Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Модата в обеците :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2594)

Nimfea 9th October 2006 11:26

Модата в обеците :)
 
Обожавам да нося обеци - всякакви почти. Носи и малки и големи и халки и висящи...много видове ми харесват, но какво във всичко друго при обеците също има мода, а аз явно никак не се съобразявам с нея :oops:

Та според вашето виждане каква е модата в обеците в момента?

Flame73 12th October 2006 15:30

Мисля си, че в момента всичко е на мода...
Аз конректно нося всякакви обеци. Имам халки във почти всички размери и форми (предимно сребърни). Имам и висящи доста най-различни... трудно ще е да ги изредя. Харесвам и мънички, но общо взето смятам, че всеки вид обеци са подходящи за определен случай или дрехи...

Loli 31st December 2006 16:12

Тук http://www.monsoon.co.uk/icat/accessorizeearrings открих такива нещица, 4еееее направо ми идва да ско4а в сайта. И аз страшно много харесвам обеци :1241: Оба4е няма много голямо разнообразие из магазините, особено този сезон :girl_cry:

alica 31st December 2006 16:18

Твьрдо за халките, обожавам ги :D

flakita 1st January 2007 22:21

Пуснато на: Нед Дек 31, 2006 5:12 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Тук http://www.monsoon.co.uk/icat/accessorizeearrings открих такива нещица, 4еееее направо ми идва да ско4а в сайта. И аз страшно много харесвам обеци girl_blum Оба4е няма много голямо разнообразие из магазините, особено този сезон Само в United Kingdom и Republic of Ireland ли има такъв магазин :girl_cry2:

flakita 1st January 2007 22:22

www.monsoon.co.uk
Само в United Kingdom и Republic of Ireland ли има такъв магазин :girl_cry2:

Gavr1 2nd January 2007 17:37

Обожавам всякакви обециии!!! :roll: :P И аз както повечето от вас имам всякакви - кръгли, висящи, но напоследък (откакто си надупчих още 2 пъти дясното ухо) взех да нося само мънички!!! :2005:
По принцип не ми харесва 1-вата обеца да е голяма и след нея още 2 или 3 мънички.Малко халки също не обичам...но имам цветлета, гущерчета, слънца...всичко, което можете да се сетите!!! :girl_dance:

Devil_wears_Prada 2nd January 2007 18:12

И аз от всички бижута най - много обичам обиците!На Oxette има интересни, но и доста скъпи :1246:

natalei 11th January 2007 13:10

Това ми е болна тема, да има как всеки път като излизам да си купувам по чифт няма да е зле, но накрая няма да има къде да ги складирам. Всякакви видове обичам, но май висящи най-много ми стоят, а за съжаление с халки изобщо не се харесвам. Колкото по-изчанчени са обеците, толкова по-добре... Като гледам в момента май няма мода, всякакви се носят.

Magikka 11th January 2007 13:40

Цитирай:

Първоначално написано от natalei
Това ми е болна тема, да има как всеки път като излизам да си купувам по чифт няма да е зле, но накрая няма да има къде да ги складирам. Всякакви видове обичам

И аз така.... и за това нямам дупки на ушите.... :wink:

natalei 11th January 2007 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от Magikka
И аз така.... и за това нямам дупки на ушите.... :wink:

Ама то и за твоя случай има обеци... :wink:

sladkatony 11th January 2007 14:56

Цитирай:

Първоначално написано от Magikka
И аз така.... и за това нямам дупки на ушите.... :wink:

Вероятно само там нямаш :roll: :wink:

Cleopatra 12th January 2007 10:34

Аз много се радвам на хубави обеци, лошото е че не мога да търпя тежки или много големи на моите ушички :?
На сестра ми примерно толкова добре й стоят големите халки, ама аз се нервя ужасно...затова си карам с малки или висящи но много лекички

Magikka 12th January 2007 17:41

Цитирай:

Първоначално написано от sladkatony
Цитирай:

Първоначално написано от Magikka
И аз така.... и за това нямам дупки на ушите.... :wink:

Вероятно само там нямаш :roll: :wink:

Всъщност нямам никакъв пиърсинг... Що се отнася до обеците с клипс, почти няма такива висящи и повечето поне на мен не ми харесват

natalei 16th January 2007 16:11

Ами то не е страшно да си пробиеш ушите, аз моите колко пъти съм ги дупчила... но сега съм си оставила само по една дупка на ухо. Ще откриеш, че обеците са страхотен аксесоар.

Allure 16th January 2007 16:41

Аз за разлика от повечето жени не си падам много по бижута,което май не е зле за финансовото ми състояние :lol: Иначе най-много харесвам обици(висящи),но пък и те ми дразнят ушите(освен ако не са златни,но златото не ми е любимо,предпочитам сребърни или с някакви камъчета)Затова и си слагам по-рядко за някой официален случай.

maeva 16th January 2007 17:09

Ооо,е това е моята слабост........умирам да ги нося и менкам!
Незнам дали има мода за тях,но мисля че са задължителни....за уважаваща себе си жена.........ееееее това е моето мнение без да засягам тези които не носят.

леля мичИ 16th January 2007 17:35

Аз и носа си не показвам без обици, ако не си ги сложа - все едно съм гола... :lol:

Devil_wears_Prada 16th January 2007 18:13

От първия прочит помислих, че имаш обица на носа :lachen: :2014: :2010:

Gavr1 16th January 2007 18:57

Как да убедя татко си да си сложа още една обеца!? :2021:

maeva 16th January 2007 18:57

:1242: Божееееееееее и аз това си помислих :oops:

Police MAIN 16th January 2007 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от Gavr1
Как да убедя татко си да си сложа още една обеца!? :2021:

Къде? :1252:

Gavr1 16th January 2007 19:03

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
Цитирай:

Първоначално написано от Gavr1
Как да убедя татко си да си сложа още една обеца!? :2021:

Къде? :1252:

на оная работа... :lachen: :1252: Как къде, на ухото!На едното имам три, на другото една, искам още една, но горе високо на хрущияла, ама той не дава! :2005:

maeva 16th January 2007 19:05

Не те ли боли бе душо :shock:

neli4ka 16th January 2007 19:09

Олеле,не си дупчи хрущяла.Много боли там и то около година. :2036: :2021:

Police MAIN 16th January 2007 19:15

една моя приателка си дупчеше ушите с Игла :shock: :roll:

maeva 16th January 2007 19:23

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
една моя приателка си дупчеше ушите с Игла :shock: :roll:

УУУУУУУ :shock: Това звучи много мазохистично

monimil 16th January 2007 19:36

И аз обожавам обеците :D но най-много ме кефат висящите и тип големи хал :roll: :wink: :D ки!

cranberry 16th January 2007 22:24

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
една моя приателка си дупчеше ушите с Игла :shock: :roll:

ми във върлия пубертет, когато се слушаше нова генерация, кюър и депеш, аз си дуп4ех ушите с безопасни игли и си ходех с тях, нема проблеми, имах към 8-9 дупки на всяко ухо, пънки история, добре , 4е ве4е по4ти не ли4ат

Gavr1 17th January 2007 10:05

Цитирай:

Първоначално написано от maeva
Не те ли боли бе душо?

Еми не не ме боли!За 1-ви път ми пробиха ушите малко преди да започна 1-ви клас!Не помня дали ме болеше.После имаше един период, в който си бях загубила едната обеца и свалих и другата и те зараснаха.Пробиваха ми ги 2-ри път, тогава ме болеше, защото дуп :2009: ите бяха пълни с гной! :2009: Миналата година януари месец на дясното ухо си пробих още две дупки, с които отново имах проблеми, но сега всичко е наред!Наскоро се навих да си продупча и лявото ухо, само, че горе високо на хрущияла!

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Олеле,не си дупчи хрущяла.Много боли там и то около година.:2036: :2021:

Ами незнам!Може и да си права!Ама ако не опитам няма да узная.Днеска говорих с father-а, а той вика ще видя какво ще сънувам довечера и утре ще ти кажа! :lachen: Това ми звучеше, като "ЗАБРАВИ!" :3000:
Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
една моя приателка си дупчеше ушите с Игла

Ами ти как си мислиш са си пробивали преди хората учите, когато е нямало пистолетчета?!С игли!И аз съм слушала от приятелки, че си ги пробиват с игли, ако не им се дават пари за пистолет!Ама е глупаво, като знаете, че е 3 лева тука при нас! :2016:

chervenokoska_2 18th January 2007 11:22

Успокоих се. Мислех, че съм единствената болна на тема обици. По едно време бях толкова пристрастена, че си купувах всеки ден. Сега се повъздържам. Иначе обожавам висящите, особено с ориенталски привкус. Идеални са като единствено бижу. А и много от обеците и бижутата си правя сама.

natalei 18th January 2007 11:31

Цитирай:

Първоначално написано от cranberry
ми във върлия пубертет, когато се слушаше нова генерация, кюър и депеш, аз си дуп4ех ушите с безопасни игли и си ходех с тях, нема проблеми, имах към 8-9 дупки на всяко ухо, пънки история, добре , 4е ве4е по4ти не ли4ат

хахаха аз бях същата... е, чак да ходя с тях не... ама и аз имах доста саморъчно направени дупки.

aivito 12th April 2007 11:12

и аз обичам много обици ,големи и кръгли.Малките ми се загубват в косата.Иначе имам и на носа,сега е с розово камъче,има ги най-различни:)

MiCskillZ 12th April 2007 11:42

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
една моя приателка си дупчеше ушите с Игла :shock: :roll:

Аз пък имам и на двете уши.... не са пробити с игла а направо с обицата в домашни условия....а новата ми придобивка е обица на езика.....

Atlantida 12th April 2007 11:52

Пробих си оня ден ушите...много ме е страх да не заберат нещо :roll:

chervenokoska_2 12th April 2007 12:20

По принцип колкото по-голям е човек като си пробие ушите, толкова повече време му трябва, за да се успокоят пробитите места. Аз на 19 си пробих 3-тата дупка и 6 месеца ми гнои. И сега понякога, ако повече време не нося обеца там имам проблеми с подуване. Затова на първата ми дъщеря ги пробих като беше на 1годинка, на втората не чаках и толкова - на 3 месеца беше. Но за 2 дни им минаха.
А за пробиването на хрущяла - не се прави с пистолет, а с абокад - като за пиърсинг.

last night 12th April 2007 14:17

аз имам 3 дупки на едното ухо и 3 на другото, като едната е на хрущяла. беше с пистоле ти не боли толкова много, и наистина бавно зараства. но сега нямам проблем. и аз много харесвам обеци. и имам най различни видове, макар че висящите не ми отиват кой знае колко, но и от тях имам доста :) а, 3тата дупка на едното си ухо я получих с игла-майка ми я проби и тя горката се разтрепера и дори се просълзи а аз нищо не усетих ;)

diapan 12th April 2007 16:07

На мен ми отиват голеееееми обеци - халки, висящи, тип "ориенталски"...само да са големи. За съжаление на работа трябва да се съобразявам и не мога да си ги нося всичките :( .

Atlantida 12th April 2007 21:50

Едното ухо май забра-по-подуто е от другото и топло.Какво да му правя? Аз съвсем леко ги промивах със салицилов спирт, сега го намазах с гентамицин и май е по-добре ама... :cry:

MiCskillZ 12th April 2007 22:06

ако ми кажеш какво означава "забра" ще ти кажа какво да направиш :P ....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.