се продава и изобщо за някаква цена. Бихте ли ми дали някаква информация? Благодаря!

Mena 11th October 2008 21:18

kras4ence, Velasmooth наистина се продава, но едва ли искаш да дадеш толкова хиляди евро (смятай четири нули след първата цифра, а и тя не е единица) за един апарат за вкъщи, и при това ще ти е трудно да го ползваш сама върху себе си :lol: :lol:
По-добре е да си правиш процедури в някой медико-козметичен център :D
Там могат да ти направят и добри отстъпки за пакет процедури.

kras4ence 12th October 2008 07:09

В такъв случай би ли ме светнала и по този въпрос?- къде в Плд правят такива процедури и горе-долу какви са цените им :wink:

demili 1 12th October 2008 10:49

Цитирай:

Първоначално написано от kras4ence
В такъв случай би ли ме светнала и по този въпрос?- къде в Плд правят такива процедури и горе-долу какви са цените им :wink:

В Пловдив няма никъде веласмут. Само в София и Варна.

kras4ence 12th October 2008 23:56

Хе-хе-хе :girl_haha: тогава ще си се мажа с кремчета :wink:

misheto7 13th October 2008 13:48

А каква е цената на пакет процедури с Vellasmooth ,защото никъде в нета не намерих информация :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.