Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Модата в обеците :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2594)

chervenokoska_2 18th January 2007 11:22

Успокоих се. Мислех, че съм единствената болна на тема обици. По едно време бях толкова пристрастена, че си купувах всеки ден. Сега се повъздържам. Иначе обожавам висящите, особено с ориенталски привкус. Идеални са като единствено бижу. А и много от обеците и бижутата си правя сама.

natalei 18th January 2007 11:31

Цитирай:

Първоначално написано от cranberry
ми във върлия пубертет, когато се слушаше нова генерация, кюър и депеш, аз си дуп4ех ушите с безопасни игли и си ходех с тях, нема проблеми, имах към 8-9 дупки на всяко ухо, пънки история, добре , 4е ве4е по4ти не ли4ат

хахаха аз бях същата... е, чак да ходя с тях не... ама и аз имах доста саморъчно направени дупки.

aivito 12th April 2007 11:12

и аз обичам много обици ,големи и кръгли.Малките ми се загубват в косата.Иначе имам и на носа,сега е с розово камъче,има ги най-различни:)

MiCskillZ 12th April 2007 11:42

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
една моя приателка си дупчеше ушите с Игла :shock: :roll:

Аз пък имам и на двете уши.... не са пробити с игла а направо с обицата в домашни условия....а новата ми придобивка е обица на езика.....

Atlantida 12th April 2007 11:52

Пробих си оня ден ушите...много ме е страх да не заберат нещо :roll:

chervenokoska_2 12th April 2007 12:20

По принцип колкото по-голям е човек като си пробие ушите, толкова повече време му трябва, за да се успокоят пробитите места. Аз на 19 си пробих 3-тата дупка и 6 месеца ми гнои. И сега понякога, ако повече време не нося обеца там имам проблеми с подуване. Затова на първата ми дъщеря ги пробих като беше на 1годинка, на втората не чаках и толкова - на 3 месеца беше. Но за 2 дни им минаха.
А за пробиването на хрущяла - не се прави с пистолет, а с абокад - като за пиърсинг.

last night 12th April 2007 14:17

аз имам 3 дупки на едното ухо и 3 на другото, като едната е на хрущяла. беше с пистоле ти не боли толкова много, и наистина бавно зараства. но сега нямам проблем. и аз много харесвам обеци. и имам най различни видове, макар че висящите не ми отиват кой знае колко, но и от тях имам доста :) а, 3тата дупка на едното си ухо я получих с игла-майка ми я проби и тя горката се разтрепера и дори се просълзи а аз нищо не усетих ;)

diapan 12th April 2007 16:07

На мен ми отиват голеееееми обеци - халки, висящи, тип "ориенталски"...само да са големи. За съжаление на работа трябва да се съобразявам и не мога да си ги нося всичките :( .

Atlantida 12th April 2007 21:50

Едното ухо май забра-по-подуто е от другото и топло.Какво да му правя? Аз съвсем леко ги промивах със салицилов спирт, сега го намазах с гентамицин и май е по-добре ама... :cry:

MiCskillZ 12th April 2007 22:06

ако ми кажеш какво означава "забра" ще ти кажа какво да направиш :P ....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.