Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   J&D Medicals (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Подробно за стриите и целулита (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6510)

fani6 2nd November 2008 17:59

А каква е цената на пакет процедури с Vellasmooth ,защото никъде в нета не намерих информация
_________________
Може би вече си намерила информация за Velasmoot, аз мога да ти кажа къде си правих - в медицински център на петте кьошета- тел..0899162034 Мисля, че там е най-ефтино - 35лв. за една зона и 50-55 за две, имат отстъпки и промоции. Там има и още един апарат New life - за елетро стимулация/май го няма на другд място/. При него процедурите са по-ефтини и също съм много доволна :)

demili 1 3rd November 2008 12:50

Цитирай:

Първоначално написано от fani6
А каква е цената на пакет процедури с Vellasmooth ,защото никъде в нета не намерих информация
_________________
Може би вече си намерила информация за Velasmoot, аз мога да ти кажа къде си правих - в медицински център на петте кьошета- тел..0899162034 Мисля, че там е най-ефтино - 35лв. за една зона и 50-55 за две, имат отстъпки и промоции. Там има и още един апарат New life - за елетро стимулация/май го няма на другд място/. При него процедурите са по-ефтини и също съм много доволна :)

Не се лъжете да ходите на процедури с Velasmoot в центъра на Петте кьошета!!!!! Аз съм страстна почитателка на Велата , подлъгах се от ниската цена и отидох преди няколко дни на процедура. Първо - по-голяма мизерия не бях виждала. Второ - момичето което ми правеше процедурата изобщо нямаше и минимална представа как се прави тази процедура. Трето и най-важно - Процедурите с Веласмут се правят с един гел, който е от много голямо значение. Ако се използва друг гел или пък изобщо не се използва такъв, не се получава необходимия ефект, а именно едно специфично загряване, което е доста осезаемо /това загряване спомага на радиочестотата да проникне на определена дълбочина /. Във въпросният център НЕ ИЗПОЛЗВАТ оригиналния гел!!! Правиха ми един час процедурата и не получих загряване, гела с който ме мазаха миришеше по съвсем различен начин от истинския.
Останах много разочарована, но за тия пари толкова! Сигурна съм, че тази, която пише и си рекламира "центъра" е самата докторка Пенкова. Едва ли някой би отишъл там освен по погрешка.

Д-р Пенкова, ползвайте истинския гел на Syneron за Веласмут, а не се опитвайте да ловите с трици маймуни!!!!!

The Shadow 4th November 2008 14:36

Велата е мн. добър апарат! Е както и други в поколението си има някакви негативи, но като цяло за мен сред най-добрите! Да внимават с ползването му тези които имат ген. предразположение към варикози, или ако не ген. то в последствие появило се такова заболяване. също така в този ред на мисли мн. е важно да се подбира и оператора който ще извършва процудурата /да е компетентен, да проведе преди процедурата задължителния клиничен разговор с клиента (пациента) за се установи какво точно може и не може да се прави с апарата и т.н. :wink: но въпреки прекрасните резултати които дава Велата все пак да не забравяме че режима на хранене, физ. натоварване и начина на живот оказват голямо влияние на крайния резултат.Иначе без спазване на тези неща не може да се очакват чудеса от един апарат, пък бил той и от най-ново поколение. Просто ще се прелива от пусто в празно и ще се пише по форумите как няма ефект дадено нещо, но ще се пропусне да се упомене че освен апаратните процедури други такива не са спазвани и всъщност ще се получи даване пари на вятъра, а парите трябва да се уважават във всякъква степен :wink:
Успех! :good_luck: :wink:

elince88 26th March 2009 13:26

Момичета,някоя от вас скоро да е правила процедури с Velasmooth?Да споделите и вие опита си и дали вече и в Пловдив има такъв апарат :roll:

trigers 4th September 2009 10:06

е добре в крайна сметка къде си заслужава да се прави тази процедура в софия?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.